Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yılan motosiklet sürücüsüne saldırdı (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayland'da bir motosiklet sürücüsü yolda hızla ilerlerken, zehirli bir yılanın saldırısına uğradı.

Araç kamerasına yansıyan o görüntülerde; sürücünün panik olduğu görüldü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    araba üstünden mi geçiyo

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu çok daha kötüsü

https://youtu.be/l8rxJRsINU4

90-91 yaz'ı , orta okul arkadaş ziyareti , welser ( pinokyo demeyin kavka ederim ) piskilet ile köyüne ziyaret , mesafe 6 km , yol stabilize toprak toz .

Eve dönerken yol kenarında " sarı "( yöremde en zehirli yılan olarak nam salmıştır):5 parlak uzun bi nesne ( veled aklı , altun zincir , kemer vb ) yanına pedal ve göbekten füreni bi kodum , o'da kafasını bana çevirip tıslaya tıslaya hücuma geçti , 20 - 30 metre sonra yoklamak için arkama baktığımda haalen peşimde ve tahminen 10 metre gerimde idi namussuz , 6 km'yi piskilet ile stabilize ve tartla/kuru dere geçerek sanırım 7-8 dakikada aldım süratimi hisab edin , bende bu enduro dürtüm nerden geliyor diyordum ahh hatırladım , jojukluga inmek gerekliymiş hakikaten ^^.

Kıssadan hisse , sıcak havalarda aman dikkat , bilhassa endurocu motodaşlar yorulup soluklanmaya her gölgeye kontrolsüz toto koymayın Bir dost.
    Akhunturk, Riptalon, Potenza ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Bak aranızda bazı hayvanlar var, foruma gelip "köpek saldırdi, kedi havladi" falan diyor. Halinize şükredin bundan sonra.

Herif taylandın motosiklet,net'inde bi konu açsa "yılan saldırinca napabilirim?" Diye.cevaplar aha;

-hocam tekme at gecerken
    -hocam yavasla debriyaji cek oyle gec sese saldiriyo onlar
    -kardesim saldirmak icin yapmiyo bolgesini koruyo endiselenme
    -kardesim motorunda biraz süt olsun koy yanina süt yavaslayip kendini bile sevdirir cok iyi yontemdir
    oggomoggo bunu beğendi.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Köpek saldırınca şükretmek lazımmış demek

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "motosiklette yılan şoku" yazmışsınız ama motorcunun hiç de şok olmuş gibi bir hali yoktu.

"yılana motosiklet şoku" olsaymış, daha iyi duracakmis.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3-4 sene evvel motorun üzerinde iken kuzenimi ısırdı bi tanesi, köyde motorla seyir halinde iken, yılan karşıya geçmeye çalışıyor, bu da ne olacak geçeyim üstünden derken, ön lastik geçtikten sonra yılan bunu baldırından ısırıyor. O günden sonra yolda karıncalara bile yol verir oldu.
    kdiner bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ulan ben çukuru görmüyom adam yanından gelen yılanı görüp gıdonu kırıp ayakları çekiyor
    selsa bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yılanın doğal yaşam alanına tecavüz et, sonra da kalk motosiklete yılan şoku yaz. hadi oradan, esas yılana motosiklet şoku var orada.

güçlünün değil, haklının yanındayız!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bak bakalım bana saldırsın o nabıyom onu

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    yılanın kafasını küçükken ezeceksin.

neyse ki sokmamış verilmiş sadakamı desek artık bilemedim

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    7-8 sene evel, dedemle cuma namazından çıktık, altımda dedemin mobileti var eve doğru gidiyoruz ben sürüyorum..
    Ulan yolun ortasında bi şey s çizerek ilerliyo, ezmeyeyim diye yoldan çıktım.. Dedem baya söylenmişti ''kaza yapıyorduk .. yılanı yüzünden, niye ezmedin'' diye baya bi azarlamıştı o aklıma geldi

Anam anam... Motosiklet çizmesi ve motosiklet pantolonu giymek şart aga, o yılan bacağı tutturabilseydi adamın son motosiklet turu olabilirdi. İyi fark etmiş. Demek ki neymiş, koruma ekipmanı sadece kazadan korumazmış, görünmez kazadan da korurmuş.

İkici video daha da beter hakkaten, adam soğukkanlıymış, o yılanı orada fark eden bir çok kişi motordan atlayıp öte tarafa geçmişti.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Demek ki motor sürene yılan bile dokunurmuş!

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir gün motoru park ettim, sonra bir baktım yanında yılan.. janta dolandı etrafa baktı (iyi zincire dokunmadı yoksa yağlanırdı) sonra çaktırmadan gitti. başka bitane daha olabilme ihtimaline karşı grenajlara vurdum iyice egzozun içine baktım, göstergenin arkalarını kontrol ettim ve binmek zorunda kalıp çıktım yola ama ilk 100 km ter döktüm seleye özellikle dağ başında çiftlikte yada piknikte olanlar iyice kontrol etsin geldi mevsimi

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    hadi gel yiyosa bin şimdi motora,yayınlamayın şöyle şeyler kafamda şimdiden fanteziler dönmeye başladı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)