Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Motosiklet Ekim 2020 Fiyat Listesi Yayınlandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Nmax 125 almayı düşünüyorun ikinci el ile sıfırı arasında ciddi fark yok ... siz ne tavsiye edersiniz

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nmax 125 almayı düşünüyorun ikinci el ile sıfırı arasında ciddi fark yok ... siz ne tavsiye edersiniz
    Ben de 2016 yılı sonunda (kasım - Aralık ayı gibi) xmax almak için bakınırken ikinci el ile sıfır arasında bir lira falan fark oluyordu, gittim sıfır aldım. Eğer sıfır alabiliyorsanız tabi ki avantaj.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vergiler , ah o güzel vergiler ve kur farkı.

yapacak birşey yok.

Yönetici oldugunda ülke olsun, apartman olsun hatta forum olsun , adalet hak hukuk eşitlik vs. umursamazlar.
    Sen ben gibi garibanlar ezilir.

Elinizdeki araca sahip çıkın.
    serif abi bunu beğendi.

Motosikleti
    T7
    Adam motosikleti üretiyor, işçi çalıştırıyor, ar-ge sini yapıyor, dünyaya dağıtımını yapıyor bunların bir maliyeti var, ve sen geliyorsun sıfır emekle bu maliyete eşit miktarda vergi alıyorsun. Helal ekonomi böyle bir şey olsa gerek. Bu şu demek, binmeyin kardeşim, biniyorsanız da zevkle yolarım sizi , döviz kalmadı, patladık, ülkeden döviz çıkışının gelecekteki olası maliyetlerini peşin olarak tahsil ediyorum sizden. Bunların hiçbiri bir günde olmadı..

Motosikleti
    TVS 180 APACHI
    çan çin çona devam o zaman )

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Arkadaşlar bırakın bu boş muhabbeti, heyecanla bekliyoruz Kasım fiyatları ne olur tahminleri alayım

tracer cı olarak diyorum 108.500 tl, tenere'de 125.000..

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bırakın bu boş muhabbeti, heyecanla bekliyoruz Kasım fiyatları ne olur tahminleri alayım

R25 49 binden 54 bine cıkacaktır . Dİğerleri de aynı oranda zamlanacak. En iyimser tahmin
    Metela bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    14' Yamaha Xcity 250
    Artık para da almaya yeterli değil ki, motor yok alacak. Xmax'ta 250 kişi sıra yazılmış ki motor gelmediğinden sıra almıyorlar artık.

Sorsalar kapış kapış gidiyor hane kıriz vardı derler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı big_planner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık para da almaya yeterli değil ki, motor yok alacak. Xmax'ta 250 kişi sıra yazılmış ki motor gelmediğinden sıra almıyorlar artık.
    Yazınızı anlayabilmek için 3 kez okudum.

İlkinde, paranız olmadığı için motor alamıyorsunuz diye anladım.

İkincisinde, bayide motor kalmadığını.

Üçüncüsünde, bayinin artık sipariş almadığını anladım.

Teşekkürler güzel beyin fırtınası yaşadım
    odo bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahminimce satışlar sert bir şekilde düşecek, bundan sonra sipariş ile satış yapılacaktır.

Eski günlere elveda diyebiliriz..

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    2. el piyasasıda fırlamıştır kesin.

Motosikleti
    NC750X
    arkadaşlar merhaba, biraz önce 3 Yamaha bayisini aradım farklı şehirlerde. gelecek motorların gayet yeterli olduğunu, sıra vs gerek olmadığını söylüyorlar. ayrıca ekim ayı içerisindeki partiyi de şu anki fiyat listesinden satacaklar. Nmax 155 bakıyorum ben de. dolayısıyla yardımınıza ihtiyacım var:
    Almayı düşündüğüm bir motor vardı. Nmax 155, 2018 model, 4000 km. 26.500'e bıraktı en son. motorda çizik dahi yok. 25 dese tam psikolojik sınırım ya da 2019 olsa yine razıyım. 2018 olunca gıdıkladı biraz beni.
    ya da gidip sıfır mı almalı 4000 TL daha verip. sonuçta araç fiyatları gibi uçurumlar yok. her model için 2000 TL fazladan verip 4000 km satın almış olacağım. Kış geldiği için motoru garajıma çekeceğim, bahara bineceğim. Bahara alayım diyemiyorum fiyatlar kesin artar.
    Fikir verirseniz memnun olurum.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cgokhana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, biraz önce 3 Yamaha bayisini aradım farklı şehirlerde. gelecek motorların gayet yeterli olduğunu, sıra vs gerek olmadığını söylüyorlar. ayrıca ekim ayı içerisindeki partiyi de şu anki fiyat listesinden satacaklar. Nmax 155 bakıyorum ben de. dolayısıyla yardımınıza ihtiyacım var:
    Almayı düşündüğüm bir motor vardı. Nmax 155, 2018 model, 4000 km. 26.500'e bıraktı en son. motorda çizik dahi yok. 25 dese tam psikolojik sınırım ya da 2019 olsa yine razıyım. 2018 olunca gıdıkladı biraz beni.
    ya da gidip sıfır mı almalı 4000 TL daha verip. sonuçta araç fiyatları gibi uçurumlar yok. her model için 2000 TL fazladan verip 4000 km satın almış olacağım. Kış geldiği için motoru garajıma çekeceğim, bahara bineceğim. Bahara alayım diyemiyorum fiyatlar kesin artar.
    Fikir verirseniz memnun olurum.
    eskiden 0 km araba veya motosiklet alırken değer kaybını göze alıp satın alırdık.
    şu an bu piyasada verdiğin parayı fazlasıyla geri alıyorken ikinci el almaya ne gerek var değil mi?

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden 0 km araba veya motosiklet alırken değer kaybını göze alıp satın alırdık.
    şu an bu piyasada verdiğin parayı fazlasıyla geri alıyorken ikinci el almaya ne gerek var değil mi?
    sanırım bu durumda siz de 26.500'e 2018 almak yerine 30.500'e sıfır mı alınması taraftarısınız? yalnız bu piyasada ikinci el de parasını çıkarıyor aradaki 4000 ne kadar gerekli bilemedim.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cgokhana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım bu durumda siz de 26.500'e 2018 almak yerine 30.500'e sıfır mı alınması taraftarısınız? yalnız bu piyasada ikinci el de parasını çıkarıyor aradaki 4000 ne kadar gerekli bilemedim.
    yani her türlü geri alınacak vediğin para. ben 40 bine sıfır km r25 aldım. şu an sıfırı 49. e ne gerek var ki ikinci el başkasının kullandığı motoru almaya

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    vay be ys125 alamayacak hale gelmişim..

dışşş minnakklarrrrr

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    kaç aydır joymax z mi alsam, xmax mi alsam daelim s3 mü alsam vs diye düşünüyorum her zamdan sonra buna bu kadar para verilir mi ya deyip vazgeçiyorum. sonra pcx e bakıyorum olmuş 28 bin. sıfırını 35 bine koyan var sahibindene. bu duruma getirenlerin allah belasını versin. 2019 yazında 45-50 ye araba bulur muyum diye düşünürken 250lik scotter a bu para verilir mi diyorum. en iyisi kendi motorumun bakımlarını yaptırıp kullanmak mı acaba?
    Italian bunu beğendi.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)