Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Akaryakıta ÖTV zammı. ÖTV tutarı artırıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F

Benzin, motorin ve LPG'de ÖTV tutarı 20 kuruş artırıldı. Pompa fiyatlarında yüzde 4 zam bekleniyor.

Benzin, motorin, ev kullanımı hariç LPG ile madeni yağlar ve solventlerde özel tüketim vergisi (ÖTV) oranları artırıldı.

Resmi Gazete'de yer alan kararname ile benzin, motorin ve ev kullanımı hariç LPG'de 20 kuruşluk artışa gidildi.

evet arkadaşlar malesef akaryakıta ÖTV zammı yapılmıştır, demekki hazır yürürlükteki ÖTV azmış çıkan sonuç bu, düşünceleriniz nedir acaba bıkkınlık mı yoksa benim gibi sinir mi oldunuz? bazen sözün bittiği yere geliyor insan nutku tutuluyo şu anda öyle bir an.

Kaynak: NTV

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Ne yazsan boş. Hükümet hizmet değil vatandaşı soymanın peşinde.
    Bu zamnların sebebinin hiç bir mantıklı açıklaması yok
    Ne diyelim zamma razı olanlar ve hala bu hükümeti desteklemeye devam edenler olduğu sürece böyle devam eder gider.
    Bu günlerimizde ararız.
    Herkes hak ettiği gibi yönetilir.
    Gronax, Alper_tim, Shrieker ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    SYM wolf Classic 125, CBF 150
    Turpak çalışanı bir arkadaşım bugun ki yoğun mesaisi sebebiyle buluşmamızı erteledi.
    Yeni yakıt fiyatlarını girmeye başlamışlar.

Benzini 4.42 den 4.74 e
    Dizeli 3.78 den 4.04 e cıkarmıslar. Veriler Aydında bir bayinin tutarlarıymıs. Ortalama 30 kuruş

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    ne güzel ne güzel ...
    Shrieker bunu beğendi.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olsun, padişahımız öyle uygun görmüştür. ama artık meclise türbanlı girebiliyo.

allahu akbar woohoo
    serkany, Shrieker, zabuzaretta ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    150 m2'den büyük lüks konutların KDV'sini de % 18'den 8'e indirdi...
    Bisiklet ve motosiklet lastikleri ithalatında yüzde 21,8 ilave gümrük vergisi uygulanacak...
    Shrieker ve oxus bunu beğendiler.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    akp iyice soymaya başladı. Yandaş firmalara köprü otoyol yaptırıp, Garantiler, fahiş ücretler, Lastiğe, benzine ve bilmediğimiz daha nelere açık açık zamlar.
    Bu zam diğer akaryakıt zamlarından farklı. Diğerleri kura göre güncelleme desekte bu ötv oranında % ile artış.
    Shrieker ve serkany bunu beğendiler.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    artışlar tabiki hoş değil hik kimse parasının kaybolmasını istemez lakin devletimiz ohal ve savaş durumundadır bunlarında bütceye yükü vardır binlerce hesap kitap yapılarak bu kararların alındığından şüphem yok daha önceki aylarda defalarca kez indirimlerde uygulanmıştır. bunu herkes biliyor şahsen benim aylık yakıt tüketimim 40 lt cıvarı gelen zamla totalde 6 tl gibi bir ek ucret oluyor milletce cok zor bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde bunların olası seyler olarak görüyorum olmasa daha iyi tabikii
    evural ve coozz4242 bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ingltre,japonya,fransa gibi ülkeler bisikletle yada motosikletle ulaşımı sağlarken sokaklarda arabalardan yürüyecek yer bulamayan bizler cepteki tüm parayı verip araba ithal edecek kadar zenginiz. litresi en az 15 liradan başlamalı.
    evural bunu beğendi.

