Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Otomobilin motosiklete arkadan çarptığı kaza, araç kamerasında

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    sakin olun abiler, bunun çözümü aslında basit, kaçırdığınız bir nokta var, bakın Türkiye de çalışma saatleri çok, millet iş güç ile uğraşmaktan sosyal hayatı o kadar sallantıya girmiş ki yolda olduğu zamanı bile değerlendirmeye çalışıyorlar ve böylece yola vermeleri gereken dikkatlerini tam olarak yola veremiyorlar...

bakın en fazla çalışma saati 6 saat olsun görün bakayım trafik kazaları nasıl azalacak. Ve şaşırtmalı iş saati uygulaması getirilecek ki her sektörün mesai başlangıç ve bitiş saatleri çakışmayacak ve böylece trafik sorununa da bir çözüm olmuş olacak... böylece dur kalk trafiğinin azalması ile araçların baskı balata fren balata dahil bir çok parçası daha uzun ömürlü olup bakım süreleri uzayacak ve dolaylı yoldan tüketim arz konusunda bir azalma ve buda bütçeye + olarak yazılacak...

şimdi biraz alkış hak ettim dimi? iltifat edin şımarayım biraz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakin olun abiler, bunun çözümü aslında basit, kaçırdığınız bir nokta var, bakın Türkiye de çalışma saatleri çok, millet iş güç ile uğraşmaktan sosyal hayatı o kadar sallantıya girmiş ki yolda olduğu zamanı bile değerlendirmeye çalışıyorlar ve böylece yola vermeleri gereken dikkatlerini tam olarak yola veremiyorlar...

bakın en fazla çalışma saati 6 saat olsun görün bakayım trafik kazaları nasıl azalacak. Ve şaşırtmalı iş saati uygulaması getirilecek ki her sektörün mesai başlangıç ve bitiş saatleri çakışmayacak ve böylece trafik sorununa da bir çözüm olmuş olacak... böylece dur kalk trafiğinin azalması ile araçların baskı balata fren balata dahil bir çok parçası daha uzun ömürlü olup bakım süreleri uzayacak ve dolaylı yoldan tüketim arz konusunda bir azalma ve buda bütçeye + olarak yazılacak...

şimdi biraz alkış hak ettim dimi? iltifat edin şımarayım biraz
    çözüm güzelde birazda gerçekçi olmamız gerekmez mi sonuç olarak hangi işe girsek ( benim gördüklerim ) "8 saat normal ama + olarak 1-2 saat daha çalışacaksın deniyor bu durumda günlük 8 değilde 9-10 saat oluyor bi anda 6 saate indirme gibi bir durum söz konusu olamaz bence

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)