Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Yamaha'dan ZAM GUNCELLEMESI - En son fiyat listesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Msx Sf 17
    2017 r25 gelse yanlışlıkla 25-26 lira olacak heralde.
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    Amerikada wr250r için 6,699 fiyat biçmiş yamaha. Türkiye ile kıyaslarsak 22,900 tl. şuanki dolar kurunda bizdeki fiyat 6000 dolara tekabül ediyor. yamahanın japonların burda sucu olmadığını düşünüyorum. bizim tl mizin değer kaybetmesi onları bağlamaz.
    dyavol-77 ve cıbırlover1 bunu beğendiler.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Honda da 600rr'ı 60 bin lira yapsın tadından yenmez

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt 10 da r1 bloğu ve şasesi kullanılıyor 2 kat fiyat farkı gayet normal hatta az bile, üzerinde harcanan ar-ge parası kat kat fazladır cc olarak bakmayın her şeye, r125 fransa üretimi üretiminde çalışanlar euro ile çalışıyor belkide r25 işçisinden 5 kat fazla para alıyorlar bunlar normal yani
    iyide kardeş bu fransadaki işçinin yüksek maaş alması alıcıyı ne ilgilendirir,125cc nin 250 cc den pahalı olmasını haklı göstermezki bu,neticede birisi küçük birisi 2 kat büyük güçlü motor,hangi mantıkla çelimsiz motora daha fazla para istiyorlar onu anlamıyorum,yolda giderken R25, R125İ tokat manyağı yapar,,hem fazla para vericem hemde tokat manyağı olucam,olacak işmi,,125,i kimse almaz bu fiyata

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Ötv indirimi gelmezse motosiklet firmaları zora düşecek gibi.Kendimden pay biçiyorum; Şimdi elimde yeniden motor alabilecek nakitim var şükür ama bu fiyatlardayken değil motor kask bile almam.Git gide fakirleşirken bu hobime yönelemem.Hayırlısı olsun hakkımızda.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide kardeş bu fransadaki işçinin yüksek maaş alması alıcıyı ne ilgilendirir,125cc nin 250 cc den pahalı olmasını haklı göstermezki bu,neticede birisi küçük birisi 2 kat büyük güçlü motor,hangi mantıkla çelimsiz motora daha fazla para istiyorlar onu anlamıyorum,yolda giderken R25, R125İ tokat manyağı yapar,,hem fazla para vericem hemde tokat manyağı olucam,olacak işmi,,125,i kimse almaz bu fiyata
    Hocam olaya öyle bakmayın, r125 e motora yeni başlayan 16 yaşındaki ergenler biniyor avrupada, 20 sine gelince r6 22 sine gelince r1 alır. Bizim ihtiyacımız için üretilmedi tamamen alım gücü yüksek avrupa ülkeleri için kendileri.

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ötv indirimi gelmezse motosiklet firmaları zora düşecek gibi.Kendimden pay biçiyorum; Şimdi elimde yeniden motor alabilecek nakitim var şükür ama bu fiyatlardayken değil motor kask bile almam.Git gide fakirleşirken bu hobime yönelemem.Hayırlısı olsun hakkımızda.
    Benden de bir okadar.Motor alıp binmek git gide daha bir lüks haline geliyor, alıp kullanabilecek durumda olmama rağmen bu kadar yüksek fiyatların doğru olmadığını düşünüyorum.Ne kadar sevsem de alıp binmem daha iyi,kimse almasa satışlar düşse belki bir destek gelir ötv indirimi yaparlar firmalar indirim yapar diyeceğim ama sanmam.

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    R25'i satıp eski japon + araba mı alsam ne yapsam Bu kadar değerleneceğini bilseydim babama 2-3 tane daha aldırırdım.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25'i satıp eski japon + araba mı alsam ne yapsam Bu kadar değerleneceğini bilseydim babama 2-3 tane daha aldırırdım.
    sevinme genç arkadaş araba fiyatı da eski japon da artık r25 gibi daha pahalı
    cıbırlover1 bunu beğendi.
    Feel the way

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    İşin mizahıydı hocam, fiyatlarla dalga geçmek istemiştim ama yanlış anlaşıldım.
    Stunt ve cıbırlover1 bunu beğendiler.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzülmeyin fakirler!

Yamaha sizleri de düşündü... Her bütçeye Yamaha..

http://urun.n11.com/klavye-org-synth...org-P154880684

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam olaya öyle bakmayın, r125 e motora yeni başlayan 16 yaşındaki ergenler biniyor avrupada, 20 sine gelince r6 22 sine gelince r1 alır. Bizim ihtiyacımız için üretilmedi tamamen alım gücü yüksek avrupa ülkeleri için kendileri.
    Eğer aynı motor Avrupa'da da R25'ten pahalıysa o zaman sorun yok. R125'in R25'ten kalteli olduğunu biliyoruz. Ancak sorun Yamaha'nın stratejisinde yatıyor. Ticari olarak tam anlamıyla saçmalamışlar.

O değil de, CFMoto 150NK alan biri ile MT125 alan biri yan yana gelecekler. CF Moto alan diyecek ki "Bak bunu yeni aldım 7000 bin TL", diğeri de cevap verecek benimki de 20000 TL ama markası Yamaha, ABS'si de var . Satarken CFMoto 5000'e hemen gidecek, diğeri 15000'e altı ay durup 12 bin TL'ye ilk motorunu alan bir çocuğa zar zor bir satılacak.

İçimden bir ses bu sene hero'nun açık ara önde gideceğini bajajın bu servis ve kronik sorunları yüzünden geriye düşeceğini hondanın alışıla gelmiş müşterileri yine bir miktar scooter cbf150 alarak hondayı ayakta tutacaklarını ve yamahanın bu gidişle ybr'yi 7.500 gibi bir fiyata çıkaracağını söylüyor. Suzuki kawasaki zengin işi o motorlardan anlamam ve zaten onların alıcısı sabittir yine gider alırlar fiyatı ne kadar olursa olsun
    Artık caddelerde yoğunlukla çin ve hint malı motosiklet görmeye alışın çünkü millet zaten evine ekmek götüremiyor bu fiyatlarla japon mallarına yanaşacaklarını hiç düşünemiyorum.

Millet olarak Allah yar ve yardımcımız olsun.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor bi sene daha dursa 35.
    Sonra 40. Sattık 32 ye falan desek 10bin kar.
    Hey maşallah ne güzel gelişiyo ülkem.
    doghouse bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    20032523623151 ay taksit ile balon ekonominin temel ürünü olan konut satışı yapılıyor. Evet beyler herkes 2 şer 3 er ev satın aldı ise kapatalım bu sektörü artık. Şişme yapıyor.

Dün dışarda yemek yediğim yerde tv de bu haber vardı ve ben "ömrün boyunca borç ödüyorsun" dedim. Dükkan çalışanı abimiz "gençsin ödersin" dedi. İçimden anasına babasına sövdüm.

Herşeyi geçtim de.. TEnere 700 sizce kaça geliyor olacak ? Tahminleri alabilirmiyim ?
    Pulsar41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Herkes sıfır motor bakıyor galiba. Ben hiç kasmıyorum hergün düzenli olarak hasarlı ilanlarına, sigortadan parası yenmiş motorlara, yurtdışı plakalı motorlara bakıyorum,yöneliyorum. Malesef başka çare kalmıyor bu şartlarda.

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor 8 lira zamlanmiş. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim...
    tracer 900 e 2017 modelde quick shifter, kaydırmalı debriyaj ve üç kademeli tcs geldi. Birebir aynı motorlara gelen şu zamlara göre 6000 tl lik artış(2016 fiyatına göre) makul kalıyor maalesef. Maalesef diyorum zira hayatıma biraz daha güzellik katarım diyen adama yazık oluyor bu memlekette. Yemek yemeyi severim biraz da müzik dinledimmi tamamdır başka beklentim yok diyenlere selam olsun. Bizim istediğimiz yerde değil sizin istediğiniz yerde buluşacağız anlaşılan.

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    bu ülkenin içinde bulunduğu lig ne yazık ki ortadoğu(onlarda enerji var) dahi değil afrikadır. afrikada da öyle vmax, r1 olmaz.

Bu millet, vadesini doldurdu. Tarih sahnesinden çekiliyor artık. Japon parasına 200lük çinli alıp, 500km sonra bisikletçiden bozma tamirhanelerde dolandırılmaktan daha korkunç şeyler bekliyor bizi.
    espresso ve PiedPiper bunu beğendiler.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alım gücünün gittikçe düştüğü ülkede yakında hiç bir firma hiç bir malını satamayacak hale gelecek.
    Çünkü alıcı bulamayacak.
    Dövizin artması OrtaDireği yok etti. Zenginler ve parasının hesabını bilmeyenler için değişen hiç birşey yokken, asgeri ücretin 3-5 katına kadar para kazanan aile geçindiren orta direğin bu fiyatlara motosiklet alması mümkün değil.

Sadece 2 sene önce 24.500 TL ödeyerek aldığım motor (MT09) şuan 38.900. Nerdeyse %50 zam.
    Benim gelirim 2 yılda bu kadar artmadığına göre ben bir daha bu motora binemem.

İş sadece motosiklet almakla da bitmiyor, çok çok fahiş sigorta ve kasko fiyatları, saçma sapan her sene ödenen vergiler, aşırı pahalı benzin derken insan varını yoğunu hobisine yatıramaz.

Yani sonu nereye varacak bilemiyorum.
    Bence bu sene zenginler sıfır motor almasın. Belki devlet Ötv indirimine giderde bir nebze olsun sektör nefes alır.
    dodooo bunu beğendi.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Tüm bunlar japon lobisinin oyunu, oyuna gelme ))) Bizim yolu köprüyü kıskandı japonlar o yüzden bu fiyatlar.

Şaka bi yana Yamaha ucuza bile satıyor. Açın Avrupa yada amerika fiyatlarını, motosiklet ücreti * 1,37 * 1,18 şeklinde çarpıp fiyatın ne olduğunu görürsünüz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)