Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkiye Motosiklet Festivali Kütahya'da

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Enduro Motosiklet Kulübü Türkiye Motosiklet Festivali'nin 9'uncusu, 1-4 Temmuz tarihleri arasında Kütahya'nın Simav ilçesinde yapılacak.

EMOK tarafından ilki 2002 yılında gerçekleştirilen organizasyon, bu yıl da Türkiye'den ve dünyadan motosiklet tutkunlarını ağırlayacak.

Simav'ın Gölcük yaylasındaki Gölbaşı mevkisinde 1 Temmuz'da başlayıp, 4 Temmuz'da sona erecek festival kapsamında coğrafya safari, motosiklet sürüş becerilerini sergilemeye olanak sağlayan yavaş gitme yarışı, delikanlı yarışı, gece yarışı, oyun, konser ve gezilere yer verilecek.

Festival alanında bulunacak eğitim çadırında ise motosiklet kullanmaya yeni başlayanlar için doğru başlangıç ve doğru motosiklet seçimi gibi konularda uzmanlar eğitim verecek. Önceki yıllarda Kütahya, İzmir, Eskişehir ve Bilecik'te yapılan festivalle motosiklet kullanıcıları arasında doğaya ve çevreye saygının özendirilmesi amaçlanıyor. Her yıl artan katılımcı sayısıyla motosiklet fuarlarına alternatif bir ortam da sunuluyor.

Doğa ile iç içe olmanın yanı sıra festivale katılan firmaların stantlarında her türlü sorularına yanıt bulacak motosiklet severler, hayallerindeki motosikletle deneme sürüşü imkanına da sahip olacak.

Bu arada, festival kapsamında 3 Temmuz akşamı sanatçı Erkin Koray tarafından konser verilmesi planlanıyor.

Kaynak:Ajans Spor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Festivale katılacak arkadaşlar; çektikleri fotoğrafları bizlerle paylaşırsa seviniriz..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

çok eğlenceli bir festival olacağa benzior, kütahyada çok güzel yerler var bu tarz organizasyonlar için, gideceklere şimdiden eğlenceler.

askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006

askersss

Nasipse bende oradayım.

Motosikleti
    Yaya
    Geçen sene 2 gün erken gittiğim festivalde kayıt masasındaydım. Kısmetse bu senede erken gidicem. Artık yine kayıt masasında olurmuyum bilmem.
    Counter Strike'cilar buraya
    www(dot)dostsunucu(dot)com

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Bir Türkiye Motosiklet Festivali çok iyi güzel olur bencede ..... Ancak !!!!!

Kütahya ve böyle büyük bir organizasyon ? Neye istinaden ?

Bence Türkiye olarak özellikle yabancılar tarafından ilgi çekecek bir organizasyon olmalıydı !!!!!!!

Motosikleti
    SÜPERKİNG 2007
    bir kütahyalı olarak çok grur duydum ve sevindim...malesef mersinde görev yaptığımdan dolayıda gelme ihtimalim zayıf ama bir motorcu olarakta kalbim orada olacak...
    HAYAT KISA NE YAPMAK İSTİYORSAN HEMEN YAP,YOKSA ÇOK PİŞMAN OLURSUN...:cat:

Motosikleti
    kanuni breton 125
    Bol yeşil,maximum oksijen

Motosikleti
    kawasaki z750
    enduro motoru olmayanlar da katılabiliyormu acaba? racing veya streetciler mesela?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)