Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motomax İstanbul Sirkeci Mağazası Açıldı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı dalyan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak merak ettim şimdi. Hangi marka pantolona baktın?
    difi-goratex ve bering pantolon.birde bazı fiyatlara TL yerine Euro yazmışlar sonra fiyatı TL olarak söylüyorlar sanıyorsunki oo baya indirim var.uyanık insanlar ama bilmiyorlarki internet diye bir şey var
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gündür bende gidiyorum pantolon almak için hasanpaşa daki şubesine fiyatlar uçuk indirimli fiyatlar piyasa fiyatları..internetten aynı ürünleri arttım fiyatlar indirimli fiyatıyla hemen hemen aynı.ilk önce fiyatı aşırı şişirip sonra indirim yaptım demek geleneksel hale geldi artık.sonuç pantolonu almadım ama magaza çalışanları müşteriyle ilgilenmeleri taktire deger.
    nasıl şimdi internet sitesinde 300 lira yazan ürün yeni mağazada farklı etiketemi sahip

motomaxın sitesinde indirimli 300 görünüyrosa yüzde 20 indirimle 240 a vermiyorlar mı

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    IZMIR motomax-- calisanlar urunler ve fiyatlar harika...belli bir standartlari var takdir ediyorum
    Ride your way

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl şimdi internet sitesinde 300 lira yazan ürün yeni mağazada farklı etiketemi sahip

motomaxın sitesinde indirimli 300 görünüyrosa yüzde 20 indirimle 240 a vermiyorlar mı
    ya şimdi şöyle difi pantolon mesela çogu magazada 90-100 tl arası motomax ta 99 euro yazmışlar etiketin diger tarafında 149 TL yazıyor üzerini çizmişler.indirimli fiyatı 82 TL diyorlar.% 70 + % 20 indirim olayı yok gördüğüm kadarıyla.yani piyasa fiyatından %10-15-20 arası bir indirim mevcuttu bu gün son diyorlardı ama.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    difi-goratex ve bering pantolon.birde bazı fiyatlara TL yerine Euro yazmışlar sonra fiyatı TL olarak söylüyorlar sanıyorsunki oo baya indirim var.uyanık insanlar ama bilmiyorlarki internet diye bir şey var
    difi'nin pantolonunu motomax'tan başka yerde bulamadım. Sen nereye baktın fiyat karşılaştırması için?

ya şimdi şöyle difi pantolon mesela çogu magazada 90-100 tl arası motomax ta 99 euro yazmışlar etiketin diger tarafında 149 TL yazıyor üzerini çizmişler.indirimli fiyatı 82 TL diyorlar.% 70 + % 20 indirim olayı yok gördüğüm kadarıyla.yani piyasa fiyatından %10-15-20 arası bir indirim mevcuttu bu gün son diyorlardı ama.
    anladım. ben mağazayı aradım mont alacağım yüzde 20 yi uygulayın dedim nuh diyor peygamber demiyor. sonra neyse monta 300 bayıldım. bi tane de kask gözüme takıldı aradım tekrar. ya kaska bari indirim yapın hem kargo da ödemezsiniz 2 sini yollayın kaskın parasını hemen havale yapayım diyorum. yok mağazaya gelmeniz lazım diyor. Osmaniyeden nasıl gelip alayım

50 lira indirim için kime diyeyim şimdi git şubeden aldiye

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:41 ----------

Alo motomax yetkilisi okuyormu burayı .bana scorpion exo 400ü 150 say yoksa kötü yorum yazarım

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    indirim bitti galiba bu gün dün öyle şöylemişlerdi.fuar dan dolayı indirim yaptılar galiba.

indirim bitti galiba bu gün dün öyle şöylemişlerdi.fuar dan dolayı indirim yaptılar galiba.
    fuar dan değilmiş. geçen de ankaraya yeni şube açmışlar oradada yüzde 20 yaptılar.

bugün telefonda konuşurken indirimin son günü dedi teldeki arkadaş

son günü de olsa olmasa da bize koklatmadılar. 500 liralık ürüne 400 ödesek fena mıydı kask 100 e gelirdi.

neyse kısmet değilmiş. zaten montuda büyük aldım.

ha bir de motomax taki bayan bana yarımsaat içinde sipariş verirseniz kargoya veririz bugün dedi. ben 5 dakika sonra siparişi verip aradım telefona çıkan başka eleman kargoya veremeyiz ups aracımız gitti demesin mi adam mı oynatıyorsunuz demek geldi içimden. ama tamam ııı o zaman ptesi kargoya verin önemli değil dedim( ctesi mont siparişi oldu pazar kask görüşmesi oldu)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler