Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul trafiğinde 6 aylık kabus başlıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Mecidiyeköy Viyadüğü'nde, "İstanbul'daki Büyük Açıklıklı Köprülerin Sismik Takviyesi Projesi" kapsamında, depreme karşı güçlendirme çalışması yapılacak.

Karayolları 17. Bölge Müdürü Yakup Dost, yaptığı yazılı açıklamada, söz konusu güçlendirme çalışmasının 9 Şubat-31 Temmuz tarihleri arasında aşamalı olarak yapılacağını ifade etti.

Bu çalışmalar sırasında, gerekli standart üstü geçici trafik işaretlemelerinin yapılacağını belirten Dost, sürücülerin alternatif yolları kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerektiğini kaydetti.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı ibrahim16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [CENTER]
    Bu çalışmalar sırasında, gerekli standart üstü geçici trafik işaretlemelerinin yapılacağını belirten Dost, sürücülerin alternatif yolları kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerektiğini kaydetti.
    uymak mı(?)
    işaretçilere uymak mı?
    zaten daha 2 gün önce nerdeyse kaza yapmama neden olucak kişide buydu... anayolun ortasından karşıya geçmeye çalışmakta ne demek trafiği birbirine kattı ve büyük bi kazaya neden oluyordu... trafik kurallarını bizden daha iyi biliyor olmaları gerekmiyormu bu adamlarında hızlı trafiği olan bi yolda ana yola çıkıyor kefal gibi ölümle burun buruna geldi bide işaret yapıyor arabada bayan arkadaşlarım olmasa durup inecektim o kadar sinir etti beni...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    ıstanbul trafıgını yasayanlar ıyı bılır ama benım sadece saatlık yasantım oranın trafıgının ne kadar cılelı oldugunu gosterdı bana
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    çekilmiyor abi ya buranın trafigi
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla motorcuya o trafik pek bişey ifade etmezde,trafikte delirenler edebilir.Herif arkadan senin gelip geçeceğini görünce önüne kırıp engelliyo.Şaka değil,yapanlar var.O sebeple bizimde dikkatli olmamız şart.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    türkiyede doğru dürüst ne yapılıyor ki? olan yine halka olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)