Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Ailesine Allah sabırlar versin. Nasıl olur aklımız almıyor kabullenmek zor. Özlücez seni, mekanın cennet olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

evet, müthiş yoğun trafiği olan biyerde arabayı durdurup çıkmak __________ sert bir dönüş virajın ortasında arabayı durdurup, arkadaşını indirmek___________, araçlara yeşil yanarken, akan yöne bakmadan yola atlamak _____________..

boşlukları siz doldurun, isterseniz bilgisizlik yazın, ister salaklık, ister cahillik. Kimse kusura bakmasın ben daha ağırını yazardım...

Hayır bide yaptıkları hatalı olduğunu belirtip dıtlıyorsun, yada bunu yapmayın diyorsun NÖ VÖR BÖÖÖ, SÖNÖNÖ YÖÖ diyerek çıkış yapmıyorlarmı, gerçekten kürekle ağzının orta yerine vurasım geliyor kimse kusurabakmasın ama bunlar sorumsuzluk değil gerizekalılıktır, yaptıkları bu hayvani davranışların neleri getireceğini iplemiyorlar..
    Salurbey bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı paxnora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet, müthiş yoğun trafiği olan biyerde arabayı durdurup çıkmak __________ sert bir dönüş virajın ortasında arabayı durdurup, arkadaşını indirmek___________, araçlara yeşil yanarken, akan yöne bakmadan yola atlamak _____________..

boşlukları siz doldurun, isterseniz bilgisizlik yazın, ister salaklık, ister cahillik. Kimse kusura bakmasın ben daha ağırını yazardım...

Hayır bide yaptıkları hatalı olduğunu belirtip dıtlıyorsun, yada bunu yapmayın diyorsun NÖ VÖR BÖÖÖ, SÖNÖNÖ YÖÖ diyerek çıkış yapmıyorlarmı, gerçekten kürekle ağzının orta yerine vurasım geliyor kimse kusurabakmasın ama bunlar sorumsuzluk değil gerizekalılıktır, yaptıkları bu hayvani davranışların neleri getireceğini iplemiyorlar..
    Altına imzamı atıyorum. Yok öyleymiş yok böyleymiş... Kaybettik Barkın'ı, sorumsuz davranış yüzünden. Alkol alıp direksiyona geçmekten farkı yok benim gözümde.

Başkasının aptallığı yüzünden bir efsanenin hayatını kaybetmesi.. Sanırım bu Zeus'u çok kızdırdı.
    Shrieker ve qezgin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Beyler, Barkın'ı "kendi sinire hakim olamayıp kazaya sebebiyet veren " diğer arkadaş için aptallık gibi kötü kelimeler kullanmayalım. Sonra çok ahlaksız bulanlar olur sizi ,ölünün arkasından diye eleştirilirsiniz.

Ülkemizde, ölüme sebebiyet verin kendi öfkenize ,sinirinize ,sevincinize ve kalan tüm aşırı şekilde yaşadığınız duygularınızdan dolayı, bencilliginizden dolayı... ama ölünün arkasından hiçbirsey denmez hani...

Şimdi ben düğünde aşırı sevincinden,mutluluğundan belindeki silahı çıkarıp rastgele ateş eden ve masumların ölümüne sebep olan kişilere kötü söz soylenmesine,maganda denmesine karşıyım..yani ne olmuş adam sevincine coskusuna sahip olamamış, ateş etmis,öldürmüş... di mi sıkıntı yok.. ee coşku , öfkenin ikiz duygusu gibi nasıl olsa..

Motosikleti
    Cebefe
    Ankarada olup, elinde fazla sticker olan var mı? Ya da haftasonu bi yerde gidip bastıralım mı?
    İrtibata geçelim ?

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, Barkın'ı "kendi sinire hakim olamayıp kazaya sebebiyet veren " diğer arkadaş için aptallık gibi kötü kelimeler kullanmayalım. Sonra çok ahlaksız bulanlar olur sizi ,ölünün arkasından diye eleştirilirsiniz.

Ülkemizde, ölüme sebebiyet verin kendi öfkenize ,sinirinize ,sevincinize ve kalan tüm aşırı şekilde yaşadığınız duygularınızdan dolayı, bencilliginizden dolayı... ama ölünün arkasından hiçbirsey denmez hani...

Şimdi ben düğünde aşırı sevincinden,mutluluğundan belindeki silahı çıkarıp rastgele ateş eden ve masumların ölümüne sebep olan kişilere kötü söz soylenmesine,maganda denmesine karşıyım..yani ne olmuş adam sevincine coskusuna sahip olamamış, ateş etmis,öldürmüş... di mi sıkıntı yok.. ee coşku , öfkenin ikiz duygusu gibi nasıl olsa..
    Haklısın güzel açıkladın.

Motosikleti
    Cebefe

Adam haklı beyler. Bi anlık öfkemize yenilmeyelim. Onunda bi ailesi var.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)

Mesajını inceden aldım..
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Barkın'ın hayatını kaybetmesine çok üzüldüm çok kızgınım... Birçok ölümler oluyor ülkemizde,basit,ucuz sebeplerle... kader diyoruz...

Örnek, hac görevini yerine getirmeye giden hacı adaylarının üzerine vinç devrilmişti ve açıklama geldi,kader... mühendislik,hesap,kitap,matematik yok, ne var, kader... yanlış yükleme,hatalı kurulum sonra kader... sen talimatlara uy sonra operatörü olmadık şekilde bayılsın,hiçbir sağlık sorunu geçmişi olmayan operatör vinci hacı adaylarının üzerine devirsin,işte böyle kazaya KADER derim.

