Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Hyosung Kullanıcıları için müjdeli haber !

Motovento
    REKLAM ALANI
    LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    bizede davatiye yokmu :( bizede yazık ama
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar geri vites gibi olmasın ama Vip davetiye bir espriydi,normal davetiye konusunda yardımcı olabilirim.Saygılar herkese.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Motosikleti
    K1200S
    fark etmez ben normal davetiyeye fitim

Motosikleti
    hangisini yazayım ki :-)

davetiye

Alıntı LADYSITTER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fark etmez ben normal davetiyeye fitim

normal davetiyen benden olsun adresini atman kafi ama vip davetiye sozum sadece 1 tane onuda erken davrantı marten ona soz verdım fazla cıkarsa soz vermıyım sımdıden. fuarda iyi eglenceler.

Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geri vites gibi olmasın ama Vip davetiye bir espriydi,normal davetiye konusunda yardımcı olabilirim.Saygılar herkese.
    bende isterim dermişim vip davetiye.
    [B][COLOR="Red"]BiR MotoSikletiM BiLe YoK... [/COLOR][/B]:pr: İkinci emre kadar yasaklandı. [B][COLOR="Black"]İkinci emirde hiç gelmeyecek[/COLOR][/B]:salut:[B][U][COLOR="Blue"]Ama benim cok motosikletim var[/COLOR][/U][/B] :queen::cat::rendeer::cherry:SaDeCe MotoSikleT KullanmaK yassahhhhh....:farao:ww.arkasmotor.com

Motosikleti
    salcano 125 cc
    bu tartısmalarını cok yersiz buluyorum..
    aylardır forumu takip etmekteyim..
    mondial 150 cc scooterım var.
    insallah kısmetse bir de 250 cc hyosung ya da kymco venox alacam...
    hyosung o kategoride ve kalitede fiat acısından cazip oldugu icin...

itiraf ki eger bol param olsa harley alırdım.

tüketici olarak ise..her ilde bi kanuni servisi satıcısı var..ben kırsehirde pratisyen hekimim..hyosung alsam servisi nerde yaptırırım gaylem vardı..ama artık yok..

yo yoo yanlıs anlasılmasın...motor almaktan vazgecmedim..sadece biraz bekle gör konumuna gecmeye karar verdim..mart ayındaki fuarı ve adı ne olursa olsun kanuninin getirecegi
    makinelerin fiat ve sartlarını beklicem..
    bana kaliteli ürün kaliteli hizmet kim verirse ondan alısveris yaparım..
    ekmek de öyle kolay kazanılmıyor!kanuni simdi mecbur ki cok daha iyisini yapmaya...

fuar bileti bulursam kırsehirden taaa istanbula bile gitmeryi düsünüyorum.

birbirinizi kırmanızı da anlamıs degilim!!!

Motosikleti

:-))

Alıntı cemali74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tartısmalarını cok yersiz buluyorum..
    aylardır forumu takip etmekteyim..
    mondial 150 cc scooterım var.
    insallah kısmetse bir de 250 cc hyosung ya da kymco venox alacam...
    hyosung o kategoride ve kalitede fiat acısından cazip oldugu icin...

itiraf ki eger bol param olsa harley alırdım.

tüketici olarak ise..her ilde bi kanuni servisi satıcısı var..ben kırsehirde pratisyen hekimim..hyosung alsam servisi nerde yaptırırım gaylem vardı..ama artık yok..

yo yoo yanlıs anlasılmasın...motor almaktan vazgecmedim..sadece biraz bekle gör konumuna gecmeye karar verdim..mart ayındaki fuarı ve adı ne olursa olsun kanuninin getirecegi
    makinelerin fiat ve sartlarını beklicem..
    bana kaliteli ürün kaliteli hizmet kim verirse ondan alısveris yaparım..
    ekmek de öyle kolay kazanılmıyor!kanuni simdi mecbur ki cok daha iyisini yapmaya...

fuar bileti bulursam kırsehirden taaa istanbula bile gitmeryi düsünüyorum.

birbirinizi kırmanızı da anlamıs degilim!!!
    aykardır formu takip ediyorsanız ozetle bizim soylemiş oldugumuz konuları özetlemıssınız. savundugumuz fikir de bu. zaman kullanıcıyı haklı cıkarmazsa siz kullanıcılarda tercih hakkınızı en sonuna kadar kullanacaksınız. bu da en dogal hakkınız.

kalıtelı urun ve ıyı hızmetı kım verırse onu almanız kadar dogal bır sey yoktur. dıger arkadaslara veya bazılarına (( zamanla hak verecekler )) anlatamadık ıstedıgımız zamandı sadece. zaman bızı haksız cıkarırısa bukemdıgımız bılegı toka ederız dedık. bız haklı cıkarsakkı (( boburlenme hakkımız yok )) daha ıyısını st kanunı olarak nasıl yaparızı memnunıyet devamını nasıl sagları arttırmaktır maksatımız.

yeterkı bole olumlu pesın hukum olmayan fıkırler olsun ve ardından basrı gelsın gelmezse o gunlerdede burda olur boynumuz buku ızlerız

fuar biletiniz bende size hedıye olsun o.m ad soyad adres yazarsanız yollarım kargoyla.

bende medıne fukarası olarak retox tan vıp davetıye beklerım bellımı olur bana yollar dermısım (( saka saka retox'a sımdıden tesekkur adlım saydım davetıyemı )) tesekkurler
    [B][COLOR="Red"]BiR MotoSikletiM BiLe YoK... [/COLOR][/B]:pr: İkinci emre kadar yasaklandı. [B][COLOR="Black"]İkinci emirde hiç gelmeyecek[/COLOR][/B]:salut:[B][U][COLOR="Blue"]Ama benim cok motosikletim var[/COLOR][/U][/B] :queen::cat::rendeer::cherry:SaDeCe MotoSikleT KullanmaK yassahhhhh....:farao:ww.arkasmotor.com

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    İlk baştaki gergin hava yok kanımca (kimisi kabullendi,kimisi "elden ne gelir diyor" herhalde)
    Hali hazırdaki Hyosung kullanıcılarının beklentileri arttı(filizlendi) diye düşünüyorum.

En azından ben yedek parça işinden yana bir gelişme olacak gibi bir beklenti içindeyim.

Şimdikinden daha ucuz ve daha bol yedek parça olursa ikinci elde motorun ne kadar edeceğini hakkaten düşünmüyorum. (rahat rahat bineyimde, hele satma vakti gelsin!)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    bol miktarda bilet dagıtıyoruz bakalım ne olacak ama belimi olur bakarsınız cok bilet verme imkanım olur.. olursada bu formda kullanırım. sımdılık 1 vıp 4 tanede bılet sozum var o.m ad soyad gelınce kargo ıle yollarım.

yedek paracaya gelınce,dedemın bır lafı vardı kıtlık yıllarında solerdı benımde cocouklugumda duydugum bır laftı ''OLSUN BULUNSUNDA PAHALLI OLSUN'' sımdıde derımkı hyu parcaları ''BULUNSUNDA OLSUNDA EH UCUZUZDA OLSAN''

hyo kullanıcıları cok sanslı yedek parca sıkıntısı cekmeyecek kullanıcılar sınıfında olacaklar.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    İnşallah dediğiniz gibi olur.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti

umut

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah dediğiniz gibi olur.
    umut bız fakırlerın ekmegı ınsallah olur demek kaldı bıze

arkadaslar bol mıktarda bıletım var 200 adet kadar ve bunları dagıtmak ıcın bır baslık acmak ıstedım bu baslıga ılk yazan 200 mesaja,verilecek olan bır maıl adresıne ad soyad adres atılması durumunda 2,50 YTL fillo kargo bedeliyle yollamak istediğimizi belırttık ancak henuz moderasyondan onay cıkamadıgı ıcın beklerız. bılgınız olsun onay cıkmazsa bır sekılde dagıtıcam. moderatorlerden sızde rıca edınde konu acılsın. bızde bıletlerı verelım. onay cıkarsa 200 adet bılet salı gunu kargoya verılebılıcek.

Motosikleti
    MONDİAL UKT125
    ST&Kanuni nin bütün modelleri gelecekmi 125cc lerde dahil mesala (cruıser125 ) (comet125) (road spot125)fuarda görecekmiyiz

Motosikleti

:-)

Alıntı martenmax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ST&Kanuni nin bütün modelleri gelecekmi 125cc lerde dahil fuarda görecekmiyiz
    yayınlanan listedeki ürünler var ama diger modeller fuarda sürpriz. diş ağrısı varrrrrrrrrrrrrrrrrrrr uyuyamıyorum....yaslılık ıste

Motosikleti
    MONDİAL UKT125
    geçmişolsun hocam beniyi bilirim diş ağrısını

merakla bekliyorum süprizi

Motosikleti
    K1200S
    cok gecmis olsun dis agrısı adamı ya doktorluk yapar yada alkolik :D

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    bir_garip_yolcu gonderdiğin fuar davetiyesi bugun elime ulastı tekrardan cok tesekkur ederim

Motosikleti
    iyi eglenceler dilerim... du ıtıbarıyla gelemeyecegım bellı oldu babam umreye yollayacam bu sebeple bu sene fuarı goremeyecem.ayrıca zaten dıshekımımde yakalamısken bırakmıyor. :-))))))))))

marten

bu fıyatlar bu gun yayınandı
    2008 S&T KANUNI FİYATLARI

RX125SM Super Moto 5 744 YTL
    RT125D Enduro 5 451 YTL
    RX125D Cross 5 539 YTL

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hani ST&Kanuni daha ucuz olacaktı ....
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    garip_yolcu: zannedersem yeni kanuni temsilcisi sizsiniz.Terfi etmişsiniz görünüşe göre,tebrikler.Klavyeniz oldukça güçlü,şimdiden 'ümreye gönderme' gibi Tayyeap tarzı din sömürüleri ve 'davetiye gönderme' gibi Cem Uzan tarzı karın doyurma politikalarınız gayet başarılı.Yazdıklarınızın bir çoğunu okumadım,gözüme çarpanları değerlendiriyorum...

retox ile konuşmuştuk,kendisi başkalarına karşı agresif çıkışlar yapsada bana karşı gayet ılımlı ve elinden geldiğince yapıcı konuştu benimle,kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum,umarım herkesle bnle yapıcı konuştuğu gibi konuşur.

Ona sorupta cevabını alamadığım soruyu sizede sorayım,ntekim internet propandası için seçilmiş kişi sizsiniz,önceki konumuza geri gönderilmeden önce düşünüp taşınıp sorduğum soruya net bir cevap verirseniz ve verirkende sorumu kişiselleştirmeden hakaret etmeyerek cevap verirseniz hem kendi kalitenizi hemde temsilcisi olduğunuz Kanuni markasının prestijini belli edeceğinizi hatırlatmama gerek yok...

'Kanuni firması genelde 'dinci-dindar-inançlı' bir firma imajı çizme çabası içindeyken,Global Motor'un genellikle Hyosung markası adına fedakarlıklarla getirdiği bu marka başarısını,hiç bir emek sarfetmeden,sadece daha fazla motosiklet taahüdünde bulunarak,yani Hyosung markasının kaymağını emek göstermeden yeme çabası 'hak geçmesi' demek değil midir? Dinci bir firmaya bu tarz etik olmayan bir politika yakışıyor mu sizce? Etik olmasını geçelim,vicdan olarak rahatlar mıdır acaba? Vicdanen rahat olmasalardı böyle bir işe kalkışmayacaklarının kamuoyu tarafından bilindiğini varsayarsak,onların inançlarının sadece gösteriş amaçlı olduğu anlamına gelmiyor mu sizce?

Sorum bu.Sakın olaki bana kalkıp 'ee kanuni sanayici,onlarda sanayici,biz üretim yapacaz,üretime katkıda bulunacaz' gibilerinden martaval okumayın.Son derece kalitesiz çin motorlarını buraya getiripte,montajladıktan sonra 'yerli üretim' diye kandırıkçı politikalarını üstüne üstlük Osmanlı'nın tarihindeki en büyük sınırlara sahip olduğu zamandaki Muhteşem Süleyman'ın ismini kullanarak markasını 'kanuni' yaparak isim ziyanınızda bulunulduğunu 7 alem biliyor. Mantıklı cevap verin,vermeyeceksenizde bu klavye kahranmanlığına da bir son verin.

Saygılar

Not: şimdi sizin şirket avukatınızda vardır,suç teşkil ettiğini zırvalayıp 'mahkemede görüşüciiz' fln diceksiniz.Ben bizim avukata danışarak yazdım,boşuna uğraşmayın.
    Hatırlatma: ne kadar kişisel cevap o kadar marka prestiji kaybı.

Motosikleti
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garip_yolcu: zannedersem yeni kanuni temsilcisi sizsiniz.Terfi etmişsiniz görünüşe göre,tebrikler.Klavyeniz oldukça güçlü,şimdiden 'ümreye gönderme' gibi Tayyeap tarzı din sömürüleri ve 'davetiye gönderme' gibi Cem Uzan tarzı karın doyurma politikalarınız gayet başarılı.Yazdıklarınızın bir çoğunu okumadım,gözüme çarpanları değerlendiriyorum...

retox ile konuşmuştuk,kendisi başkalarına karşı agresif çıkışlar yapsada bana karşı gayet ılımlı ve elinden geldiğince yapıcı konuştu benimle,kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum,umarım herkesle bnle yapıcı konuştuğu gibi konuşur.

Ona sorupta cevabını alamadığım soruyu sizede sorayım,ntekim internet propandası için seçilmiş kişi sizsiniz,önceki konumuza geri gönderilmeden önce düşünüp taşınıp sorduğum soruya net bir cevap verirseniz ve verirkende sorumu kişiselleştirmeden hakaret etmeyerek cevap verirseniz hem kendi kalitenizi hemde temsilcisi olduğunuz Kanuni markasının prestijini belli edeceğinizi hatırlatmama gerek yok...

'Kanuni firması genelde 'dinci-dindar-inançlı' bir firma imajı çizme çabası içindeyken,Global Motor'un genellikle Hyosung markası adına fedakarlıklarla getirdiği bu marka başarısını,hiç bir emek sarfetmeden,sadece daha fazla motosiklet taahüdünde bulunarak,yani Hyosung markasının kaymağını emek göstermeden yeme çabası 'hak geçmesi' demek değil midir? Dinci bir firmaya bu tarz etik olmayan bir politika yakışıyor mu sizce? Etik olmasını geçelim,vicdan olarak rahatlar mıdır acaba? Vicdanen rahat olmasalardı böyle bir işe kalkışmayacaklarının kamuoyu tarafından bilindiğini varsayarsak,onların inançlarının sadece gösteriş amaçlı olduğu anlamına gelmiyor mu sizce?

Sorum bu.Sakın olaki bana kalkıp 'ee kanuni sanayici,onlarda sanayici,biz üretim yapacaz,üretime katkıda bulunacaz' gibilerinden martaval okumayın.Son derece kalitesiz çin motorlarını buraya getiripte,montajladıktan sonra 'yerli üretim' diye kandırıkçı politikalarını üstüne üstlük Osmanlı'nın tarihindeki en büyük sınırlara sahip olduğu zamandaki Muhteşem Süleyman'ın ismini kullanarak markasını 'kanuni' yaparak isim ziyanınızda bulunulduğunu 7 alem biliyor. Mantıklı cevap verin,vermeyeceksenizde bu klavye kahranmanlığına da bir son verin.

Saygılar

Not: şimdi sizin şirket avukatınızda vardır,suç teşkil ettiğini zırvalayıp 'mahkemede görüşüciiz' fln diceksiniz.Ben bizim avukata danışarak yazdım,boşuna uğraşmayın.
    Hatırlatma: ne kadar kişisel cevap o kadar marka prestiji kaybı.
    Sayın katılımcı; ( şimdilik isminizi hitap şekli olarak kullanmıyorum )

Öncelikle şunu belirteyim yazınızda saygıdan bahsetmişsiniz ama dikkatli okursanız eğer kibarca saygısız ve hakaret içerikli yorumlara sebep olacak kelimeler kullanmışsınız. Terfi etmişsiniz,sömürü,zırvalayarak gibi farklı anlam ve hakaret taşıyan kelimeleri kullanarak inceden bir kibarlık gösterisi kisvesi altında hakaret olarak algıladım.Yazınızdaki ifadelerinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Şimdi; globalle ilgili size cevaplarımı yazamama gerek yok size tavsiyem bu yazıyı yazmaya ayırdığınız vakit kadar da benim forma yazdıklarımı okumanızı tavsıye edecem.

Kişisel olarak sorunuzu da bu forma yazmaktansa mail adresinizi verirseniz oncelikle baştan yargladıgınız ve tanımadığınız kişilğimizi size anlatır sonrada sornuza cevap yazarım.

Bilet konusuna gelince bu bir propanganda değil.Bunu ne kanuni nede bir başkası için yapıyorum. Bunu form yöneticilerine de yazdım bu sadece bana ayrılan biletlerin cöpe gitmesine içim elvermediğindendir.Katılımcılarında bilet aradığını görünce heba olmasındansa bu yolu tercih ettim.Unutmayın ki ben her yıl bu miktardkia bileti üzülerek çöpe atmak zorunda kalıyorum. Form yöneticileri cok yogun oldugundan konu açma talebimizi görmelerini sağlamaktı. knedilerinede burda yeri gelmişken teşekkur ederim.

Ben Kanuni bayisiyim ve beni tanımadan bu yargınızı kınayarak bu forma özel görüşlerin siyasi ve sosyal olanları da dahil olarak yazılması taraftarı değilim.
    Ayrıca kimse içinde seçilmiş biri değilim. Seçilmiş olan siz olabilirmisiniz?

Ama çok öğrenmek isterseniz benim ve aileminde siyasi görşünüde merak ederseniz eğer bunu özel bir platformda karşılıklı tartışabiliriz.Hazır konusu olamuşken bir fikrimi belirteyim. 2007 genel seçimlerinde ismini kullandığınız siyasi parti lideri yaklaşık %50 oy aldı. Buda şunu gösteriyor. Demek ki Türkiye de oy kullanan seçmenlerin her iki kişiden birisi seçim dönemi anketlerinde oy vereceği parti hakkında yalan söylemiş. Bu iki kişiden biri olan ( ben ) bahsini ettiğniz siyasi oluşuma oy vermedim. İnceden yorumlarsınız artık.

Sonuç olarak bahsi geçen yazınızı kişiselleştirdiğiniz için bu kadar cevapla yetineceksiniz. Önceki yazılarımıda okursanız ve mail adresinizide verirseniz rahat zamanda detaylı cevapları alabileceksiniz.

yazınızda saygı göstersininde yapmacık oldugunu belirterek ,tartısmadan da kaçmayacagımı bilmenizi isterim. ancak uslubunuz bu tarzda devam etmesi halinde formda gecirdğim vakitte yazılarını ,maillerinizi ve sizi yok sayarak cevap vermeyeceğim.

EK
    bu sizin yorumunuz ;
    'Kanuni firması genelde 'dinci-dindar-inançlı' bir firma imajı çizme çabası içindeyken

buda cevap;

Globalmotoru bir araştırın hangi guruba bağlı bahsettiğniz siyasi lidere ne kadar yakınlar? ben biliyorum ama sizde biraz uğraşın öğrenmek için hazıra konmayın

Ayrıca bir şirket avukatımız yok biz yerel bir firmayız. Bu tip boş görüşleri savunan kişiler için ne mahkemeye giderim nede T.C YUCE ADALET MAKAMLARINI meşgul ederim.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)