Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yediemin Depoları Motosiklet Mezarlığına Döndü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125
    Paramız çok olduğu için oluyor bunlar .. Burası Düzce .. Aylık 30 tl ye motormu alınır ?? Satanlar var burda .. Adamlarda kask yok eldiven yok tam gaz motor kullanıyolar şehir içlerinde.. Hiç birine acımıyorum.. Ben 2 yıl ehliyetsiz kullandım burda cadde sokak heryerde ama 1 defa dur diyen olmadı.. Anlayana sivsirinek saz demişler .. Satmıyolar onları çünkü ibret olsun diyolar .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    Alıntı Accelerator adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paramız çok olduğu için oluyor bunlar .. Burası Düzce .. Aylık 30 tl ye motormu alınır ?? Satanlar var burda .. Adamlarda kask yok eldiven yok tam gaz motor kullanıyolar şehir içlerinde.. Hiç birine acımıyorum.. Ben 2 yıl ehliyetsiz kullandım burda cadde sokak heryerde ama 1 defa dur diyen olmadı.. Anlayana sivsirinek saz demişler .. Satmıyolar onları çünkü ibret olsun diyolar .
    ehliyet al kendini givenceye al trafik kuarllarina uy ve saygılı ol böyle olursa sorun yok...
    adam alıyor eee param yok ondan bınıyoruz tamam ehlıyet para değil ki 200 tl ceza 600 tl+275 kafadan kar etdılmıs olmuyor onların matematiğini anlayamıyorum vergi borcu ödenmez sigorta olmaz sonradan motor gitti böyle dev çöpluk olusturldu
    bu konuyu nereye cekersek oraya uzar gider...
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Yakında olacak
    Alıntı Accelerator adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaybe geçen sene denizlideydik arkadaşın uag ile hergün 40 50km geziyorduk polis dur bile demiyordu kask yok koruma yok bas babam..bu sene de mersine yerleştik helal olsun vallahi polisler işini iyi yapıyor...adam kaskı eline almış motor sürüyor polis durdurdu elini korumak için mi aldın kaskı dedi:d pejo süren de bile kask var yahu ben motoru bisikletle geçiyorum asıl benim kask takmam lazım

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turkiye'nin genelinde var bu saçmalik.
    Onceki yil Turkiye'ye geldigimde çekmistim bu fotografi.

Kuçuk bir ilçede bile yuzlerce motosiklet!!!
    Ne kadar çok paramiz var yahu!!!!!
    Neresi burası?

airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    belli şartlar oluşunca ihale ile satılıyor.ankara İVEDİK-hurdacılar sitesinde bi amcamız devamlı bu işi yapar.motorların çogu kullanılamaz halde.ancak JAWA, PLANET,MZ, marka motorların bulunmayan parçalarını almak mümkün.Acele etmek lazım adam canavar gibi motosiklet parçalıyor,alüminyum görünce kendini kaybediyor.Aramızda geçen garip bi diyalog;
    -abi onu kesmeden söksen olmazmı?
    -olmaz
    -niyeki?
    -kim ugraşır bunu sökmeye?
    -abi onun yenisinin fiyatını biliyonmu?
    -yok!
    -80 lira.
    -ver 80 lira al senin olsun...
    -...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı airhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belli şartlar oluşunca ihale ile satılıyor.ankara İVEDİK-hurdacılar sitesinde bi amcamız devamlı bu işi yapar.motorların çogu kullanılamaz halde.ancak JAWA, PLANET,MZ, marka motorların bulunmayan parçalarını almak mümkün.Acele etmek lazım adam canavar gibi motosiklet parçalıyor,alüminyum görünce kendini kaybediyor.Aramızda geçen garip bi diyalog;
    -abi onu kesmeden söksen olmazmı?
    -olmaz
    -niyeki?
    -kim ugraşır bunu sökmeye?
    -abi onun yenisinin fiyatını biliyonmu?
    -yok!
    -80 lira.
    -ver 80 lira al senin olsun...
    -...
    komple jawa 350 sanzumanı almıştım ordan.. accente ön farlar.. kamyona kupa...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    mondial 100kh
    bilgilendrime..10 yıl veya 5 yılda bir açıkarttırma ile satış yapılır ...alıcılar sırayla gösterilen motorları alır..alıcısı olmayan motorlar tekrar gösterilir bu sefer fiyatı ilk sunduklarından %50 düşürülür...örnek olarak; ilk gösterimde 200 tl fiyat biçilen motor ikinci gösterimde 100 tl olarak sunulur..tekrar alan yoksa 200 tl fiyat verilir...motor alınım bilgileri....200 tl motor + 2.5*160 (2.5 en düşük otopark ücreti örnek..160 motorun yatış süresi) =400 tl +200 tl=600 tl .... hayırlı olsun

airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komple jawa 350 sanzumanı almıştım ordan.. accente ön farlar.. kamyona kupa...
    hurdacılardan parça almak epey deneyim ister.yoksa çok derin öperler adamı.Hele o parça bulunmaz bi parça ise ve adamın kucagına düştügünü bi anlarlarsa vay haline.Tanıdıgım bi tamirci abimiz der ki;parçayı eline alır incelersen 100 lira der,ayagınla tekme atıp dayı bu kaç para dersen 30 lira...

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    açık arttırmadan da motor almak zor çünkü oranında mafyası var seni sokmuyolar bile açık arttırmaya ucuza motorları alıp galerisinde satıyor motorları ama öle scooter gibi motorları almıyorlar genelde büyük cc li motorları ve piyasası olan motorları alıyorlar ben şahid oldum motorumu almadan önce gitmiştik abimle açık artırmaya adamlar içeri almadılar bugün açık arttırma yok dediler siz kimsiniz görevlimisiniz felan diyincede kem küm edip aynı şeyleri söliyince bizim jeton düştü zaten tipinde belli ediyolar kendini :D:D
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosikleti
    Yamaha dragstar 650
    yazik ya...arkadasin dedigi gibi bir sene sure verilse alinmazsa ne biliim belki motorlari sokulup bi sekilde engelli aracina cevrilse onlarda en azindan biyerden biyerlere gidebilirler..

bu motorlar genelde toptan ihale usulü ile satılıyor.yani bin tane motor kilo ile hesaplanıp bir fiyat biçiliyor.ihalede en çok hangi hurdacı verirse o alıyor.sonra işe yarayanlar yedek parçaya kalan çer çöpte eritilmeye çelik fabrikasına satılıyor.
    otopark fiyatı malesef biz aracımızı oraya kurtarmaya gittiğimizde o denli fahiş tarifeden işliyor.devletle yed-i eminli otopark çok uygun fiyata anlaşıyor.
    ben minibüsümü kaptırdım birkaç ay önce günlük 12 tl * 42 gün toplam 504 tl. ücret ödedim.kimin boğazından geçecekse o para haram zıkkım olsun.kenar mahallenin kenarındaki otoparkın ücreti 12 tl. olmaz.şehir merkezi mi bu?

neyse çok kafa ütüledim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)