Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorcu yola düşen cüzdanı sahibine götürünce bakın ne oldu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorcu adamın dibiymiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Önemli:
    Bizlerin(sizlerin); bu videoda farkında olmadığı ancak medeni ülkelerde trafikte genel geçer bir kural var: Başkasının yolunu kesemezsiniz. Türkiye'de herkes herkesin yolunu kestiği için siz o arabadaki şerefsizin motosikletlinin yoluna öyle sorumsuz, umursamaz çıkışını fark etmediniz. Evet, bu ülkedeki trafik sorumsuz, umursamaz, ne yaptığını ve bunun sonuçlarını düşünmeyen sorumsuzlardan oluşan bir başı bozukluktur. Tek tük doğru-düzgün insanımızı tenzih ederim ama genel durum budur. :( Motosikletli arkadaş yoldaki devriye polise gidip durumu anlatsa o o ülkede şoförü tutuklarlar...

Neyse, motor binicisi arkadaş ..tün birine insanlık etmek istiyor. Kendisine yapılanı sineye çekiyor, belli ki iyi bir insan; o ..t arkadaşı görünce hareket çekiyor, terbiyesizliğe, umursamazlığa devam ediyor, büyük oalsılıkla kafasıda high durumda. Ve bence layığını azıcık buluyor. Ben olsam o telefonu yere bırakmaz, yere çalardım...

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    O hareketi gördükten sonra amerikan dublaja bağlardım heralde:
    "Hey dostum o lanet parmağını kırmadan cüzdanını al ve burdan defol" 😀

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be , ben bu kadar da gömeceğinizi düşünmedim. Herkes ne kadar kibarmış. Adamın eline sağlık . Ben olsam cüzdanı yüzüne fırlatır telefonu da yere fırlatırdım sert bir şekilde.
    Serpico bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Motorcu az bile yapmış. Kibar adammış. Ben olsam o parmağı gördüğüm anda cüzdanı yola atardım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)