Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kuryeye 15 yıl hapis

Motovento
    REKLAM ALANI
    reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hata sadece sürücüde değil.arkasındakinde de suç var..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F650 GS
    olayın bariyere çarpıp artçının düşmesi şeklinde geliştiği pek inandırıcı değil.

motoru kullananın eve gidip uyuması, sanki olayın şokundan kurtulmak için yapılmış gibi.(fazla ahkam kesmeyeyim.).

yazık olmuş, biri 19 yaşında daha çocuk. diğeri 29 yaşında. gencecik insanların boşuboşuna gitmesi çok üzücü.
    hayat güzeldir

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    töbe , töbe

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    olay kötü hukuk cezasını vermiş iyi yada kötü onu biz tartışamayız ama başlığı bal gibi tartışırız

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    olaya karışan kişinin mesleğinin olayla ilgisi yok..dolayısı ile başlık yanlış yönlendirmelere neden olabilir..
    başlığı açan kuryelere düşman gibi görünüyor bu haliyle..Manava 15 yıl hapis diyeydin gene aynı tepkiyi verirdim..dolayısıyla başlık

Haberi iyi okuyun bir bira almışta içmiş falan yalandır arkasını arasınlar anlaşılır eğer motosikleti evine kadar sürüp yatağına yatıcak kadar ayıksa arkasındaki sevgilisinin düştüğünü hissetmese bile onu evine bırakıp bırakmadığını hatırlar motordan inince bu ne saçmalık birde diyor bariyerlere çarptım bariyerlere çarpıpta motora binip evine rahatça uyku çeken bir motorcu gösterin bana bence hatta bence değil OLAY ORTADA ADAM KIZI KASTİ OLARAK MOTORDAN DÜŞÜRMÜŞ OLMALI.

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    oaly gercekten bu kadar basit degildir bariyerler carpinca bu adam hic mi durmadi yada hizi azalmadi arkadaki merhum dusunce hic mi bagirmadi....bu adam carpinca hic mi durmadan yola devam etti...edebildiyse hatirlamiyacak kadar sarhossa nasil carpinca denge yitirmeyecek kadar ayik? yada zaten denge yitirmemek ayik adama bile mahsusu degilken ?????

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    birkaç saat sonra olay yerinden geçen biriyle konuşmuştum. rahmetlinin beden diye bir şeyi kalmamış. öyleki insan olduğu bile çok zor anlaşılmış. parçalarının kaç metre ilerdeki köprü altına kadar yayıldığını yada insan bedeninden ne kadar uzak bir görüntü aldığını düşündükçe insan az bile diyor..
    diyor ama..
    aması şu..
    bir yanda da polisten kaçarken kırmızı ışıkta geçip devlet sanatçısına çarpan.. sonra durmayıp metrelerce aracı altında sürükleyerek öldüren.. sonra kaçmaya çalışan başka bir katile 6 ay verip sonra 3 ay yatırıp çıkartıyorsun.. niye? tayyibetül veled diye.. hay ben o veledin de bilmemnesinin de..

işte bizim adaletimiz.. inşallah allah birgün kendi adaletimi aratmak zorunda bırakmaz beni, yada bırakırsa yeterli güç ve zekayı verir umarım.. cesaret tek başına işe yaramıyor ne yazık ki..

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Yasalara, kurallara uyulsa kazada olmaz ölende olmaz.
    Orhan KÖNİ

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkaç saat sonra olay yerinden geçen biriyle konuşmuştum. rahmetlinin beden diye bir şeyi kalmamış. öyleki insan olduğu bile çok zor anlaşılmış. parçalarının kaç metre ilerdeki köprü altına kadar yayıldığını yada insan bedeninden ne kadar uzak bir görüntü aldığını düşündükçe insan az bile diyor..
    diyor ama..
    aması şu..
    bir yanda da polisten kaçarken kırmızı ışıkta geçip devlet sanatçısına çarpan.. sonra durmayıp metrelerce aracı altında sürükleyerek öldüren.. sonra kaçmaya çalışan başka bir katile 6 ay verip sonra 3 ay yatırıp çıkartıyorsun.. niye? tayyibetül veled diye.. hay ben o veledin de bilmemnesinin de..

işte bizim adaletimiz.. inşallah allah birgün kendi adaletimi aratmak zorunda bırakmaz beni, yada bırakırsa yeterli güç ve zekayı verir umarım.. cesaret tek başına işe yaramıyor ne yazık ki..
    evet olaya birde o yönden bakmak lazım

sanırım sabaha kadar cenazenin üzerinden onlarca araç geçmişti,sabah saatlerinde temizlik görevlileri merhumun çantasını görüp olayı anlamaya başlamışlar..

olaya bakın arkadaş aracınızla boş mukavva kutuya bile çarpsanız hasar varmı diye inip bir bakarsınız..hiç kimse oralı olmamış..

kurye yediği haltın cezasını çekecek ya diğerleri...
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

duymazay11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asyamotor 2005-İJE sepetli motor 79
    Yaşanmaması gereken bir olay.Benim anladığım bu bir cinayet.Bu kaza diye adlandırılamaz.Üzüldüğüm bir konuda kurye olarak yazılmış,bu yanlış yönlendirme
    İnşaallah bu konu çarptırılmaz.

Allah rahmet eylesin.Bu olay gibi sonuçlanmasada bundan on yıl kadar önce benzeri bir olayda iki erkek arkadaş taksimde içip kafaları çilaladıktan sonra boştancıda oturanı eve bırakılmak üzere yola çıkıyorlar.Köprüyü geçtikten sonra arkadaki biraz ayılmanın verdigi rehavent ile hatırlıyorki her ikiside, selede ayaga kalkmış.Sürücü botancıya gelip te hadi inmiyormusun? Dediğinde arkadaki arkadaşının olmadıgını farketmiş.Hemen arkadaşlarını aramış hep birliklte o hastane senin bu karakol benim dolaşmışlar ama heriften iz yok.Ailesi evde yokmuş onlarada haber vermeye çekinmişler.İki gün üçgün derken yaklaşık bir hafta sonra eve ailesine haber varmeye gittiklerinde kapıyı açan eli yüzü yara bere içinde sağı solu sıyrık arkadaşlarıymış.E-5 de düştükten sonra nezaman ayıldıysa artık ,yada hemen kalkıp yola koyuldu yürüye yürüye eve gelmiş sabaha dogru.Vurmuş kafayı yatmış.agrıları dinene kadarda gene vurmuş içkinin gözüne ki heralde eve gittiklerinde o gene serhoşmuş.Beterin beteri var deyip tekrar Allah rahmet eylesin diyorum.Suçu meslekle bağdaştırmamak lazım.Ve bu bizlere ders olmalı.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    gerçekten öldürdü diyemez ama büyük bir iddia ama 15 yıl araba sürücülerine göre daha fazla verilmişgibi .. neyse..
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

Motosikleti
    yok
    ne desek az...
    Life is what happens when you are busy making plans

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorla bariyerlere çarpçaksınız artçınız düşecek ve siz farketmiceksiniz bişey olmamış gibi yola devam edeceksiniz öylemi...

ne kadar alkollüde olsa böyle bişey nasıl farkedilmez yahu bana saçma geldi... ölen kızın babası haklı olabilir...
    aynen kasıtlı sanki kızı bırakmış gibi.insan alköllüde olsa motoru sürdüğüne göre zom değil belli.çarpıcaksın motoru arkandakinin düştüğünü anlamayacaksın! çok saçma mazeret.çıkartmayın bölelerini içerden.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

groteks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 750 shadow
    buna benzer bi kaza hatırlıyorum ve sanırım aynı kaza ama kazayı yapan yani kızı düşüren kurye değildi çünkü motor racing di. bar çıkışı eve giderken artçısını düşürüp (bariyere vurarak değil) evine giden ve yatıp uyuyan yada sızan bi sürücü şeklinde bi haber olması lazım...

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Naıl oluyoda gece ne yaptığını hatırlamıyo ama eve gidip uyuyabiliyo hemde motorla..

groteks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 750 shadow
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naıl oluyoda gece ne yaptığını hatırlamıyo ama eve gidip uyuyabiliyo hemde motorla..
    alkol kullandıktan sonra motor kullanıyorsa densiz... o densizden artçısını düşürüp farketmemekte, artçısını motordan itmekte beklenir.
    alkol kullanan bi insanın motoruna biniyorsan düşmeyide itilmeyide göze alırsın...
    ya alkol alıp motor kullanmayacaksın yada alkol kullanan bi insanın motoruna artçı olmayacaksın...

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    YA tmm da adam arkasındakini nasıl atmış ? ben arkamdaki artçımmı atmaya çalışsam direnir dengemiz bozulur düşeriz yani bence olay gayet basit kızda alkolluydu çocukda bariyerlere çarptılar kız uçtu orda vefat etti oğlanda kaçtı başka bir mantıklı açıklama aklıma gelmiyor
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    gilera nexus 500ie
    Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorla bariyerlere çarpçaksınız artçınız düşecek ve siz farketmiceksiniz bişey olmamış gibi yola devam edeceksiniz öylemi...

ne kadar alkollüde olsa böyle bişey nasıl farkedilmez yahu bana saçma geldi... ölen kızın babası haklı olabilir...
    Bencede haklısın olayda kasıt var gibi. Verilen cezaya bakarsan hakimde böyle dusunmus galıba

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler