Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tracer 700'de kaçırılmayacak kampanya!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlattım ama kafayı sıyırmamak elde değil toplasan 3,5 sene öncesi kampanya ile 3200 tl yan çanta seti, şimdiki fiyatı 10bin tl'yi geçiyor, alma niyetim vardı uçtu gitti.

Hele bir de liste fiyatları Tracer 700 fiyatı 32600, 900 40bin TL

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

şimdi anlıyoruz kaçırılmayacak fırsat olduğunu :(
    Sizde msx olduğu zamanlar ben foruma kaydolmuştum diyodum bir wr250 alırım. O sıralar 15k civarı idi. Şimdi 25e ölüsü var. Memleket sağ olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizde msx olduğu zamanlar ben foruma kaydolmuştum diyodum bir wr250 alırım. O sıralar 15k civarı idi. Şimdi 25e ölüsü var. Memleket sağ olsun.
    Hiç sorma cidden ben de direkten döndüm, msx'i çok sevdiğim halde satıp şansa tracer aldım, şimdi ikinci ellerine ulaşmam büyük sıkıntı, ben de diyordum ki tracer'ın yanına ya tekrardan msx ya da bir 125'lik scooter, şimdi onlara bile bakamıyorum, eldekini koruma çabasındayım, büyük küçük cc sahibi fark etmiyor çoğumuz maalesef bu durumdayız.
    ALİCEM bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuya bir bakayım dedim resmen depresyona girdim.2018'de 32.000 den 40.000 TL lere çıktı diye fiyat artışını yazmışım.O aralar Tracer 700 aklımın ucundan bile geçmiyordu.2019 da kendi motorumu sattım Tracer 700 almak için.Araya bir dünya olay ıvır zıvır,pandemi girdi,motor alamadık.Şimdi olmuş 110.000 TL.Sonuç motorsuz kaldık.Bu saatten sonra bu ekonomi ile bu fiyatlar ile zor artık.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)