Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tuğper’in bayrağı İsveç dağlarında!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı Perihan Uzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Tuğper'in annesiyim,
    Yanımızda olup Tuğper'in anısını bizimle beraber yaşattığınız için hepinize sonsuz teşekkürler ediyorum.
    Ayrıca Yeşim ve Emre'ye de her zaman yanımızda olup bizi hiç yalnız bırakmadıkları ve motosikletleriyle her geldiklerinde oğlumun anısını gözümde tekrar canlandırarak, özel günlerde de (yaş günleri, anneler günü vs.) bana yaşama sevinci verdikleri için, ifade edemeyeceğim kadar mutlu olduğumu belirtmek istedim.
    Yeşim ile Emre'ye ve hepinize ömür boyu sağlık, mutluluk ve motosiklet üzerinde kazasız belasız bir yaşam dilerim.
    Hepinizi gözlerinizden öperim.

Perihan Uzel

Sağol ablacığım, teşekkür dedecek birşey yapmıyoruz, biz sizinle vakit geçirdikçe Tuğper'leymişiz gibi hissedip mutlu oluyoruz Allah İnanç'ı size bağışlasın, başka acı yaşatmasın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Emre ve Yeşime konuya duyarlılığından bende teşekkür ederim İyiki varsınız.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Tekrar başımız sağ olsun..
    Allah mekanını cennet etsin kardeşimizin.
    Yeşim & Emre'ye de ayrıca teşekkürler.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    allah rahmet eylesin çok yakından tanımıyorum tanımadıgımada seviniyorum belki bana kızacaksınız ama ben daha önce yıllar evel bir arkadaşım kaza yaptı biri vefat etti motora binmeyi bıraktım burda da çok güzel insanların hakın rahmetine kavuştugunu gördüm ama çogunu hepsini yakından tanımak kısmet olmadı. ama şikayetci degilim bana kıza bilirsiniz böyle olunca insan sanki daha az üzülüyor tekrardan allah rahmet eylesin günaylarını affetsin.....
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    mekanı cennet olsun,
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten çok üzgünüm.Allah rahmet eylesin .Yeşim abla ve Emre abi gerçekten bu konuda çok iyiler..Tuğper abiyi tanımasamda onu unutmamaları ve anılarla yaşatmaları çok güzel..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Allah rahmet eylesin.. böyle konuların üzerine gitmeliyiz.. suçlular scezasını çekmeli.. motosikletleri farketmeliler artık.. bizimde yollarda hakkımız var.. yollar sadece 4 tekerleklerin değil.. neyse..
    Çok güzel bir dostluk örneği olmuş..

125R dan kaç km yaptıktan sonra gsr 600 e geçti acaba.. çünkü arada bayagüç farkı var bende motorumu büyütmeyi düşünüyorum fakat 15hp den direkt 80-100 hp lere geçmek korkutuyor beni... gerçekten dikkat etmeli.. acaba yeterli tecrubesi yokmuydu o arabanın yaptığı hatadan kendini kurtarabilmek için.. yazık olmuş yaa.. Allah rahmet eylesin.. Ailesine başsağlığı diliyorum..
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

Motosikleti
    Alıntı ayhansozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin.. böyle konuların üzerine gitmeliyiz.. suçlular scezasını çekmeli.. motosikletleri farketmeliler artık.. bizimde yollarda hakkımız var.. yollar sadece 4 tekerleklerin değil.. neyse..
    Çok güzel bir dostluk örneği olmuş..

125R dan kaç km yaptıktan sonra gsr 600 e geçti acaba.. çünkü arada bayagüç farkı var bende motorumu büyütmeyi düşünüyorum fakat 15hp den direkt 80-100 hp lere geçmek korkutuyor beni... gerçekten dikkat etmeli.. acaba yeterli tecrubesi yokmuydu o arabanın yaptığı hatadan kendini kurtarabilmek için.. yazık olmuş yaa.. Allah rahmet eylesin.. Ailesine başsağlığı diliyorum..
    Tuğper 40.000 km. yi devirmişti cıbırıyla, her gün saatlerce motosiklet kullanırdı ve çok da bilgiliydi. Gsr yi de gayet güzel kullanıyordu. Kurtarabilme durumu olsaydı kurtarabilecek yetisi vardı yani Tuğperin. Yarış eden iki arabanın arasında nereye kaçabilirdi ki ?

Merhaba

Ben Sivas'tan Emel Tuğper Haktan Uzelin kuzeni.Öncelikle göstermiş olduğunuz vefadan,sagduyudan dolayı çok teşekkür ederim.Haktan hakkında yazılanları okuyorumda eminim oda okusa gurur duyardı sizlerle.Sivasta olduğum için her gün gidiyorum yanına sohbet etmeye:(İnsan bu kadar sevilirmi onun için o kadar çok dua eden insan varki hergün gittiğimde başında hiç tanımadığım insanları dua ederken buluyorum.Ve yine yanıbaşından hiç eksik olmayan çok sevdiği güneşi...

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Her doğum bir ölümdür derler ama Perihan hanımın sözleri içimi sızlattı...
    Büyük Şair Orhan Velinin "kelimelerin kifayetsizliğinden" yakındığı anı yaşıyorum sanki...
    Allah rahmet eylesin ve Ailesine da sabır versin...
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

Motosikleti
    Alıntı Emel Axut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Sivas'tan Emel Tuğper Haktan Uzelin kuzeni.Öncelikle göstermiş olduğunuz vefadan,sagduyudan dolayı çok teşekkür ederim.Haktan hakkında yazılanları okuyorumda eminim oda okusa gurur duyardı sizlerle.Sivasta olduğum için her gün gidiyorum yanına sohbet etmeye:(İnsan bu kadar sevilirmi onun için o kadar çok dua eden insan varki hergün gittiğimde başında hiç tanımadığım insanları dua ederken buluyorum.Ve yine yanıbaşından hiç eksik olmayan çok sevdiği güneşi...
    Bizden de selam söyle dua et bizim için de.. Emre ile Sivas'a Tuğper'in yanına geleceğiz bir gün mutlaka. Allah sabır versin sizlere Tuğper'i gerçekten tanıyanlar onun ne derece iyi bir insan olduğunu anlarlar. O melek gibiydi şimdi tam melek oldu

Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizden de selam söyle dua et bizim için de.. Emre ile Sivas'a Tuğper'in yanına geleceğiz bir gün mutlaka. Allah sabır versin sizlere Tuğper'i gerçekten tanıyanlar onun ne derece iyi bir insan olduğunu anlarlar. O melek gibiydi şimdi tam melek oldu
    Gelmeniz ailemizi ve emin olun tuğper Haktanı çok memnun eder.Bugün yine ordaydım arkadaşlarının onun için neler düşündüğünü tek tek söyledim duymuştur eminim.Neden böyle hissttiğimi onu ziyaret ettiğinizde ve konuştuğununda anlayacaksınız.En kısa zamanda görüşmek üzere.Bekliyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler