Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motobot +6

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Motosiklette boy oldukça önemli. Ayakların yere tam basmamasından dolayı sıkıntı yaşayanlar başta olmak üzere pek çok kişiyi ilgilendireceğini düşündüğümüz bir ürün ile karşılaştık: Motobot +6.

Firma, Motobot +6 modeli ile sizi yerden 6 cm yükseltmeyi vadediyor. Ürünün özel sipariş ile üretileceği ve verilen siparişlerin 5-10 gün içerisinde teslim edileceği belirtilmiş. Motobot-BOT +6 ürününü incelemek için tıklayınız.

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi kaynagı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bayada şık aslında ama biraz tuzluymuş

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    İşin icine para girince yurdum insanının kafası iyi çalısıyor, standart bot 125 e satılıyor aynı botun altına biraz kalın kaucuk koyup 200 e satıyorlar.. yersen!

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Hazır kış geldi bir bot almak istiyorum ama motosikletim yok yinede motosiklet botu alsam günlük kullanım için kullanılırmı rahat mıdır?
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Zenon, markasına kalitesine göre durum değişebilir ama büyük ihtimalle ayaklarında pişik oluşabilir Günlük kullanıma pek uygun değiller ama başkalarının da fikrini al.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Boyu yükselteceği muhakkak.
    Ama fren hassasiyeti üzerinde oldukça olumsuz etki yapacağı da muhakkak.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Ürünü kötülediğimden değil ama 100 daha fazla verin gore-tex matrix2 veya muadili bir bot alın derim.Ben moto botun ilk çıkanlarından kullandım.Çok rahat ama korumaları o kadar iyi değil.Bağcıkları kısa sürede deforme oldu.Ayrıca suda alıyordu.Değiştirmek zorunda kaldım.Yeni botum matrix2.Çok memnunun.Su almıyor.korumalarda gayet güzel.Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünü kötülediğimden değil ama 100 daha fazla verin gore-tex matrix2 veya muadili bir bot alın derim.Ben moto botun ilk çıkanlarından kullandım.Çok rahat ama korumaları o kadar iyi değil.Bağcıkları kısa sürede deforme oldu.Ayrıca suda alıyordu.Değiştirmek zorunda kaldım.Yeni botum matrix2.Çok memnunun.Su almıyor.korumalarda gayet güzel.Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
    peki bunun fiyatı nedir?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    200 liraymış sencer

Motosikleti
    BMW F-650
    bende motobot aldım. bence gayet de güzel bir bot. çizme olanından aldım. korumalarının makul düzeyde olduğunu düşünüyorum.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşin içine motosiklet girince herşeye gece tarifesi uygulanıyor sanırım.Geçen sene Salamon'un dağ botunun aldım ve gayet memnunum.Vede indirimde 145YTL'eydi.Sırf altında 6cm fark için 200ytl iyimi? Bilemiyorum!
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Yürekçe;
    Yeni Motobot 200ytl.
    Matrix2 200€.
    Ayrıca motosiklette topuklu ayakkabı,bot,çizme kullanması bana göre riskli.Burkulma olayı rahat olabilir.

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Ben de motobotun çizme olanını yaklaşık 10 gün önce aldım. 149 Ytl ye şimdilik bir şikayetim yok. Şu ana kadar ki yağmurlu günlerde su almadı. Korumalık olayına gelince kaval korumalığı ve diğer korumalıklar plastik olmasına karşın oldukça sert. Her halde darbe anında emici özellik sağlasın diye yapılmıştır. Dediğim gibi bir sorunla karşılaşmadım ama karşılaşırsam buraya aktarırım.
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Ben yakupoglundan aldigim motosiklet botunu kullaniyorum. Ne su geciriyor ne birsey. Gunluk kullanim icin de cok rahat. Tavsiye ederim. Fiyati da uygun...
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Wallaha Ben Lescon Nun Sportif Ayakkabılarından Aldım Su Gecirmiyor Cokda Rahat BotA Gerek Varmıki?
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Sanırım Motobot'un extra yükseltilmiş botunu ilk giyenlerdenim. Motobot, fiyatını sonuna kadar hakediyor bence. Oldukça rahat olmasının yanında hafifliği ve sağlamlığı da cabası. İlk giydiğim gün Cross yaptım ve düşüp sağ ayağımı motosikletin altına sıkıştırdım. Koruma ve sağlamlık anlamında beni yeterince memnun etti.
    http://www.cbfturkiye.org/forum/view...182581#p182581
    Fiyatına gelince; Bu botun üzerine herhangi bir yabancı markayı yapıştırsalar, 300-350 lirayı zorumuza gitmeden öderiz. Daha önce kullandığım Revit'i (benzer model) 150 Euro'ya almıştım. Motobot'un daha rahat ve hesaplı olduğunu düşünüyorum.
    Exstra yükseltilmesi ise, Tanımsız'ın dediği gibi kauçuğunu biraz kalın koyarak değil, içte yapılan özel bir işlemle elde edilmiş bir yükseklik. Hem yürümeye, hem de motosiklet kullanımına olumsuz etkisi yok.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır kış geldi bir bot almak istiyorum ama motosikletim yok yinede motosiklet botu alsam günlük kullanım için kullanılırmı rahat mıdır?
    Günlük kullanıma gelmez

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım Motobot'un extra yükseltilmiş botunu ilk giyenlerdenim. Motobot, fiyatını sonuna kadar hakediyor bence. Oldukça rahat olmasının yanında hafifliği ve sağlamlığı da cabası. İlk giydiğim gün Cross yaptım ve düşüp sağ ayağımı motosikletin altına sıkıştırdım. Koruma ve sağlamlık anlamında beni yeterince memnun etti.
    http://www.cbfturkiye.org/forum/view...182581#p182581
    Fiyatına gelince; Bu botun üzerine herhangi bir yabancı markayı yapıştırsalar, 300-350 lirayı zorumuza gitmeden öderiz. Daha önce kullandığım Revit'i (benzer model) 150 Euro'ya almıştım. Motobot'un daha rahat ve hesaplı olduğunu düşünüyorum.
    Exstra yükseltilmesi ise, Tanımsız'ın dediği gibi kauçuğunu biraz kalın koyarak değil, içte yapılan özel bir işlemle elde edilmiş bir yükseklik. Hem yürümeye, hem de motosiklet kullanımına olumsuz etkisi yok.
    + 1 diyorumm
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosiklette boy oldukça önemli. Ayakların yere tam basmamasından dolayı sıkıntı yaşayanlar başta olmak üzere pek çok kişiyi ilgilendireceğini düşündüğümüz bir ürün ile karşılaştık: Motobot +6.

Firma, Motobot +6 modeli ile sizi yerden 6 cm yükseltmeyi vadediyor. Ürünün özel sipariş ile üretileceği ve verilen siparişlerin 5-10 gün içerisinde teslim edileceği belirtilmiş. Motobot-BOT +6 ürününü incelemek için tıklayınız.

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi kaynagı
    Enduroya binebilme hayalime 6 cm daha yaklaştıracak bu ürün Özelllikle xt600 e
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Haklısın Arbetus.
    Ben de rahat kullanamadığım XL 200'ümü şimdi daha rahat kullanabiliyorum.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler