Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yol Vermeyen Arabanın Aynasını Kıran Motorcu (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Bizimde üstümüze kırıyorlar,Ayna kırmıyoruz. Çok sinir olduysan küfret ne bileyim bişey yap. Adamın aynasını kırıyorsun,Senden sonraki her motorcunun anasına avradına sövüyor adam.Yok yere başkalarının başını yakıyorsun çünkü bu adam nefret besliyor. Yine üstüne kıracak Ve daha fazla kıracak.

Bu arkadaş hep ayna kırıyor birsürü videosu var.

bu olayda Ayna kırmayı gerektirecek hiç ama hiçbir sebep yok,Tamamiyle zevk,özenti.aptallık.Ve korkusuzluk, O araba hayabusayı yakalayacak bi araba olsun bak bi bok yiyebiliyormu

Her halükarda yanlış bir olay,doğru bulmuyorum.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iduzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03
    şimdi ben nasıl anlatayım millete motosiklet kullanıcılarının özgürlüğüne düşkün, çevresine ve insanlığa saygılı insanlar olduğunu. Maalesef toplumumuzda genelleme hastalığı var ve adamlar bütün motorcuları aynı kabul ediyorlar, bunu gören bir sürücü trafikte bana saygı duyar mı peki? Bunlar ve bunlar gibi adamlar bize kötülük yapıyorlar, sizden tek ricam böyle adamları sadece forumda değil, günlük yaşantınızda da motosiklet ekiplerinizde barındırmayınız.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Bu meselenin altındaki taşıtla ilgisi yok. Bu zihniyet meselesi. Bu kafadaki adamın altına araba veriyorsun motorcuları eziyor, motor veriyorsun ayna kırıyor, silah veriyorsun adam öldürüyor... Vel hasılı bu zihniyet kullandığı araca göre farklı eylemler gerçekleştirse de aslında aynı kişiler.
    Cloud bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Lütfen şu 2 tiple yolda karşılaşan biri ağızlarını burunlarını kırıp bıraksın insanlık adına.

Bir yolda gördükleri arkada bebek olan arabadaki kadınlara sarkarlar,motosikletle takip edip telefon isterler.

Bir olur olmaz ayna kırarlar. E noldu şimdi ? O sürücü komple bize düşman oldu. Belkide bir motosikletlinin canını yakacak sizin yüzünüzden.

Acilen bir polis vs müdahale şart bu 2 tipe. Ehliyetleri 5-10 yıl ellerinden alınmalı. Ve kamera takamama cezası gibi birşey almaları gerekiyor.Komik gibi gelsede çocuk gibi ellerinden oyuncaklarını almak lazım bu 2 insan kılıklıdan.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ne desem bilemedim takipcim gelir ceza verir şimdi iki taftada şerefsiz çok var

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    O ilk Aksiyon Kamera ithalini yapmayacaktık!
    Darkfriairs ve otopsici bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ilk Aksiyon Kamera ithalini yapmayacaktık!
    aksiyon kelimesini yanlış anlamış olabiliriz

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bu magandalık işi nasıl bu kadar normal hale geldi anlamıyorum. Yağmur yağmadıkça Büyükçekmece - Levent arası TEM yolunu kullanırım ve abartısız 1 - 2 ayda bir emniyet şeridi yolu üzerinde bu hareketlere rastlıyorum.

Genelde de bu hareketi yapan kişiler de racing, super sport v.s. tarz motosiklet kullanan kişiler oluyor.

Umarım yeni sürücüler bu tarz yanlış hareketlere prim vermezler.

Şahsen araba da kullanıyorum, hatam olursa tabii ki yol verir motosiklet sürücüsünden özür dilerim ama hala pislik peşindeyse aniden direksiyon elimden kayacaktır, buna eminim.

Sonra görürüz kimmiş sert ?
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    bu iki comar gecen arabadaki kizlara sulananlar degil mi?ah o passatin icinde ben olacaktim ki öndeki serefsizi yakalayamazdim ama arkadakinin önünü keser dusururdum,dusmedi mi butun o ekipmanini bir guzel soyar internette yok pahasina satardim.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne gereksiz bir kişilik. Buna motorcu diyemem...

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Gerçekten barzolukta level atlamış olan eküri. Bu iki meczubun yaptıkları hareketleri utanmadan teşhir etmelerini şaşkınlıkla izliyorum.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Bu video gizlidir.

Merak ettim açıkcası.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Adam (tartışılır) zaten kendini teşhir etmiş ismi cismi belli
    Yapılması gereken en kısa zamanda polise ihbar etmek

Online olarak böyle durumları link verip şikayet edebilirsiniz,kimse size nesin necisin diye sormaz
    Bakın video nasılda gizlenmiş !

Motosikleti
    CBR 125 R
    ayna kırma olayını hiç yapmadım ama karşı değilim, devletin polisinin adaleti sağlamadığı yerde halk kendi adaletini kendisi sağlar. yani motosiklet sürücülerine karşı kasıtlı çirkin hareketler yapan araçları cezalandırcaksın, kırcan aynasını uğraşsın sonra servisle. bi daha da bulaşmasın.

fakat bu videoda öyle bi durum yok. yaşlı başlı adam zaten ne uğraşıon , kaçıyomuş zaten yavaşça sağ şeride. yapılanın tamamen şov amaçlı olduğuna inanıyorum.

serkanksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c800 intruder-honda nc750x
    Eşkiyalık şehir eşkiyalığı başka hiçbirşey değil

Normalde hız yaptıkları yer sehiriçi yani max 70 km ama bu arkadaşlar her akşam böyleler ve motor gürültüsüne durulmuyor.Emniyet nedense bunların tedbirinide almıyor

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Bu iki ılık motorcunun daha önce koydukları laf atma vidosunu eleştirdiğimde birileri çıkıp "kıskanıyorsun, e ne var kadınlar rahatsız olmamış, güzel video olmuş vs." diyenler olmuştu. O tipler bunu da beğenmiştir

Vural3450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wr 125 X
    Arkadaşlar nevşehirde kapadokya riders adında 2 farklı motosiklet grubu var öncelikle bunu belirteyim. Bu şahısların adı kapadokya riders, bizim klübümüzün adı cappadocia riders (ingilizce) Trafikteki diğer sürücülerin hakkına gaspeden bu kişilerin yaptıkları yüzünden bize gelen şikayetler ve küfürlerin haddi hesabı yok. Yıldık! Lütfen tek kulüp zannedilip bizlere mal edilmesin bu olayda. Bu ve bunun gibi durumlar tarafımıza iletildikçe, kanıt ve belgelerle, hakkı gaspedilmiş, maddi zarar verilmiş sürücülerin mağduriyetinin giderilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Hepinizi kapadokyada görmek ve ağırlamak dileğiyle. Güvenli sürüşler.

Vural Demircioğlu
    Cappadocia Riders
    2. Başkanı
    bkaraca, Mengu16, crxforever ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Yaptıgın yanlıs ne yaparsan yap böle zarar veremessin dün bana daha kotusu oldu arac birden önüme cıktı uyardım özür diledi dedim biz araba gibi duramayız lütfen daha duyarlı olun dedim özürünü diledi önüne kırıp adama da vurabilirdim aynasını da kırabılırdim demek istediğim bu çözüm değil kameranla çekmissin gönder trafige gerekli olanı yapsın artistliğin lüzümü yok bence

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)