Diğerleri ise ; vurdumduymazlık, insan hayatına değer vermeme,sorumsuzluk ama KADER değil.

Bu zihniyeti allah kahretsin......
    Metehan07-70, YasinC, Shrieker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Demek istediğini anladım fakat hepsi kadere dahil. İkinci olayda önlem alınmış fakat birinci anlattığında önlem alınmamış oluyor

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    1. olay ihmalkarlik,vurdumduymazlık,insan hayatının ucuzlugu ve buna benzer birçok şey derim sadece KADER demem.

2.olay benim KADER olarak anladığım kavramın kaza haline girer.

Sonuç, Avrupa'da nedense çoğunlukla 2.olay diye anlatmaya çalıştığım şekilde gerçekleşiyor kazalar...

Biz ve bizimki gibi ülkelerde ise hep KADER. lanet olsunn
    Shrieker bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Arkadaşlar,

Barkın ağabey eğer vefat etmeseydi bu haftaki (26 Temmuz) konuğunun Ali Türkşen olmuş olacağını okudum ekşide. Bilmiyorum bu bilgi kafanızda bazı taşların yerine oturmasına vesile oluyor mu.

Barkın Bayoğlu'nun vefatına sebep olan kazanın görüntüleri çok acilen ortaya çıkmalı ve kamuoyuyla paylaşılmalıdır. Bu görüntüler ortaya çıkmassa ortada bir şaibe olduğuna dair makul şüphe olduğunu düşüneceğim.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Kaptan'ın gidiş çok üzdü. Ölmez sağ kalırsam motorumun veya ekipmanlarımın üzerinde, kalbimde hep olacak... ahh be Kaptan çok erken çokkkk... huzur içinde uyu..

Danmark16, MrMud, YasinC ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Kaptan'ın gidiş çok üzdü. Ölmez sağ kalırsam motorumun veya ekipmanlarımın üzerinde, kalbimde hep olacak... ahh be Kaptan çok erken çokkkk... huzur içinde uyu..

https://i.hizliresim.com/vpVGYR.jpg
    Her sabah neşe ile evden çıkıyorum, kontak açınca gözüme takılan sol aynadaki siyah kurdale canımı sıkıyor.
    Sökmekte istemiyorum, enteresan bi durum.
    Rüzgardan dalgalanırken elime her çarpmasinda "Unutma" der gibi.
    Salurbey ve weatherman bunu beğendiler.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Kargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 MT-07 ABS Race Blu
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Barkın ağabey eğer vefat etmeseydi bu haftaki (26 Temmuz) konuğunun Ali Türkşen olmuş olacağını okudum ekşide. Bilmiyorum bu bilgi kafanızda bazı taşların yerine oturmasına vesile oluyor mu.

Barkın Bayoğlu'nun vefatına sebep olan kazanın görüntüleri çok acilen ortaya çıkmalı ve kamuoyuyla paylaşılmalıdır. Bu görüntüler ortaya çıkmassa ortada bir şaibe olduğuna dair makul şüphe olduğunu düşüneceğim.
    Ben de okudum ve Barkın Bayoğlu'nu daha da çok sevdim ama şaibenin biraz zorlama olduğunu düşünüyorum. Ali Türkşen'in twitter hesabında da bir başsağlığı mesajı göremedim.

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Görevimden dolayı şehir dışındaydım haberi yeni duydum ve çok üzüldüm. Motorsiklet fuarında görmüştüm neşeli ve enerji dolu bir insandı. Allah Rahmet Etsin

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her sabah neşe ile evden çıkıyorum, kontak açınca gözüme takılan sol aynadaki siyah kurdale canımı sıkıyor.
    Sökmekte istemiyorum, enteresan bi durum.
    Rüzgardan dalgalanırken elime her çarpmasinda "Unutma" der gibi.
    Ben de sendenim. Kurdeleyi sökmek istemiyorum, dalgalandıkça hüzünleniyorum...

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kazayı düşünme fırsatım oldu bu güne kadar köprü bol aydınlatmalı bir yer adamın AEA yı görmemesi imkansız veya AEA adamı görmüştür en kötü ihtimal böyle bilgili ve tecrübeli birinin motosikletin gidonunu şahsın arkasına kırıpta kurtarmaya çalışmak yerine nasıl çarptı ?
    şöyle düşünüyorum bu adam AEA nın üstüne gidip durarak onu almasını istemiş olabilir çünkü o saatte oradan hiç bir araç onu almaz

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Hey gidi Barkın Abim, nasipte buraya senin vefatının ardından yazmak da varmış. Seni ilk gördüğüm o anı hiç unutmadım. 2014 Motobike Expo' da konuşma yapacağın salona geldiğimde görmüştüm seni. Nasıl da heyecanlanmıştım. Üstelik seninle muhabbet etme imkanı da yakalamıştım. Ne kadar candan ve ilgiliydin motosiklet tutkunlarına karşı... Ondan sonra her fuarda görüştük, azdan çoktan muhabbet ettik. Seni tanımış olmanın mutluluğu bir ömür boyu benimle kalacak canım abim. Sen ise hep dualarımda, öğretilerin ise hep aklımda olacak. Bir ülkeye ölmeden motosiklet kullanmayı öğreten adamsın sen. Ve bu yolda canını veren. Elimden geldiğince unutturmayacağım seni. Çocuklarım da seni tanıyacak, beni tanıyan herkes de.
    Rabbim mekanını cennet eylesin abim. Bu yaşta hala hüngür hüngür ağlayabileceğimi de öğrettin ya bana...
    Salurbey bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler