Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motomax İstanbul Sirkeci Mağazası Açıldı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Motomax Discount Center yeni şubesini İstanbul Sirkeci'de açtı. Motomax indirim mağazası Gençten İş Merkezi, Hobyar mh. Emirname sk. No:31 Sirkeci Eminönü İstanbul adresinde motosiklet tutkunların hizmetine sunuldu.
    Açılısa özel 14.02.2010'dan 21.02.2010'a kadar sadece İstanbul mağazalarında tüm %70'e varan indirimli fiyatlar üzerinden +%20 ekstra indirim uygulanacak. Bu fırsatı kaçırmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hellstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R dı.Sattı.
    hayırlısı olsun, yakına gelmesi iyi oldu.
    Try not.Do or do not.There is no try. (Yoda)

M-ottoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet çok iyi olmuş...
    Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler, başka milletlere yem olurlar! M. KEMAL ATATÜRK

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Teşekkürler paylaşım için..
    Fakat neye göre %70 +ekstra indirimle %20 oda eşittir %90,bu da demek oluyorki,bizler sadece ürünlerin %10 unumu alıcağız,veya benmi yanlış anladım...

Motosikleti
    mondial 151 rs
    100 tl lik bi urunu 10 tl yemi alıcaz
    hemen giderim ben hic durmadan

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 tl lik bi urunu 10 tl yemi alıcaz
    hemen giderim ben hic durmadan
    cidden %70 + %10 extra indirim hemii ,
    maaşlar yatsında bir bakayım,
    fuardan daha ucuza benzıyor sanki
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ben spool deri mont aldım 159 tl ye düşmüştü bazen harika indirimler oluyor takip edin arkadaşlar.mont 400 küsürden 260 a düşmüştü sonra bidaha getirmiycekler diye bu fiyata düşmüş kısmet işte hiçde aklımda yokdu
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bu bir satış taktiği arkadaşlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    mete_han doğru söylüyor. bunlar ucuz satış taktikleri. ama şunu da eklemek lazım, bu mağazada güzel fiyatlara güzel ürünler bulunabiliyor. ben montu ve birkaç ıvırzırı buradan almıştım. hem satış görevlisinin tavırları hem de fiyatlar iyiydi.

ama %90 indirim falan tabii ki saçmalık. ben bu mağazayı bildigimden beridir sürekli bilmemkaç tl lik ürünün yarı fiyatına düştüğü iddia olunuyor.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    arkadaşlar %70 + %20 = % 90 indirim demek değildir
    % 76 lık bir indirime tekabül eder.
    100 tl lik üründe ilk önce % 70 indirimden faydalandınız, fiyat 30 tl'ye düştü,
    30 tl üzerinden %20 indirimden faydalandınız, fiyat 24 tl ye düştü.. ödediğiniz fiyat 24 tl

ayrıca dikkatli okursanız tüm %70'e varan indirimli fiyat yazıyor, ama elbette işinize yarayacak, ihtiyacınız olan güzel ürünler bulunur.....
    ocensers bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    %70 indirim olabilir ama hangi markalar
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han doğru söylüyor. bunlar ucuz satış taktikleri. ama şunu da eklemek lazım, bu mağazada güzel fiyatlara güzel ürünler bulunabiliyor. ben montu ve birkaç ıvırzırı buradan almıştım. hem satış görevlisinin tavırları hem de fiyatlar iyiydi.

ama %90 indirim falan tabii ki saçmalık. ben bu mağazayı bildigimden beridir sürekli bilmemkaç tl lik ürünün yarı fiyatına düştüğü iddia olunuyor.
    2000 yılında XXXXX Telekom diye bir yerde çalışmıştım...Etilerde...bize şu ezberletilmişti...hani ucuz telefon görüştürmeleri sağlayan özel telekom şirketleri var ya onlardan biri işte...Telekomdan hat satın alıp daha uygun fiyatlarla görüştürme yaptırıyorlar...(rekabet kanunları gereği olması gereken bir mevzuat bu o zamanlar telekom tekeldi) neyse ilk öğüretilen %80 lere varan indirimlerle görüştürüyoruz falandı...halbuki durum böyle değildi...işin içine girince aradaki fark %10-15 i geçmiyordu...ama öyle bir anlatıyorduk ki hemen %80 i duyan atlıyordu...

ayrıca görüşmelerin bir kısmı internet üzerinden yapılıyordu ...normal hatlar haricinde yine yalan söyletiyorlardı bize...müşterilere internetden görüşme yok diye...internet üzerinden görüşme kalitesi düşük oluyordu vs...ama ticaret işte...etik ve ahlak bunun neresinde...bizde seviniyorduk bir işimiz var diye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Hayırlı olsun. Yağmurluk tulum 35 tl ye aldım. Hakıkatten uygun şeyler bulabiliyorsunuz.
    Hasanpaşada guler yuz ve alakada benı memnun etti.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motomax tutturdu bu işi; ama zaten belliydi bence. Çünkü:
    Biz bu firma Hasanpaşa'da ilk açıldığından beri alışveriş yaparız. Neden buradan alışveriş yaparız; babamızın hayrına değil tabiki. Bir ürün alacağımız zaman ben hep derin bir araştırma içine girerim ve fiyat kalite bağlamında genelde son karar hep bu mağaza çıkar.
    Diğer firmalardan daha hesaplı olduğu yadırganamaz bir gerçek zaten; hatta aynı malı resmen 2 katı fiyatına satan yerler de biliyorum.
    Hayırlı olsun.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Yav arkadaşlar kötü tecrübelerimizi hep paylaşıyoruz, iyilerini de paylaşalım derim. O yüzden söylemekte fayda görüyorum:

Yaklaşık iki sene zarfında Motomax Discount Center'dan aldığım tüm ürünlerden maksimum derecede memnun kaldım. Satılan malzemeler süper ucuz değil ama kaliteye oranladığınızda makul kalıyor. Ufak tefek pek çok şeyin (akü şarj cihazı, kulaklık vs.) yanı sıra Motomax'tan HJC Kask, Bering kışlık mont, DIFI kışlık eldiven aldım ve dediğim gibi çok çok memnun kaldım hepsinden. Müşteriye karşı tavırları da çok düzgün, laubali değiller, sıkboğaz da etmiyorlar.

Kesinlikle tavsiye ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:57 ----------

Ha olumsuz yanı da şu: Şu ismini Türkçe koysalarmış çok iyi olacakmış. "Discount Center" ne yav?! İndirim Merkezi demek varken...
    Ağır metal insanı...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hasanpaşa Motomax'tan şimdiye kadar kilit milit ıvır zıvır şeyler almıştım ama çalışanların ilgi ve alakası beni de memnun etmişti..
    Almayacağımı söyleyerek bazı kaskları denemek istediğimi beyan ettiğim halde dahi tabiiki diyerek denetmişlerdi bana kaskları..Ama balaklavamla denemiştim elbette

Neyse, benim için pozitif düşündüğüm bir firma..Hayırlı olsun yeni mağazaları..

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    konyaya da açilsin dicem..''yuh'' diceksiniz..ama buraya da lazim gerçekten..

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün Sirkeci'deki mağazayı ziyaret ettik, Kadıköy'deki fiyatlardan %20 indirimli olarak satış yapıyorlar ben de gitmişken Difi Dart Ax pantolon aldım. Buradan da hayırlı olsun diyorum. Allah işlerini rast getirsin.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    2 gündür bende gidiyorum pantolon almak için hasanpaşa daki şubesine fiyatlar uçuk indirimli fiyatlar piyasa fiyatları..internetten aynı ürünleri arttım fiyatlar indirimli fiyatıyla hemen hemen aynı.ilk önce fiyatı aşırı şişirip sonra indirim yaptım demek geleneksel hale geldi artık.sonuç pantolonu almadım ama magaza çalışanları müşteriyle ilgilenmeleri taktire deger.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bak merak ettim şimdi. Hangi marka pantolona baktın?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler