Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Motoshow'08 Hakkında Herşey Ücretsiz Davetiye 2008 Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar banada bilet lazım anadolu yakasında oturan ve elinde fazla olan varmı?Pazar günü gideceğim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    B.S.A. 1950-52
    fotolara baktımda geçen seneki fuarda suzuki indirim yapmıştı..
    bu sene de göze çarpan indirim var mı?
    honda cbr600rr peşin fiyatını 22bin ytl den aşağıya ayarlayabilen var mı?

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    yokmu eski - ayağı alçıda üyeyi alacak bir Allahın kulu be ..arabayla gidecek.. cuma yada ct yada pazar..( motosikletle olmaz bu havada ..zaten ço kkiş ibu havada motorla gitmeyip arabası iel gidecektir)

05335571592

maslak civarında oturuyorum(itu yurtlarında) son anda yamahaya yuh demeye gittiğimde (yzf 125 =9 milyar) sinirimi yatıştırmak davetiye verdiler. yani beni arabasıyla alacak arkadaşyada arakdaşalrın bi araba dolusu davetiyesi benden..ayağımda kırılacak zamnı buldu. ahhaha zorla çağırıp oynattıalr halısahada bela çağırdı sanki neyse davetiyeler benden kişi başı 10 lira bayılmayın benide alın gidip gelelim. oke.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar MotoON dergisi alanlar içinden davetiye düşmez. çünkü Davetiye 37.sayfada birleşik. makasla kesmeniz gerekli bilginize...

Birde MotorON dergisi 6 ytl.
    Cikolota disLeriMizi.. Hayat DusleRimizi curutuyoR...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu eski - ayağı alçıda üyeyi alacak bir Allahın kulu be ..arabayla gidecek.. cuma yada ct yada pazar..( motosikletle olmaz bu havada ..zaten ço kkiş ibu havada motorla gitmeyip arabası iel gidecektir)

05335571592

maslak civarında oturuyorum(itu yurtlarında) son anda yamahaya yuh demeye gittiğimde (yzf 125 =9 milyar) sinirimi yatıştırmak davetiye verdiler. yani beni arabasıyla alacak arkadaşyada arakdaşalrın bi araba dolusu davetiyesi benden..ayağımda kırılacak zamnı buldu. ahhaha zorla çağırıp oynattıalr halısahada bela çağırdı sanki neyse davetiyeler benden kişi başı 10 lira bayılmayın benide alın gidip gelelim. oke.
    muritu benim mesajı okumadınmı ............1 sayfa önce...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    abi okudum. da zaen cevabı deminki yazımın içinde belirttim.. motor iş iyaş sneinde dediğin gibi. alçı ile yağmurda olmaz. zaen dengemi ayakta bile zor sağlıyom değneklerle.. artı kgerisini sen düşün.

çaresizim ..
    biri gelip biletleri bari alsın.. benden.
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    abi okudum. da zaen cevabı deminki yazımın içinde belirttim.. motor iş iyaş sneinde dediğin gibi. alçı ile yağmurda olmaz. zaen dengemi ayakta bile zor sağlıyom değneklerle.. artı kgerisini sen düşün.

çaresizim ..
    biri gelip biletleri bari alsın.. benden.
    Boşver fuarı kaybettiğin cok bişey yok

Hep bildik motorlar ve hep bildik o güzel mankenler işde
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    geçen yıl fuarda indiirmden mont almıştımm

bu yılda kask ve dizlik alayım diyorum .senye de belk imotoru alırım. ondan. bide mt olarkda orda birlikte buluşmak güzel oluyor. ayrıca bütün motorlar orada bakma kdenemek imkanı var aynı yerde.. ço kşey kaçırıdm yani ..

yada kaçırmadım hala zman var.. yokmu avrupa yakasından geçecek fuara bi arabalı haıyr sever.... ?? bilet var.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar dün fuardaydım...saat 10'da...tam bir curcuna,amatörlük diz boyu!!! hele o otoparkçılar yokmu beni kanser ettiler.neyse içeride 2-3 firmada indirim vardı, %50 diyorlar ama beden ve model kıtlığı had safhadaydı...branda,dizlik,kilit vs. gibi araçları uygun buluyorsunuz. haaaa...bide çin malı olupta parça sıkıntısı çeken varsa fuara gitsin derim çünkü yedek parçacılar gelmiş...hepside çekik gözlü tabiki bizim standımıza da uğradım;kimseyi tanımadığım için bide fazla vaktimin olmaması sebebiyle fazla kalamadım...ama çiğ köfteci gelmiş derseniz belki hatırlarlar en güzel stand TT CUSTOM'du bi görün derim...ben yarın da eşimle gideceğim;umarım görüşürüz...

alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    klasik bi soruda benden ozmn..

3 bilet lazım beyler, bayanlar.. (anadolu yakası, fenerbahçe mevkii)
    varsa acele pm.. ctesi 15,00 'e kadar..

bilet bulunmuştr.. ilginize teşekkürler

Motosikleti
    araba laızm araba ..bileti bizden..
    -----------------------------

05335571592

maslak civarında oturuyorum(itu yurtlarında) son anda yamahaya yuh demeye gittiğimde (yzf 125 =9 milyar) sinirimi yatıştırmak davetiye verdiler. yani beni arabasıyla alacak arkadaşyada arakdaşalrın bi araba dolusu davetiyesi benden..ayağımda kırılacak zamnı buldu. ahhaha zorla çağırıp oynattıalr halısahada bela çağırdı sanki neyse davetiyeler benden kişi başı 10 lira bayılmayın benide alın gidip gelelim. oke

Motosikleti
    suzuki gsxr1000
    fuarda bulusmak dılegıyle umarım keyıflı bı fuar olur arkadaslar

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haco bak benden duymuş olma...1.salonda 1.yer de %30 indirimli mallar var diye biliyorum...hatta ben yarın bişiler bakıcam...belki bir pantolon...hepsi bizim arkadaşlar olur...piyasada 5 orda 3...aynı mal...kelepir...

benim kase biraz büyük olur söylemesi ayıptır...

.ıçımıza girerse pantolonu kapıcam...

pardon yarın CUMA dimi ...yarın kızımla evdeyim..CUMARTESİ...PAZAR...

tuyo için teşekkür ederim.bakalım bende en erken cumartesi gideri

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN
    Selam Dostlar, Cumartesi günü öğleden sonra ben de ordayım kısmetse.
    Eşimle beraber gelip fuarı bir güzel gezeceğiz. MT standımıza da gelip arkadaşlarla görüşmek isteriz. Akşam da Taksime gelmeyi düşünüyoruz.
    Herkeze selamlar. Görüşmek üzere.
    YAŞASIN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ
    KAHROLSUN TRAFİK TERÖRÜ

Motosikleti
    Cumartesi öğleden sonra ve pazar günü METE HAN 99 nolu şanlı Fenerbahçe formamla fuara katılacağımı eşe dosta hayranlara bana uyuz olan tüm kişilere müjdelerim..forumdaki gibi bir tip değilim..lakayıtlığı sevmem...mesafeyi koruyunuz..

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Cumartesi öğleden sonra ve pazar günü METE HAN 99 nolu şanlı Fenerbahçe formamla fuara katılacağımı eşe dosta hayranlara bana uyuz olan tüm kişilere müjdelerim..forumdaki gibi bir tip değilim..lakayıtlığı sevmem...mesafeyi koruyunuz..

taam sıkma sen canını ben stand arkasına alırım seni
    hem mankenlere uzanan dillerde kopar
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taam sıkma sen canını ben stand arkasına alırım seni
    hem mankenlere uzanan dillerde kopar
    arkadaşım mesafe diyorum...halen kakara kikiri...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    arkadaşım mesafe diyorum...halen kakara kikiri...

mesafemi
    tmm tmm 9.15 i korurum
    GKN MOTORS

Motosikleti
    bide biz gidebilseydik..

yazık yaa. koca mt den bi adam çıkmadı arabasıyla giden.. giden çokturda arabasıyla giden kalp sahibi çıkarmı avrupa yakasından , bize de bi el atarmı onu bugün görücez. son gün..

Motosikleti
    bide biz gidebilseydik..

yazık yaa. koca mt den bi adam çıkmadı arabasıyla giden.. giden çokturda arabasıyla giden kalp sahibi çıkarmı avrupa yakasından , bize de bi el atarmı onu bugün görücez. son gün..
    hoca bişey dicem yanlış anlama lütfen...2004 üyesisin...beklerdimki ilişkilerin veya ne bileyim bağlantıların sağlam olsun ve bu mesajına birileri cevap yazsın...ben hep şunu derim...sanaldaki dostluklarda sanaldır...yani takip ediyorum olumlu olumsuz cevap yazanda pek yok...tanınmak tanınmamakla alakalı bir durumda değil...hiçmi dostun olmadı şu ortamda...ulan valla benim bi araba ayarlayıp seni fuara götüresim geldi..sende bira ztoparla kendini dostum...lanet fuara gitme boşver...kimsenin umrunda olmaman beni üzüyor haco...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler