Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Çok acı bir haber, Hasan Türkan'ı (Donniedarko) kaybettik...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hepimizin başı sağolsun.çok üzücü bir olay.inşallah bu son olur
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    yeterrrrrrrrr bu son olsun yaaaaa

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Allah geride kalanlara sabır versin

lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol

Tüm motosiklet camiasının başı sağolsun... bizim için cok değerli bir insandı allah rahmet eylesin bende yaklaşık bır ay önce ters yone giren bir taksıyle çarpıştım ve kalça kemiğimi kırdım malesef bidaha motora binemicem.Be itfaiye yolun güvebliğini kontrol etmeden nıye cıkarsınn ahh ahh yaa YAZIK YAA BÖLESİNE BİR YİĞİDİ KAYBETTİK Allah ailesine sabır versin
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ertuğrul Öz, kamberhan, donniedarko...

Kaza nasıl olmuş ayrıntılı bilen var mı? Cenaze ne zaman?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    gece saaatlerinde o yol istanbulun en tehlikeli yolu oluyor keskin virajlar kotrolsüzce sagdan giden yol temizleme araçları itfaiyeler devriye atan polis otoları scooeterimle gece 1 sularından sonra o yoldan çok geçtim eğer altımdaki bir scooter olmasa bende çoktan o yolda belki kaza yapmıştım zor durduğum anlar olmuştur babam hep söylerdi
    -oğlum sahil yolu motorluysan herzaman son tercihin olsun.!! derdi..
    (çünkü kendiside 70'li yıllarda tam sahil yolu kazlıçeşme ölüm virajını dönerken yolda boylu boyuna bir sulama hortumunun üzerinden motoruyla atlamış allahtan kazaa yamamış hep anlatırdı)
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Allah rahmet eylesin dostlarının,sevenlerinin başı sağ olsun.

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı ABZAH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşimdi benim ve hepimizin..

o gerçekten bir melekti arkadaşlar.ağzından kötü söz duyamazdınız.kimseyi incitmemeye çalışan.güleç yüzlü kardeşimdi.
    dün arkadaşımızın nikahındaydık.nikaha motorla geleceğini söyledi.o ve bir grup meslektaşımız beraber bizim eve gittik.Bana geceden izmite gidelim mi diyordu.ben de akşam yol yapmayı sevmediğimi söyledim.tamam dedi.o hiç bir şeye karşı çıkmazdı ki..evde yemek yedik.sonra o ve arkadaşlar ayrılacağını söyledi.annemle onu uğurladık,arkasından baktık,el salladık.aynı anda arabayla çıkan arkadaslara da giderken el sallayıp ayrılmış.bize el sallayıp gitti kardeşim..
    sabah yol için sözleşmiştik.izmite gidecektik.necdet abiye de sürpriz yapacaktık.sabah ezanı okunurken telefon çaldı.hasan arıyo sandım.çalan telefon hasan'ın ölüm haberini verdi.attım kendimi yollara.bir taksi buldum bindim ve hastaneye varıncaya kadar ne olduğunu anlamadım.rüya gibiydi.kardeşim morgta yatıyordu..gün boyu hastane,adli tıp ve cenaze işlemleriyle uğraştık.biraz önce cenazesini THY uçağıyla Malatya'ya gönderdim.
    Hasan'da gitti..

of yaw..

Allah rahmet eylesin..
    Ardında bıraktıklarına da sabırlar versin..

Shakulin

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    allah rahmet eylesinnnn nur içinde yatsın .... bu son olur inşallah
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Tatlı su motorcusunu da kaybettik ha, inanamıyorum şaka gibi...

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun..söylenecek başka söz yok....
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Allah rahmet eylesin.Çok üzgünüm ağlamamak için zor tutuyorum kendimi Allah yakınlarına sabır versin.Ne kadar daha bu acı haberleri duyacağız hep ciğerimizmi yanıcak bu gencecik insanların ne günahları vardı hiçmi vicdanı sızlamıyo bu şerefsizlrin heryerde kaza haberleri okuyolar hiçmi ulan ben dikkat edeyim benimde karşıma motorlu biri çıkar falan demiyo.Ne olucak şimdi o çarpan şerefsiz yatcak belki tabi yatarsa bir kaç yıl ondan sonra hayata devam olan canlarımıza kardeşlerimize oluyo.Çok üzgünüm
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı bboy_iced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin.Çok üzgünüm ağlamamak için zor tutuyorum kendimi Allah yakınlarına sabır versin.Ne kadar daha bu acı haberleri duyacağız hep ciğerimizmi yanıcak bu gencecik insanların ne günahları vardı hiçmi vicdanı sızlamıyo bu şerefsizlrin heryerde kaza haberleri okuyolar hiçmi ulan ben dikkat edeyim benimde karşıma motorlu biri çıkar falan demiyo.Ne olucak şimdi o çarpan şerefsiz yatcak belki tabi yatarsa bir kaç yıl ondan sonra hayata devam olan canlarımıza kardeşlerimize oluyo.Çok üzgünüm
    arkadaşım hepimiz çok üzgünüz ama dün başka bir motosiklet istesinde kaza olduktan sonra ordan geçen birisinin yazılarını okudum. bizim hasan arkadaşımızn oldugunu bilmiyordu. sadece kaza yerinde söylenenleri yazmış

Arkadaşımız biraz hızlıymış ve itfaiye aracına arkadan çarpmış.

diger forumdan alıntı:
    plus
    ARKADAŞLAR DÜN GECE EŞİMLE BERABER BAĞCILARDAN YOLA ÇIKTIK KAĞITHANEYE EVE DOĞRU GİDİYORDUK TEM OTOYOLUNDAN,VE BİRDEN TRAFİK DURDU,EMNİYET ŞERİDİNDEN DOĞRU YOLUMA DEVAM ETTİM BAYAĞI Bİ UZUN TRAFİKTİ BİRDE NE GÖREYİM YERDE BİR MOTOR YATIYOR BAKAMADIM FAZLA HEMEN KAFAMI ÇEVİRDİM MOTORUM Bİ MOTORU KALMIŞTI YANMIŞTI POLİLER FİLAN DOLUYDU AMBULANS KAZA YAPANI ALMIŞ HERALDE GÖREMEDİM ÇÜNKİ İNŞALLAH SAĞLAM KURTULMUŞTUR DEDİM AMA BİRAZ ZOR DEDİM VE NEYSE BUGÜNDE,YEŞİLYURT TARAFINA GİDİYORDUM ATAKÖYDE AYNADAN YANSIDI BAYAĞI Bİ MOTOR GELİYORDU HEMEN ÇEKTİM SAHA BEKLEDİM.BİR BAKTIM ARKALARINDA CENEZE ARABASI VE HEMEN KONVOYA GİRDİM MOTOR DELİSİ OLARAK VAZİFEMİZ DEDİM.SONRA MOTORCUNUN YANINA YANAŞTIM BAĞIRARAK DEDİMKİ AKŞAM TEMDE OLAN KAZAMI DEDİM EVET DEDİ.BEYNİMDEN KAYNAR SULAR BOŞALDI O AN,NASIL OLMUŞKİ BEN KAZAYI GÖRDÜM DEDİM,İTFAİYE ARABASINA ARKADAN ÇAKMIŞ ÇOK SÜRATLİYMİŞ BAŞINIZ SAĞOLSUN DEDİM KOVAYA BİRAZ DAHA EŞLİK ETTİM YEŞİLYURT SAPAĞINDA AYRILMAK ZORUNDA KALDIM.ALLAH AİLESİNE SABIR VERSİN MEKANI CENNET OLSUN.ARKADAŞLAR LÜTFEN YAVAŞ GİDELİM GİDECEĞİMİZ YERE 15 DK. GEÇ GİDELİM KİMSE BİZİ DÖVMEZ
    aman dikkat arkadaşlar

tekrar başımız sagolsun sevenlerine bol sabır

Genç gazetecinin en acı haberi

Anadolu Ajansı muhabirlerinden Hasan Türkan, motosikletiyle Zeytinburnu'nda geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Türkan, motor tutkusuyla tanınıyordu

Hasan Türkan'ın en büyük iki tutkusundan biri motosiklet, diğeri de habercilikti. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu Türkan (31), 1999'da Anadolu Ajansı'nda muhabirlik yapmaya başlayınca ilk hayalini gerçekleştirdi. Bir yıl önce aldığı motosikletle de ikinci sevdasına kavuştu.
    Türkan, yeni motosikletiyle hafta sonları kendisi gibi motosiklet sevdalılarıyla grup halinde seyahatlere katılıyordu. İstanbul'a yakın yerlere gidiyordu genellikle. Meslektaşlarına sık sık motora olan sevdası ve topluca yaptıkları hafta sonu gezilerini anlatıyordu.

Düğünden çıkmıştı

Türkan önceki akşam bir meslektaşının Feshane'de yapılan düğününe gitti. Altında yine motosikleti vardı. Meslektaşlarıyla eğlenen Hasan, düğün sonrası yine bir grup arkadaşıyla yemek yedi. Ardından da motosikletine atladı, kaskını taktı, arkadaşlarına el sallayıp Bakırköy'deki evine doğru yola çıktı. Gidişinden az sonra acı haber geldi. Gazeteciler, mutlu gecenin sonunda gelen ölüm haberiyle sarsıldı.
    Türkan, 34 JDC 83 plakalı motosikletiyle Aksaray'dan Bakırköy yönüne giderken, Sahil Kennedy Caddesi Yedikule trafik ışıklarında dengesini kaybetti. Soldaki bariyerlere çarpıp motosikletin üstünden savrularak orta refüje düştü. Genç gazeteci taktığı kaska rağmen ağır yaralandı. Çevredeki vatandaşların yardımıyla Özel Derman Hastanesi'ne kaldırılan Türkan kurtarılamadı.

AA'da tören düzenlendi

Acı haberi alan Türkan'ın yakınları, arkadaşları ve meslektaşları gözyaşlarına boğuldu. Hasan'ın Adli Tıp Kurumu'ndan alınan cenazesi uzun yıllar görev yaptığı Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürlüğü önüne getirildi. Törene AA çalışanları ile meslektaşları ve sevenleri katıldı. Cenazesi törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Malatya'ya gönderildi.
    Türkan, bugün öğlen namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

Çektiği fotoğraf simge oldu

Türkan, fotoğrafları ve başarılı haberlerden dolayı adından sıkça söz ettirmişti. Türkan'ın, 1999 depreminde Sefaköy'deki evlerinin enkazı altında boynu yan yatmış halde Ömür Kınay'ı görüntülediği fotoğrafı, depremin simgelerinden biri olmuştu. Türkan, geçen yıl İstanbul Çevre ve Orman İl Müdürlüğü'nce düzenlenen 1. Erguvan Çevre Ödülleri Yarışması'nda, "Boğazın Sokak Çocukları" adlı fotoğrafıyla 2. ödülünü kazanmıştı. Türkan son olarak Sezai Karakoç'a Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca verilen "Kültür ve Sanat Büyük Ödülü" töreninin haberini, akrostiş yöntemini kullanarak yazmıştı.

milliyet

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Yine mi yaa Allah rahmet eylesin başka ne diyebilirim ki
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkezin tüm mt ailesinin başı sağolsun.mekanı cennet olsun
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    allah rahmet eylesin yakınlarınada sabır dilerim allah hepimizi kaza beladan korusun
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    allah rahmet eylesin.Tüm MT ailesinin başı sağolsun.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gece diye basmayalım, altımızdaki yüksek cc motorun cazibesine katılmayalım... sahilyolu gece hem çok tekinsiz hem de virajlı

buraya yorum yazabilirsiniz...
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/6771980.asp?gid=180

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haberi şimdi gazetede okudum tekrar okudum tekrar okudum inanmak istemedim offfff hasan offfffffffff
    Allah rahmet eylesin.

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Başımız sağolsun Allah ailesine ve dostlarına sabır versin. Hasan ile tanışmış biriyim. Az da olsa sohbetimiz vardı. Ben normalde Race motorlara şehir içine karşıyım ama sohbet ettiğimiz bir gün hararetle motorundan ve nasıl kaçtığından bahsediyordu. Hatta o gün içimden

"bu adam cidden bir şeyler biliyor, aklımda tutayım dediklerini"

demiştim kendi kendime. İyiler ne yazık ki daha çabuk gidiyor. Toprağın bol olsun, mekanın cennet olsun motorcu dostum.
    K.

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    alah rahmet eylesin tüm yakınlarına baş sağlığı diliyorum.....

arkadaşlar bu kardeşlerimizi ne zamana kadar kaybetmeye devam etcez,onalrı neden hemen unutuyoruz,allah korusun onlardan biri bizde olabiliriz,gelin onları untmadığıza ve trafiğin artık bizi farkedip saygı duyması gerektiğini gösterelim

unutmayın bizden sonra bizi kim ancak (allah korusunda),sakın beni yanlış anlamayın...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)