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    bize resmen siz bu ülkeden gidin diyorlar.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine mi Zam

Gronax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 L
    Ben de tam elimdeki fazla parayı yatıracak yer arıyordum yav. Tişikkirlir akipi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artışlar tabiki hoş değil hik kimse parasının kaybolmasını istemez lakin devletimiz ohal ve savaş durumundadır bunlarında bütceye yükü vardır binlerce hesap kitap yapılarak bu kararların alındığından şüphem yok daha önceki aylarda defalarca kez indirimlerde uygulanmıştır. bunu herkes biliyor şahsen benim aylık yakıt tüketimim 40 lt cıvarı gelen zamla totalde 6 tl gibi bir ek ucret oluyor milletce cok zor bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde bunların olası seyler olarak görüyorum olmasa daha iyi tabikii
    Bizi bu zor döneme sokanlar bir zahmet çıkarsın ceplerin ödesin o zaman.Bizim suçumuz ne?Vatandaş mı soktu bu ülkeyi bu hale?Bir de ne biçim zor dönem anlamadım.Bütün milletvekillerinin,belediye başkanlarının cartın curtun altında yüzlerce milyarlık Mercedesler,bilmem kaç trilyonluk saraylar,nereye gittiği belli olmayan vergiler,örütülü ödenekler vb...Soran olursa zor dönemdeyiz.Ayranı yok içmeye tahravanla gider kaka yapmaya.
    crxforever, xawa, 68charger ve 11 diğerleri bunu beğendiler..
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizi bu zor döneme sokanlar bir zahmet çıkarsın ceplerin ödesin o zaman.Bizim suçumuz ne?Vatandaş mı soktu bu ülkeyi bu hale?Bir de ne biçim zor dönem anlamadım.Bütün milletvekillerinin,belediye başkanlarının cartın curtun altında yüzlerce milyarlık Mercedesler,bilmem kaç trilyonluk saraylar,nereye gittiği belli olmayan vergiler,örütülü ödenekler vb...Soran olursa zor dönemdeyiz.Ayranı yok içmeye tahravanla gider kaka yapmaya.
    bizi bu zorduruma sokan etnik kimliğimiz müslüman olmamız sen degilsen yada bununla alakalı sıkıntın varsa git abd ye orda yaşa
    Ayıcık37 ve coozz4242 bunu beğendiler.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Zam beni hiç etkilemedi, zamdan önce de 20 liralık alıyodum sonra da 20 lira alıyorum. tertemiz, kafa pırıl pırıl, miss. (başka türlü bu ülkede mutlu olamazsınız,direnmeyin sizde denyo olun)
    serkany bunu beğendi.

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    Yakinda hanimi bosayip devletle evlenecem. Bu sekildeki bir iliski zinaya giriyor bosuna gunah yazmasin simdi.
    Ayıcık37 bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Beklemeyin.
    Geldi bile.
    murat 60, fatih.met, coozz4242 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Gronax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 L
    Sanki ülke bundan önce çok iyi durumdaydı da şuan ohal falan var diye zam yaptılar. 2 zam 1 indirim şeklinde hayatı sürdürmeye çalışıyoruz. Yakın arkadaşınız size ufak bir kazık atmış gibi hükümetin politikalarını sineye çekerseniz bu işin sonu dipsiz kuyu.
    oxus bunu beğendi.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zam beni hiç etkilemedi, zamdan önce de 20 liralık alıyodum sonra da 20 lira alıyorum. tertemiz, kafa pırıl pırıl, miss. (başka türlü bu ülkede mutlu olamazsınız,direnmeyin sizde denyo olun)
    Aynen hocam katılıyorum, denyo olacaksın bu ülkede ki mutlu olasın. Bak adamlar ne kadar mutlu, ohal diyor zor dönemden geçiyoruz olsun diyor. Neden sonuç ilişkisi kurmak yok. Paraların nasıl cebe atıldığını, günedm değiştirmek için terör fetö falan icat edildiğini görmez. Çoban nereye çekerse oraya gidiyorlar.
    onurkcbs ve serkany bunu beğendiler.

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Zamımıza koydular yine. Hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)