Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Komşusunun motorcuya bıraktığı not sosyal medyada tartışma konusu oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nota adres vs. yazmanın bir mantıgı yok. anonim de uyarabilirsin.

ülkede manyak psikopat dolu, o salak hareketlerı yapanın zaten saglam bir zihni yoktur diye düşünüyorum.

olay korkması vs. değil uyarması; burada kadın erkek kavgasını ayırırken kavgada adamı öldürdü diye hapis yatan insanların, kavgayı ayırırken hiç olay tarafı olmadan linç edilen adamların yaşadıgı bir ülke. gereksiz racon enayiliktir bence.
    sey_47, hasmet, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CRF RALLY 250
    hep motor kullanicilari hakli die bir kuralmi var ? Adam (Komşu) hakli. Gece vakti motoru bagirtip milleti rahatsiz etmenin alemi yok, Yoldan gelmiş yeterince motor isinmiş zaten Yavşakliktan başka bişe degil !!!

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Racon kesmem, ama racona uymayanın hesabını keserim.

“I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Komşu haklı benim evimde cadde üstü olduğu için gece 1,2 arası böyle egzozla geçen motor ve şahinciler mevcut . Şahinlerde ekstradan müzik sesi oluyor, bol bol kulakları çınlıyordur . Şimdi bu sahincilerle motorcularin bir farkı varmı yok ,zihniyet aynı . A4 kağıdı ile güzelce uyarmış arkadaş, isim vermeye gerek yok birdahakine zaten olayın kavgaya varacağını belirtmiş ,belkide blöf atmıştır . 7 sene önce sabah vakti bir şahıs adamın baldirina bıçağı sapladı 3,5 kelime edip yoluna devam etti biz öylece bakakaldık. Psikopatmı yok memlekette biri kafasına takar gelir ansızın nereden geldiğini ,niye geldiğini çözene kadar iş işten geçer

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Gecenin üçünde insanlıktan uzak davranana sempatiyle yaklaşmam.
    otopsici bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    ben adamı oldukça haklı buldum ve üslubunu beğendim.
    çoluğu çocuğu olan adam açık adres vermek istemez doğal olarak.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Gecenin üçünde olmasına bile gerek yok. Gündüz de trafikte aşırı yüksek sesli bir egzoz asla kabullenilemez. Hadi ses güzel olsa ufak bir mantık arayacağım ama tek silindir motorlara egzoz yapıp; iğrenç, kulak tırmalayıcı ses almak ve bir de buna para harcamak nasıl bir zevk, nasıl bir estetik algısı yoksunluğudur anlam veremiyorum. 4 silindir bile olsa aşırı bağırdığında gercekten çok medeniyetsizce, saçma sapan bir imaj bırakıyor.
    Böyle yazıyorum ama motosikleti sadece gezmek için kullanan, enduro, touring dışındaki motorlara kapalı biri olduğum için falan yazmıyorum. Aksine bekârken racing ve naked kullanmış, teker, viraj işlerine meraklı biriyim. Ama hiçbir zaman ne trafikte ne de mahalle aralarında bir başkasına rahatsızlık verdiğimi hatırlamam. Ehliyet yasasında yeni değişiklik olmuşken keşke şu iğrenç egzozlu, saçma sapan yapıştırma, sticker, yere basma yapan apaçi tiplere de bir kısıtlama getirilseydi.
    espresso bunu beğendi.

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Ülkenin polisi, kanun uygulayıcıları işini düzgün yapmadığında, insanlar kendi adalet duygularıyla harket etmeye başlarlar.

Eminim pek çok kişi, bu egzoz takıp bas bas bağırtan kişilerden şikayetçi ama bekçinin polisin yanından da aynı şekilde geçtiklerini ve polislerin bir şey yapmadığını anca kask takmamışlarla uğraştıklarını görünce insanın kendi kendine bir şeyler yapası geliyor. 12'de yatıyorsun, sabah 7.30'da kalkıp işe gidiyorsun, ama anasının doğurmayıp başka yöntemler ile dünyaya getirdiği şeref yoksunu ahlaksız gelip bas bas bağırttırıyor motorunu.

Yakında çekip birisi vurarsa sorgulamayacak hale geldik ne yazık ki... Allah korusun ama...
    espresso bunu beğendi.

"Heralde" yazmayaydı iyiydi.
    Bu imla hataları da beni çok rahatsız ediyor. Bir not yazıp "Tekrar yaparsan A4 kağıdını bıçakla yararım" mı yazsam acaba?
    s.e.c bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Bu konuda tavrım nettir.
    Daha önce de forumda çeşitli başlıklarda tartışmalarda verdiğim cevabı veriyorum
    Beni evimde rahatsız eden herife o egzozu sıcak sıcak sokarım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)