Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Barkın Bayoğlu'nun hayatını kaybettiği kazanın ayrıntıları ortaya çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Varsa bende istiyorum özelden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O videoyu bende izledim.Bana göre kesin şekilde Barkın abi.Kol yapısı, ten rengi, kalın beli, ve kafa yapısı tamamen Barkın Bayoğlu gibi duruyor.

Durum hiç iç açıcı değil, yani büyük bir darbe almış ve yüksek kan kaybı var.

Babasının aktardığına göre de Boynu kirilarak ölmüş.Sedye ye alınırken ciğerine dolan kandan dolayı oksürme refleksinde bulunduğu görülüyor.

Sağ eli bileğinden kopacak şekilde kırılmış, sol omzu bariyer tarafından kesilmiş, kafa tarafında ağır hasar ve kan kaybı var.

Benim tahminime göre Barkin abi, yaya ile çarpıştığı anda, yaya kendisini de alıp gitti, ve bu büyük süratte gerçekleşmiş hasar bilgisine göre.Ondan sonra bilinçsiz bir şekilde motordan ayrıldı.

Motordan ayrıldığında herhangi bir koruma refleksi gösterse kafasına darbe çok sert olmazdı..

Bilinci kapalı bir şekilde, bariyerlere rastgele uçtu, ondan sonrasını biliyoruz..

Videoyu nerenizle izlediğinizi çok merak ediyorum. Barkın ile zerre alakası yok oradaki kişinin. Hiç bir ambulans görevlisi yaralının üzerindeki deri ceket-koruma gibi şeyleri çıkarmaz. Videodaki adam tişörtlü.

Hatta Barkın kask giymemiş diyenleri duydum

SALAK SAÇMA VİDEOLARI İZLEYİP BURADA BİLİP BİLMEDEN ATIP TUTMAYIN.

3-5 gerizekalı bir kaç hit almak için abuk subuk videolar paylaşıyor, millette keriz gibi onlara prim veriyor.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu nerenizle izlediğinizi çok merak ediyorum. Barkın ile zerre alakası yok oradaki kişinin. Hiç bir ambulans görevlisi yaralının üzerindeki deri ceket-koruma gibi şeyleri çıkarmaz. Videodaki adam tişörtlü.

3-5 gerizekalı bir kaç hit almak için abuk subuk videolar paylaşıyor, millette keriz gibi onlara prim veriyor.
    Video da insanlar mont deri ceket ve bere takan var. Bu kaza geçen gün olmadımı?
    Bu havada ne beresi?
    Başka bi kaza başka bi mevsim...

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1-Burası Türkiye hoşgeldiniz, ağır kaza geçirmiş kişi o şekilde sedyeye de alınmaz, nerede boyunluk, neden bu adam önce sabitlenip ondan sonra taşınmıyor?

2-Ceket bere giyilmiş denmiş, köprü sürekli gece saatlerinde rüzgarlı ve soğuk olur, müdahale edenler de köprü çalışmasına katılan işçiler olabilir.Şöyle birşey de var madem kış, kazazede neden tişört giymiş?

3-Adam ağır yara almış, kan kaybediyor, sağlık görevlileri tabiki üstünü çıkarıp kontrol edecek, dışarıdan müdahale edilip tampon yapılacak bir durum varsa uygulayacaklar.

Son olarak tartışma mantıklı olmalı, ters argümanların varsa söyle, yok sen nasıl öyle dersin, nerenle izledin gibi gereksiz laf kimseye birşey kazandırmaz..

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-Burası Türkiye hoşgeldiniz, ağır kaza geçirmiş kişi o şekilde sedyeye de alınmaz, nerede boyunluk, neden bu adam önce sabitlenip ondan sonra taşınmıyor?

2-Ceket bere giyilmiş denmiş, köprü sürekli gece saatlerinde rüzgarlı ve soğuk olur, müdahale edenler de köprü çalışmasına katılan işçiler olabilir.Şöyle birşey de var madem kış, kazazede neden tişört giymiş?

3-Adam ağır yara almış, kan kaybediyor, sağlık görevlileri tabiki üstünü çıkarıp kontrol edecek, dışarıdan müdahale edilip tampon yapılacak bir durum varsa uygulayacaklar.

Son olarak tartışma mantıklı olmalı, ters argümanların varsa söyle, yok sen nasıl öyle dersin, nerenle izledin gibi gereksiz laf kimseye birşey kazandırmaz..
    Her neyse, tartışacak bir durum yok. Videodaki kişi Barkın değil.

Youtube'da 3-5 hit kazanmaya çalışan insanlar var.
    Neden, ne zaman bu kadar kansız bir millet olduk biz. Yok cenazede kavga, yok cenazede olaylar, yok kaza videosu falan filan...
    Ducati 1198SP _ RedLove

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu 'motorcu' geçinen kitlenin ne kadar mallardan oluştuğunu az çok biliyordum zaten de, Barkın abiyi kaybetmemizden sonra iyice nefret eder oldum bu kitleden, daha çok rahatsız etti. Nerede gerizekalı, gösteriş budalası denyo varsa motorcuyum diye takılıyor. Ülkenin her alanına sirayet etmiş bu kalitesiz, koyun kitle keşke en azından motosiklet kullanmasaydı. .ktrin gidin 'modifiyeli' araba kullanarak, düğün-sünnet-asker yolcu etme konvoylarında milletin kafasını .kin

Barkın Bayoğlu fazlaydı bu kitleye. Aklım almıyor hala ya, bu gerizekalı kitleye iş yapmak için sağa sola koşturan adamı gitti bir de barzonun biri asma köprünün üstünde buldu.

Hayattan soğuttunuz ulan, hayattan.
    MotorKafa, kalidor, oialdemir ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS

Barkın Bayoğlu Ölümüne Götüren Kazada Yeni Detay

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Bu haberde yeni bir şey yok. Hepimizin bildiği şeyler.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    hacım, bunun neresi yeni, yoksa sizin dünyadan haberiniz mi yok?

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Bi bitmediniz be trolleri

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Aaa. Pistonlar gelmiş, hoş gelmiş..

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motosiklet Instagram sayfasının paylaşımı denk geldi keşfet kısmında sabah. Sonradan bulamadım. Orada Barkın abinin şok sonrası epilepsi krizinden öldüğü ve ölümcül yaralanması olmadığı yazılmıştı. Herhangi bir kaynak veya bilgi yoktu. Acaba bu konuda bilgisi olan var mı ?
    Bu konu doğru mu acaba?

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tokhanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu doğru mu acaba?
    Dediğim gibi tekrar bulup devamını öğrenmeye çalıştım fakat gönderi silinmişti. Okuduğum ve mantıklı gelen bir iddiadan öteye gitmedi. İlk günlerde kazanın üstüne gelen ve Barkın abinin ambulansa alınırken ağır yarası olmadığını söyleyen biri vardı. Sonra onu da bulamadım. Galiba yakın çevresi hariç olayı öğrenemedi kimse.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nedense üstü hızlıca kapatılan bi olay oldu bu.
    Birilerinin eli bayağı uzun.
    MSMorkan bunu beğendi.

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğim gibi tekrar bulup devamını öğrenmeye çalıştım fakat gönderi silinmişti. Okuduğum ve mantıklı gelen bir iddiadan öteye gitmedi. İlk günlerde kazanın üstüne gelen ve Barkın abinin ambulansa alınırken ağır yarası olmadığını söyleyen biri vardı. Sonra onu da bulamadım. Galiba yakın çevresi hariç olayı öğrenemedi kimse.
    Sağolun hocam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Ben en yakınlarından duyduğum kadarı ile kazada boynu kırılmış vefat sebebi bu , kimisi epilepsi nöbeti geçirmiş vs diye yazdı ama barkın abinin bilindik bir rahatsızlığı yokmuş

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)