Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kuryeye 15 yıl hapis

Motovento
    REKLAM ALANI
    philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Çok kötü oldum haberi okuyunca yahu.. Kasti yapılmış olabilir dediğiniz gibi. Fakat bariyerlere çarpıyor , yere düşmüyor , üstelik alkollü? Bana çok saçma geldi.. Bi bit yeniği var bu işte neyse yakında çıkar ortaya..
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Mademki arkasında oturan bir insanın düştüğünü hatırlamacak kadar sarhoşmuş, nasıl olurda hazır yere serilmişken E-5 ortasında yangelip yatmamış ve tekrar doğrularak evinin yolunu bularak yatağına girmiş? Sarhoşluk bahane. Okadar içki içtik ki nekadar sarhoş olsanda sonuçta bende dahil kimse kendine küfür etmiyor. Bu insanlık dışı yaratığın anında beynine sıkılarak infaz edilmesi gerek. 15 yıl hapis cezası buna verilen mükafat olur. Kız mezara Kendiside dokunulmaz, ekmek elden su gölden korumaya... Sıkıysa halkın arasına çıkartsınlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Daha ağır bir cezayı hakketmiş..Kızın düştüğünü veya indiğini hatırlamıyorum deyip eve gidip yatan addam yalan söylüyordur..Bu tamamen taammüden adam öldürmektir..

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Bu şerefsiz evladında vicdan varsa bir ömür müebbet yemiş zaten yoksa değil 15 225 yıl ağır müebbet yesin..

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kuryeyide hücreye atıp sonrasını hatırlamamak lazım..

üzerine bir de uykuya dalmak lazım

Bunu benim motorumun arkasına bağlayıp sonra bağladığımı unutup Tuzla'dan Avcılar'a giderken Avcılar'a yakın bir yerde ipi kesip (pardon ip kendiliğinden kopmalı) sonra da bunları unutup gidip uyumak istiyorum.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İnşallah içeride de ayrıca icabına bakarlar şerefsizin. 15 yıl az bile gelmiş.

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkaç saat sonra olay yerinden geçen biriyle konuşmuştum. rahmetlinin beden diye bir şeyi kalmamış. öyleki insan olduğu bile çok zor anlaşılmış. parçalarının kaç metre ilerdeki köprü altına kadar yayıldığını yada insan bedeninden ne kadar uzak bir görüntü aldığını düşündükçe insan az bile diyor..
    diyor ama..
    aması şu..
    bir yanda da polisten kaçarken kırmızı ışıkta geçip devlet sanatçısına çarpan.. sonra durmayıp metrelerce aracı altında sürükleyerek öldüren.. sonra kaçmaya çalışan başka bir katile 6 ay verip sonra 3 ay yatırıp çıkartıyorsun.. niye? tayyibetül veled diye.. hay ben o veledin de bilmemnesinin de..

işte bizim adaletimiz.. inşallah allah birgün kendi adaletimi aratmak zorunda bırakmaz beni, yada bırakırsa yeterli güç ve zekayı verir umarım.. cesaret tek başına işe yaramıyor ne yazık ki..
    haklısın dostum,
    hatta 3ay para cezasına çevrilip 500 liraya serbest te kalabiliyorsun.
    yaşanmasa bunlar, kafamız bulanmasa.

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Allah rahmet eylesin 15 yıl az bile bedava 15 yıl benim vergilerimle barınması canımı yakıyor.

Mahkümlar neden çalıştırılmıyorlar?

Ne yalan sölim tek birayla kullanmıştım ama tek bira zaten alkol testlerinde bile zor görülüyor.
    Amadm kızn düştüğünü fark edemeyek durumda!
    Kızın babasıda bir garip, motosikletten yolda giderken insan atmak hayatımda ilk defa duydum herhalde son olur.
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler