Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Motosiklet Fiyatları Artmaya Devam Ediyor. Temmuz Fiyatları Açıklandı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanları düdüklemeyi en çok seven millet biziz. O yüzden kim kimi ne kadar düdükleyebilirse o kadar kar sayıyor. 2. ele sıfır fiyatı çekerlerse, parası olan da gider sıfır alır devamlı. Sıfıra olan talep arttıkça da her ay yüzde 5-10 zam gelmeye de devam eder. Yıllardan beri bu politika bu şekilde ilerliyor. Araç fiyatları da aynı şekilde artıyor. Şahin ve Toros'lara 30-35 yazmaya başladılar artık.
    bana mı seslendin dostum
    ikinci elde karşılaşılan leş gibi araçların durumu da var olay sadece fiyat değil malesef...
    daha expertizi ve noter satışında parayı havale sırasında yaşanan stresi falan söylemiyorum bile.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana mı seslendin dostum
    ikinci elde karşılaşılan leş gibi araçların durumu da var olay sadece fiyat değil malesef...
    daha expertizi ve noter satışında parayı havale sırasında yaşanan stresi falan söylemiyorum bile.
    Ahaha yok genel olan bir durumdan bahsettim hocam. Herkes olması gereken değeri yazsa bu kadar artmazdı zaten fiyatlar ama hepimiz kullandığımız bu araçlara zevk için değil, kâr amacı ile bakmaya başladık. Bu yüzden de 2. El fiyatlarında yaşanan bu artışı artık hiç kimse indiremez kolay kolay.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    Alıntı Nicksizabla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir şans bilmiyorum. Ben motosiklet alana kadar herhalde 70'e çıkar. N'apsam vaz mı geçsem bu sevdadan?
    "Kadrolu artçı" olabilirsin abla.

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    2018 model, Yeni kasa R25 ABS 8 bin km de 27 bin tl ye sattım eylül ayında. yanarım da ona yanarım sattığıma da bin pişman oldum:( şimdi almak istiyorum alamıyorum...

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    " Ducati Superleggera V4 = 1.161.725 tl "
    Bunun motosiklet olduğuna emin miyiz?
    F54 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125 cc ile başlama önerisi artık cok zor.

insanlar riske girip 200cc ve üzeri ile başlamalı cünkü artık motor değiştirecek gücümüz kalmayacak.

Motosikleti
    2018 Yamaha nmax 125
    2019 nisan 14.300 e aldığım nmax e bak hele

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Yeter mi yetmez, devam devam.
    Bisikletle takılıyorum artık

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    nisan ayında r yirmi 5 e 34 fiyat vermişler di salak bi kardeşim var almadı

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Burada önemli olan motosikletlerin vergi hariç fiyatları arttı mı? Yani MT-25 31 bin TL deniyor. Eğer Ocak-Şubat vs burada da MT-25 31 bin ise artık motosiklet firmalarına sövmek gereksiz. Ha MT-25 kasa değiştirdi onda artış olabilir ama diğer modellere bir bakmak lazım.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı rebeka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " Ducati Superleggera V4 = 1.161.725 tl "
    Bunun motosiklet olduğuna emin miyiz?
    İnsan ister istemez diyor ki bu motosikletse benim bindiğim ne, benim bindiğim motosikletse bu ne?

Malesef evet. Clio da araba, Aventador da..

Ama bu alet 150 kilo, 234 beygir, değil grenajı, şasesi, tekerleri, hatta arka maşası dahi karbon fiberden mamül özel üretim bir alet... E haliyle fiyatı da ona göre...

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Motosiklet birinci derecede ihtiyaç değil. Benim istediğim birinci derece ihtiyaçların alinabilirlikten iyicene uzaklaşması.
    espresso ve fatih.met bunu beğendiler.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    açıkçası listeye ducati markasının neden eklendiğini anlayamadım?
    onun yerine kuba, mondial gibi firmaların eklenmesi lazım, sizin neyinize ducati?
    yönetimin billur geçtiğinin vesikasıdır.

maalesef yıllardır, yani her şey yolunda görünürken, bolluk olduğu zannedilen ve fakat fırtına bulutlarının ufukta toplanmasına karşın güneşimiz var deyü yaygara koparıldığı zamanlardan beridir uyarılarımız hep aynı idi.
    hayırsız evlat gibi her şeyi satıp, üzerine ileri tarihlere de senet keserseniz sonunuz iyi olmaz.
    işte o iyi olmaz denilen zamanlardayız.

fiyatlar yüksek değil, fakirsiniz.
    2000-5000 tl arası gelir ile bu fiyatlar anca hayal olur.
    bu duruma gelinmesinin ve ilerleyen süreçte daha kötü durumlara gelinecek olmasının başat sebeplerinden bir tanesi siyasi iradenin ta kendisidir.
    aynı şeyleri tekrar etmeye gerek yok, merak edenler biraz forumu kurcalasınlar.

bunlar iyi günleriniz. keyfini çıkarın.

bir motosikletin fiyatının artması demek teşekkülleri içerisinde yer alan servis, bakım ve yedek parça gibi bileşenlerinin de artması demektir.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    gerçekten inanılmaz. favorilerimde ki bütün motorlar 3-4 bin ekledi üstüne. hepside üretimi durmuş, parçası zor bulunan modeller. en yenisi 2004 model.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kör müsünüz, nankör müsünüz anlamıyorum. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi geldi geleli ülke uçuyor, görmüyor musunuz?

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bisikletler çok mu ucuz. en giriş seviye bisiklet bile 1200 lira olmuş...

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana kötü bi haberim var kanka :D :D :D

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kare piston, motorlara da uyarlanınca bu japon çöplerine muhtaç olmayacağız. Az sonra...
    espresso bunu beğendi.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    almayın kardeşim almayın neden alıyorsunuz bugün alırsanız yarın alamayacak hale geleceksiniz

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almayın kardeşim almayın neden alıyorsunuz bugün alırsanız yarın alamayacak hale geleceksiniz
    Haklısınız ancak sorun olan şey ; " bugün alMAsak da her halukârda yarın alamayacak hale geleceğiz".
    Zira geçen sene almayanlar bu sene pişman, 2 sene önce almayanlar geçen sene pişmandı, 3 sene önce almayanlar 2 sene önce pişman olmuştu, ve halen pişmanlar.... Böyle gider geriye doğru bi 20 sene kadar. Forumu takip edin, böyle "alınmaz vs vs " diye açılan başlıklardaki kişilerden küfür ederek kendi durumlarını zorlayıp alanlarının şimdiye göre kârlı çıktıklarını göreceksiniz, zira şu anda zorlasalar da alamayacak haldeler/haldeyiz.

Siz "Almayın" derken "bir birliktelik olsun, herkes almazsa fiyatlar düşer" mantığındasınız, doğrusunuz da. Ancak ufacık bir eksiklik var; böyle durumlarda birliktelik olmuyor ülkemizde Fırsatçı düşünenler her zaman oluyor ve birliktelik bozuluyor, olan da "almayan" size/bize oluyor, zira o fiyatlar şimdiye kadar hep arttı, artmaya da devam ediyor.

Ekleme: Kasım Aralık 2019da 40-45bin tl bandındaki 2018 model cbr650f'ler şu anda 70-75 bandında satılmaya çalışıldığı/satıldığı için ben de o "alMAyıp bekleyenler(yani bekleyerek zarar edecekler)" tayfasındayım. Zira 6 ayda fiyatların %70-80 artmasını kabullenemiyorum. Önceki fiyatları bilMEZseniz, takip etMEZseniz o anki piyasaya göre istenileni vermeniz daha kolay oluyor, ama takip ediyorsanız o paraları vermek içinizden gelmiyor.
    tuna_tour bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)