Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Garajjda %70 + %70 'e varan extra indirimler.

Motovento
    REKLAM ALANI
    On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu an için motosikletim yok ama artık kaskımı yenilemeyi düşünürken Scorpion exo 400 ilaç gibi geldi.
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    motomax garajdan ürünler yayınlandığı an 4ürün aldım motomax ın satış felsefesinide çok iyi bildiğimden aradım elinizde bunlar varmı bakın siparişini veriyorum sitede var gözüküyor baktılar ve var dediler 7 8 gün beni oyaladılar sonra aldıklarımın hiç birinin olmadığını söylediler tamamen müşteri memnuniyeti sıfır birşeyi yapıyorsanız arkasında durabilcekseniz yapın , bilerek ürünleri olmasa bile uzun süre stokta tutuyolar ürün olmayınca iade yerine size başka birşey verelim i sunmak için stratejileri bu

Tex güneş vizörlü kask 100 liradan 80 liraya düştü diyor.Daha bugün bir mağazada aynı kaskı 80 liraya gördüm.Motomax'a hayırlı işler diliyorum.Çok güzel bir satış taktiği hakikaten, tebrik ediyorum.

Bazı sezon sonu malların cüceler için ve 2.20 metre boyunda 150 kg ağırlığındaki insanlar için yapılmış bedenlerinde indirim var hakikaten.Bu tariflere uyuyorsanız yaşadınız.Hiç kaçırmayın.Geri kalan malların çoğunluğu zaten ya asıl fiyatı yada kazıktan normale çekilmiş fiyatlar.Bende "xl ile xxl arasında ne kadar fark olabilir ki?" diyerekten bir ürün almıştım, fil için yapılmış bir ürün geldi.Çerçeveletip duvara asmayı düşünüyorum.Soran olursa "Afrika'da vurduğum fil giyiyordu bunu" diyecem.

Motosikleti
    gt250comet
    ben montla kask almayı düşünüyorum, lakin yerinde görüp denemek istiyorum, ürünler mağazalarda bulunmuyormuş galiba, nerede bu ürünler membaına gidip denemek istiyorum

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Alıntı fthinky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben montla kask almayı düşünüyorum, lakin yerinde görüp denemek istiyorum, ürünler mağazalarda bulunmuyormuş galiba, nerede bu ürünler membaına gidip denemek istiyorum
    Membaına gidip denemek mümkün değilmiş, sordum. Merkezde imiş garaj ürünleri, merkez neresi ben bir gideyim diye tekrar sordum, mırın kırın etti karşıdaki, olmaz v.s dedi

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    internet sitesinden hiç alışveriş yapmadım; ama hasanpaşa mağazalarından alışveriş yapıyorum. çok uygun fiyata bot almıştım, geçen hafta da yazlık fileli mont aldım. ürün kalitesine göre fiyatları gerçekten uygun. beden-numara sorunu da olmadı. Belki %70 değildir ama gerçekten indirim yapıyorlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Ben bu magazadan NZI spyder ııı R kask aldım 199 liraya... aynı ürün avrupada 299 ila 495 euro arasında.Motomax a teşekkürler..tek kelimeyle mükemmel bi kask...

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Saçmasapan işler,gerçek esnaflık bu olmasa gerek..

Motosikleti
    151 RS
    100 tl lik bir ürüne %70 + %70 indirim uygulayınca 9 tl oluyor fiyatı
    [B][I]ßiz YoLa çıktıkLarımızı YoLda ßuLdukLarımıza Değişmeyiz... [I][/B]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı tuyra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %70 + %70'e varanekstra indirimler.

motomax sayesinde yüzümüz ürün gördü, yurtdışı siteleri taramaya bile gerek kalmadı. devamını diliyorum.
    Kesinlikle katılıyorum.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    xciting250i
    Alıntı D3VIL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomax garajdan ürünler yayınlandığı an 4ürün aldım motomax ın satış felsefesinide çok iyi bildiğimden aradım elinizde bunlar varmı bakın siparişini veriyorum sitede var gözüküyor baktılar ve var dediler 7 8 gün beni oyaladılar sonra aldıklarımın hiç birinin olmadığını söylediler tamamen müşteri memnuniyeti sıfır birşeyi yapıyorsanız arkasında durabilcekseniz yapın , bilerek ürünleri olmasa bile uzun süre stokta tutuyolar ürün olmayınca iade yerine size başka birşey verelim i sunmak için stratejileri bu
    bana da aynısını yaptılar alışverişi yaparken stokta var gozukuodu 1 gun sonra arayıp elimizde yok dediler siparişi iptal ettiler. Guvenilmez bir işyeri bi daha kesinlikle alısveriş yapmayı düşünmüyorum motomaxtan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 250 mct
    Bazı ürünlerde 700 - 800 lira indirim var. Bu firmanın patronu alzaymır olsa bu kadar indirim yapmaz valla bu işte bir terslik var bencede

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatları200tl şişirip 250 tl indirim yaparlarsa bi terslik yok bence
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...178-0-124.html

arkadaşlar bu camlar gdr ceneden acılıra olur mu olursa hemen almayı planlıyorum
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler