Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Motoshow'08 Hakkında Herşey Ücretsiz Davetiye 2008 Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı headquarters adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen abi f5650cs olur kendılerı

Alaman mımarısı ıle tasarlanmıs çinde hayat bulmuş türkiyede satılan Global bi motur hahahahahah
    Allah o cinali Türkleri davul yapsın...siparişi verirler...bu minik adam Çinlilerde herşeyi kolanlar zaten...rahmetli bi sevdiikleri varsa onlarıda klonlasın bu Çinliler...versinler siparişi...

bunlar varya ne ticarete ne etiğe ne ahlaka uyan kişiler değil...var haco varr...bunuda alan var...

haco keşkem bi Kymco straıght 150 çekseydin be...ayıp dimi...ne konuştuk senlen...

aa Erhan Başkan gelmiş...şikayetmi ettiniz len beni...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bir zamanlar 2 tane vardı..
    yanlız kimse bişey demesin şu aroranın bmw çkaması olan motrunu beğendim fiyatını bilen varsa yazsın çok merak ettim yani gidice görücem ama şmdiden heyacan yapayım dedim

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Fuar fotoğrafları ayrı bir konuya taşınmıştır.
    Motoshow08 Tüm Fuar Fotoğrafları

Motosikleti
    Yamaha Virago 250

Arkadaşlar bilet bulamıyorum... : (

arkadaşlar ist\silivride oturuyorum .gitmediğim motosiklet bayiisi kalmadı ama bi trlü bilet yok..pazar günü izinliyim ve fuar agtmessem kahrolurum
    elinde fazla olan arkadaşlar bana kargoyla alıcı ödemeli yollayabilirmi.???
    yada pazar günü fuarda bana temin edebilirlermi?
    2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    Sym Vs150
    eveeeeeeeeeeetttt Fuara gidiooormmmmmmmm arkadaslar bılet nasıl bulabılırım yardımcı olursanız saat 3:30 da otobusum kalkıoDA:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakında Aroraaa....
    Arkadaşlar ben maalesef gidemiycem :((( lütfen bol bol resim atınn

Motosikleti
    bir zamanlar 2 tane vardı..

Motoshow 2008 davetiye yardım?

Arkadaşları yarın yani cuma günü fuara gidicem ama davetiyem yok moto on dergisi aldım davetiye var dedi çıkmadı çıldırıcam hiçbiyerde bulamıyorum
    1.sorum davetiyeyi bi şekilde temin edebileceğim bi yer yokmu (yardımcı olun arakdaşlar ) lütfen
    2.sorum eğer davetiyesiz gidersem ne kadar ödemek zorunda kalırım

2 kişiyim bütün gün aradaım bulamadım çıldırıcam

Alıntı keahguner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşları yarın yani cuma günü fuara gidicem ama davetiyem yok moto on dergisi aldım davetiye var dedi çıkmadı çıldırıcam hiçbiyerde bulamıyorum
    1.sorum davetiyeyi bi şekilde temin edebileceğim bi yer yokmu (yardımcı olun arakdaşlar ) lütfen

yarın sabah fuardayım gelirsen veririm hocam ama 1 tane var
    Cbr 125 :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    fuar girişi kaç kuruş bilen varmı.
    geçen seneki lütfü kırdardaki fuara 20 ytl bayılmıştım, umarım bu düşük olur.

10ytl diyorlardı dışarda kalanlara
    Cbr 125 :bounce:

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı keahguner adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba arkadaşım

Bende motor-on aldım davetiye için içinden çıkmayınca verdim kalayı sonra sayfaları gezinirken birde baktım iki adet davetiye

Sayfayı kesiyorsun davetiyeyi veriyorsun içeri giriyorsun

Dergi yanımda olmadığı için sayfa numarasını sana veremiyorum dergiyi açarken ortalara doğru sağ safalarda kalıyor.

Bu arada fuara gidince motosiklet.net standından ik davetiye daha aldım yarın yine orda olacağım
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı ferrari_tayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar girişi kaç kuruş bilen varmı.
    geçen seneki lütfü kırdardaki fuara 20 ytl bayılmıştım, umarım bu düşük olur.
    Fuar giriş ücreti 10 ytl dostum.Cumartesi hava bozuk olursa araba ile gideceğim avcılar civarından 4 kişilik kontenjanım var haberiniz olsun,biletlere karışmam
    Bir gün mutlaka ...

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    c.tesi giricemde pazarda gelmek icin bidaha girişte para vermiyim diyorum fuardan bilet temin edebilirmyim? pazat girmek icin

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    arkadaslar bu arada fuardakı fırsatlardan haberı olan varsa paylasın lutfen.kask mont vs.varmı guzel ımkanlar

Motosikleti
    Alıntı garhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu arada fuardakı fırsatlardan haberı olan varsa paylasın lutfen.kask mont vs.varmı guzel ımkanlar
    haco bak benden duymuş olma...1.salonda 1.yer de %30 indirimli mallar var diye biliyorum...hatta ben yarın bişiler bakıcam...belki bir pantolon...hepsi bizim arkadaşlar olur...piyasada 5 orda 3...aynı mal...kelepir...

benim kase biraz büyük olur söylemesi ayıptır...

.ıçımıza girerse pantolonu kapıcam...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haco bak benden duymuş olma...1.salonda 1.yer de %30 indirimli mallar var diye biliyorum...hatta ben yarın bişiler bakıcam...belki bir pantolon...hepsi bizim arkadaşlar olur...piyasada 5 orda 3...aynı mal...kelepir...

benim kase biraz büyük olur söylemesi ayıptır...

.ıçımıza girerse pantolonu kapıcam...
    pardon yarın CUMA dimi ...yarın kızımla evdeyim..CUMARTESİ...PAZAR...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    yokmu eski - ayağıa lçıda üyeyi alacak bir Allahın kulu be ..arabayla gidecek.. cuma yada ct yada pazar..

05335571592

maslak civarında oturuyorum(itu yurtlarında) son anda yamahaya yuh demeye gittiğimde (yzf 125 =9 milyar) sinirimi yatıştırmak davetiye verdiler. yani beni arabasıyla alacak arkadaşyada arakdaşalrın bi araba dolusu davetiyesi benden..ayağımda kırılacak zamnı buldu. ahhaha zorla çağırıp oynattıalr halısahada bela çağırdı sanki neyse davetiyeler benden kişi başı 10 lira bayılmayın benide alın gidip gelelim. oke.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu eski - ayağıa lçıda üyeyi alacak bir Allahın kulu be ..arabayla gidecek.. cuma yada ct yada pazar..

05335571592

maslak civarında oturuyorum(itu yurtlarında) son anda yamahaya yuh demeye gittiğimde (yzf 125 =9 milyar) sinirimi yatıştırmak davetiye verdiler. yani beni arabasıyla alacak arkadaşyada arakdaşalrın bi araba dolusu davetiyesi benden..ayağımda kırılacak zamnı buldu. ahhaha zorla çağırıp oynattıalr halısahada bela çağırdı sanki neyse davetiyeler benden kişi başı 10 lira bayılmayın benide alın gidip gelelim. oke.
    geçmiş olsun...c.tesi KILLITARKAN beni ekerse motora binebilirsen alayım seni...Seyrantepedeyim...ama alçılıysa olmaz gibi...bide hava yağışlı...yalan olursun motor arkasında...

Rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet arkadaşlar Motosiklet dergisi alın veya yüzsüzseniz bir motosiklet bayiinden isteyin 100lerce bedava veriliyor. zaten bu girişte alınan para ilgisiz kişileri fuardan uzak tutmayı amaçlıyor.

bu arada bende otobüse atlayıp geleyim cumartesi günü. en iyisi Mt stadını göreyim erhan sen sabitsin orda dimi Pro da gelecekmi?
    Cikolota disLeriMizi.. Hayat DusleRimizi curutuyoR...

Motosikleti
    KINROAD XT250-16 Chopper/Cruiser
    Arkadaşlar bugün ben de geleceğim fuara kısmetse. Yalnız motoru bu havada çıkartmayacağım o yüzden deniz otobüsü+metro ile gelmeyi düşünüyorum. Bakırköy'den metroya binsem tam fuar alanında iner miyim?
    [B][COLOR="Red"]:rendeer::queen::bounce::flower: HIZ YOLU DEĞİL, ÖMRÜ KISALTIR :rendeer::queen::bounce::flower:[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]34 FC 1592[/B][/COLOR] :rendeer::queen::bounce::flower:

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı yilmaaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün ben de geleceğim fuara kısmetse. Yalnız motoru bu havada çıkartmayacağım o yüzden deniz otobüsü+metro ile gelmeyi düşünüyorum. Bakırköy'den metroya binsem tam fuar alanında iner miyim?
    kardeş deniz otobüsünden sonra bakırköy meydana yürü orda metro minibüslerini sor seni bakırköy metroya getirsin yani incirliye ordan bin metroya havaalanından bi durak önce cnr durağında in fuar ordan çok yakın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler