Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hurda motosikleti harley davidson yaptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Samsun'da motosiklet tutkunu olan bir genç, hurdacıdan aldığı scooter motosikleti, ünlü motosiklet markası olan Harley Davidson'a benzetti.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Öğrenci İşleri Bölümü'nde memur olarak çalışan Doğan Özdemiroğlu (35), hurda olarak aldığı scooter motosikleti bir aylık bir zamanda Harley Davidson motosiklet modeline dönüştürdü.

Maket modelleri örnek alarak çalışma yapma hobisi bulunan Doğan Özdemiroğlu, motosikletin yanı sıra örnek aldığı uçak modellerinin de maketlerini yaptığını söyledi.

Hurdaya çıkmış motosikleti alarak tamir ettikten sonra dünyaca ünlü motosiklet modeline Harley'e dönüştüren Özdemiroğlu, motosikleti garson olarak çalışan kardeşi Soner Özdemiroğlu için yaptığını kaydetti.

Motosikletin hurdaya çıkan bir araç olduğu için trafiğe çıkma ruhsatının olmadığını ancak sergilere katılabileceğini belirten Özdemiroğlu, kalın demir zincirler, bakalit ve dolgu malzemesi kullanılan motosikletin yaklaşık 200 kilo ağırlığında olduğunu söyledi.

Ağabeyinin kendisine böyle bir özel motosiklet yapmasından dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Soner Özdemiroğlu ise "Ben de motosiklet tutkunluğu var. Ağabeyim de bana özel bir model ortaya çıkararak beni çok sevindirdi. Trafiğe çıkamıyorum fakat onu görmek bile bana büyük bir haz veriyor." dedi.

Kaynak: Cihan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Scooter'dan böyle bişey çıkardıysa çin malı bir chopper'dan ne yapardı acaba
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Wuaaa egzosa bakkkkkk Ama Azmi Çabası El Emeği İçin Hakikatten Tebrik Ederim BÜYÜK BAŞARI.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    gidona zincir görünümünü nasıl verdi acaba

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Zinciri kaynaklayıp yapmış, ön düzen çok iyi, ama keşke, scooter yerine normal bir motorla yapsaydı, yakın plan görüntülerini bulamadım...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    HONDA BEAT
    ne diyelim helal olsn yani
    !!!DEMİR ATIM ''HONDA BEAT'' M!!!
    !!!yüreğin kadar motorcusun!!!:wiinkk:

Fotoğraf çok bulanık bişey gözükmüyor, güzel mi hakkatten.

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Azmetmiş, heves etmiş de.. Tırt olmuş sanki.
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    onu bunu bilmemde habercilerin motosikletle alakası olmadığı kesin
    sukuturu chopper yaptı değilde harley davidson yaptı yazmışlar

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Scooterden motorundan Harley Davidson nasıl oluyor hala anlamış değilim.Heralde klasik veya custom her motosikleti Harley Davidson sanan zihniyetin deyişi olsa gerek. Ama arkadaşın eline emeğine sağlık ki ortaya dikkatleri üzerne toplayan bir şey çıkarmış.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Cıbırımı şimdi daha çok seviyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ..

bunları bulabıldım

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    herşey tamamda o magırus püskülleri ne oluyor
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben de elime fırça alınca ressam gibi oluyorum ama resim çizemiyorum.
    Harley yapmak o kadar kolaydı sanki.
    Yürüyen,bir yerden bir yere götüren her hangi bir makinayı insanoğlu ancak bu kadar kepaze edebilir.Tabii bu vesileyle kendisini de.
    Gazete köşelerinde yer almak için bazı insanların yapmayacağı gariplik yok.
    Sıradan insanlar bile bunu yapınca magazinel davranışları için ayıplamak yersiz oluyor,.
    Ayrıca bunları da "haber" diye gazeteye aktaranların da gazetecilikle alakası yok.

Motosikleti
    fym masai 250cc
    çok uğraşılmış bişeye benzemiyor,resimde net değil,gereksiz bir haber olmuş bence
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mv agusta f4 2011
    yazık size ya adamı yerden yere vurmuşsunuz .adamcağız heves etmiş scooter dan yeni motor yapmış zincirleri kaynaklayarak gidon yapmış uğraşmış kendi kendine . beyaz gömlek siyah kumaş pantolonun altına beyaz spor ayakkabı giyilmeyeceğini bilmeyen bi adamdan nasıl gösteriş meraklısı veya kendini meşur etmeye çalışan bir adam bekleyebiliyorsunuz hayret valla . neden sadece beğendim beğenmedim veya ona para harcanmaz gibi kendinize ait yorumlar yazmıyorsunuz illa bir kötülük illa bir çamur illa bir hırs neyin hırsıdır bu anlamadım . ben 18 yaşımda bunları farkedebiliyorsam sizlerde koca vücudun içinde kalmış cahil düşüncelersiniz .

Alıntı gold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazık size ya adamı yerden yere vurmuşsunuz .adamcağız heves etmiş scooter dan yeni motor yapmış zincirleri kaynaklayarak gidon yapmış uğraşmış kendi kendine . beyaz gömlek siyah kumaş pantolonun altına beyaz spor ayakkabı giyilmeyeceğini bilmeyen bi adamdan nasıl gösteriş meraklısı veya kendini meşur etmeye çalışan bir adam bekleyebiliyorsunuz hayret valla . neden sadece beğendim beğenmedim veya ona para harcanmaz gibi kendinize ait yorumlar yazmıyorsunuz illa bir kötülük illa bir çamur illa bir hırs neyin hırsıdır bu anlamadım . ben 18 yaşımda bunları farkedebiliyorsam sizlerde koca vücudun içinde kalmış cahil düşüncelersiniz .

Bu anlamsız karşı çıkma karalama aşşalama çabası neden?!
    Bunu yapan vatandaş belliki çok sınırlı imkanlarla (hurdadan) nerdeyse yoktan var etmiş.Üstelik kendisi için değil kardeşini mutlu etmek için.
    Sınırlı imkanlarla elinden geleni yapıp, kardeşini mutlu etmek için çabaladı diye adamı dövün bide. Bu tip yorum yapanlar aceba birini mutlu etmek için en son ne zaman böyle bişey yaptınız.

gold yol-daş bi kez daha doğrulanıyor "Akıl yaşta değil baştadır"
    Bu tip zihniyetler yüzünden bugün (made in turkish) ne bi arabamız ne bi motosikletimiz var...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşey tamamda o magırus püskülleri ne oluyor
    harbi dolmuşcu püskülü gibi ama hoş olmuş

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun harley Davidson ile uzakta yakından bir alakası yok.Yanlız Türkiyede harlşey herkez tarafından bilinen bir marka olduğu için, Cihan haber ajansı , haberi geçerken yapılan bu motoru harley davidson ile ilişkilendirerek , haberin daha çarpıcı olacağını düşünüp bu şekilde haberi geçmişler.

Yapılan motorsiklet aslında " Ghost Rider" Filmindeki motorun Türk versiyonu replikası. Çok başarılı , hatta çok ciddi işçilik ve emek harcanmış.Arka tekerlek cılız kalmış, motor şaseye göre ufak görünmesin diye ustaca gizlenmiş.

Türkiyedeki custom imkanları ve ekipmanı ve bu motoru yapanın becerileride gözönüne alınırsa ortaya çıkan eser , çok ama çok güzel.Yapanın ellerine sağlık.Bunun gibi bir kaç tane daha yaparsa , her seferinde çok daha iyisini yapacaktır.

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı gold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinilikle bu sitede neden böyle kibirli çok bilmiş insanlar var yemin ederim şu forumda normnal özelden görüştüğüm 15-20 insan var hepsi bu huyunuzdan nefret ediyor.ön yargılı olma,birilerini ezme çabası,çok bilmişlik ve küçük görme ve daha neler neler.ben bundan baska 5-6 foroma üyeyim bu kibirlenme çok bilmişlik ezme çabası burada var
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)