Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Otobüs Şoförünü Vuran Motorcuyu Linçten Polis Kurtardı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Otobüs şoförünü vuran şahsı linç edilmekten havaya ateş açan polis kurtardı.

Şanlıurfa’da halk otobüsü şoförü ile motosikletlinin yol kavgasında silahlar konuştu.

Kurşunların hedefi olan otobüs şoförü yaralandı. Yaşanan olaylar ise bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre olay, Bağlarbaşı Mahallesi Açıksu Caddesi üzerinde yaşandı. Bağlarbaşı Mahallesi hattında yolcu taşıyan 63 H 0142 plakalı özel halk otobüsü şoförü Şükrü D. ile ismi öğrenilemeyen motosiklet sürücüsü arasında yol verme nedeniyle tartışma çıktı. İddiaya göre tartışmada yanında bulundurduğu silahı çıkartan motosiklet sürücüsü, otobüs şoförü Şükrü D.’ye ateş açtı. Bacağından vurulan otobüs şoförü, olay yerine çağrılan ambulansla Balıklıgöl Devlet Hastanesine kaldırılırken, olaya şahit olan yolcular ve çevredeki vatandaşlar ise, motosiklet sürücüsünün elindeki silahı alıp linç etmek istedi. Polis, zanlıyı linç edilmekten havaya ateş açarak kurtardı. Gözaltına alınan zanlı emniyete götürülürken, kalabalık ise polisin uzun süren çabasının ardından sakinleştirilebildi.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapılan yaralı şoför, ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Yolcu ve çevredeki vatandaşların zanlıyı linç etme girişimleri ve polisin havaya ateş açarak kalabalığı dağıtma anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Daha dün birinin açtığı motor aldım silah taşımalı mıyım sorusuna cevap gibi haber olmuş.
    erenedip, zabuzaretta, HOLMES07 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otobüse bak, osmanlı tuğralı maşallah. Kimlik karmaşası.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    motoruma birebir göre göre çarpan adam sopayla inmişti aşağı ben yumruklada döverdim ama kavga büyütmeye gerek yok dedim kim bilir ne olduda adam silah çekti

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    abartılacak bir şey yok,
    bildiğimiz gta ...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ortama bak, bildiğin serengeti düzlüklerindeki vahşi yaşam..

gün doğuyor ve serengeti'de işler karışıyor.
    -Black- bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    İçinde motosiklet kelimesi geçen haberlerde neden hiç iyi bir haber olmaz. Olan bize oluyor aslında. Motosiklet sürücüsünün anıldığı sıfatlara bir yenisi daha eklendi.

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    Haklı olsun ya da olmasın iki taraftan hiç biri karşısındakine silah çekip ölümle tehdit etmemeli veya buna teşebbüs dahi edememeli. Bunu yapan da en ağır şekilde cezalandırılmalı. Masum bir insana da gelebilirdi o kurşun kaldı ki otobüs insan dolu olan araç. Motor süren arkadaş en ağır şekilde cezalandırılmalı.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı Greenut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobüse bak, osmanlı tuğralı maşallah. Kimlik karmaşası.
    Neden kimlik karmaşası?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden kimlik karmaşası?
    arkadaş Sparta uygarlığından geliyorsa demekki...
    freewill ve Zuzuuw bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İdam cezasının bu memleket için ne kadar gerekli olduğu gösteren bir haber. Trafik kavgasında silah çekeni sorgusuz sualsiz asacaksın ki evden çıkarken yanıma alayım mı diye iki kere düşünsün. Delikanlılıkta maşallah üzerimize yok. Attık mı mangalda kül bırakmayız ama her kavgada ya beşe bir adama gireriz ya da tabanca, bıçak, sopa çekeriz. Şerefsiz cahil sürüsü kaynıyor memleket. Silahı satanı da, alanı da, destekleyeni de, kullananı da süreceksin bu ülkeden...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İdam cezasının bu memleket için ne kadar gerekli olduğu gösteren bir haber. Trafik kavgasında silah çekeni sorgusuz sualsiz asacaksın ki evden çıkarken yanıma alayım mı diye iki kere düşünsün. Delikanlılıkta maşallah üzerimize yok. Attık mı mangalda kül bırakmayız ama her kavgada ya beşe bir adama gireriz ya da tabanca, bıçak, sopa çekeriz. Şerefsiz cahil sürüsü kaynıyor memleket. Silahı satanı da, alanı da, destekleyeni de, kullananı da süreceksin bu ülkeden...
    Ağzınızdan yel alsın. Bunları idam etmezler merak etmeyin. En fazla birkaç sene sonra salarlar yine. Tweet atan, haber yazan, biat etmeyenleri asarlar.

Hâlâ aklıma geldikçe kendime hakim olamıyorum. Tecavüz etmek maksadıyla 10 yaşında kızın kafasına tuğlayla vurup yere seren tacizci adamın serbest dolaştığı, Ali Bulaç, Mehmet Altan, ve Şafak Alpay'in üç kez müebbet hapisle yargılandığı bir ülkede yaşıyoruz.

İdam gelsin demek, buyurun kafanıza göre istediğinizi öldürün, cinayet serbest demek. Allah korusun.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İdam cezasına ne gerek var. Sokakta hallediversinler. Değil mi efendim. Hukuk ta ne ki? Böylece ulaştığımız medeniyet seviyesi bütün dünyayı kıskandırır.

Yol vermek nazik bir konu. Trafikte insanlar bu nedenle kavga edebiliyor, birbirini yaralayabiliyor. Sadece trafik için değil, İşverenlerin işten attıkları bir personel için de kullanılır. “Adam düzgün çalışmadı. Biz de yol verdik” denir. Nereden baksan hassas bir deyimdir. Sözlük anlamı ; 1. Geçmesine izin vermek. 2. (Taşıt için) hızlanmasını sağlamak, hızını arttırmak. Öyle bir şeydir ki bazen istemeden verilir. Bazen de istense de verilmez. İstemeyi bilmeyene zorluk çıkartılması adettendir. Bazen tampon tampona gelerek yol isterler. Sizi geçtikten sonra aynısının kendisine yapıldığını gördüğünüzde yüreğinizin yağları erir.

Özellikle de otomobil kullanırken yol istemeye gerek bırakmayacak şekilde sürüş yaparım. Fakat bir keresinde zorluk çıkardığım oldu. Gece motosikletle Balıkesir yakınlarında ilerlerken bir yolcu otobüsü korna ve selektörlerle pek de nazik olmayan bir şekilde yol istedi. Bu duruma içerledim. Çünkü, gece trafiğinde ortalığı velveleye verecek bir durum yoktu. Hızımı arttırmadım. Yol vermek için emniyet şeridine geçebileceğim halde geçmedim. Otobüs mecburen sol şeridi kullanarak beni geçti. Otobüs benim normalde gittiğim sabit hızın altında bir hızla seyrediyordu. Fakat geçmedim. Bir süre otobüsün peşinde yol aldım. Bir yandan da düşünüyordum; “otobüs şoförü gibi tecrübeli sürücüler bile motosikletleri emniyet şeridine yönlendirmeye çalışırsa halimiz ne olacaktı?”. “Aldırma. Yoluna git” diyordum kendi kendime. Ama inatçı damarım “Otobüsü takip et” diyordu. Bir süre otobüsün peşinden gittikten sonra artık otobüsü geçerek yoluma devam ettim. Beni bile arıza moduna geçirebildiğine göre yol vermek epey hassas bir konu.

vurup kaçması gerekiyordu kaçamamış ya da kekoluk yapmış sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)