Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akaryakıta ÖTV zammı. ÖTV tutarı artırıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    major24 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Toplu taşımayada zam geldi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Petrolün varili 150 $ dolarda iken benzin 5Tl civarı idi şimdi üçte birine düştü 50$ yine benzin 5 Tl

Kendi çapımda inançlı da sayılırım allah peygambere inanır ümre v.s yapmışlıgım da var,

Şunda müslümanım diyenden fersaf fersah kaçıyorum aman benden uzak dur babam , şerinizden allah'a sıgınırım diyorum...Cuma namazını da terk ettim yerine öglen kılıyorum..

Kaşık ile verdiler kepçe ile alıyorlar ,Birde ohal varmış..Şimdi olayı bahane ederler protesto mu ettin sen fetöcüsün diye dalar lar..

Bakıyorum hala bu zammı savunan bile var ne diyeyim, TR batısında her hangi bir ülke beni alacağını bilsem neyim var neyim yok satar gider oraya yerleşirim...Böyle ülke mi olur, Suriyeli beslemek için para ver , A... trollerin karnı doyurmak için çalış, Yandaşların odunu kömürü için çalış.. Kendileri yesin içsin gezsin biz çalışıp onların karınını doyuralım, kendi ülkemizde köle olduk..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı Jeeztro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakinda hanimi bosayip devletle evlenecem. Bu sekildeki bir iliski zinaya giriyor bosuna gunah yazmasin simdi.
    Acaba devletin kaç karı alma hakkı var, çok dogru söylüyorsun..
    rebirth, osiosborn, Osm@n ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sıkıntı yapmayın, nasıl olsa bir şey değişmeyecek.
    Kakmaya devam edecekler. Küçük küçük, köküne kadar, sonra tekrar çıkarıp tekrar kakacaklar.

Adamların hobisi bu.

Alttakilerin yapabileceği bir şey yok.

X'çi de Y'ci de fillerin tepişmesini izleyip kendisini fil zannediyor fakat gerçekte filin üstüne bastığı karıncalarız.
    Birbirimizden başka bizi duyabilecek, dinleyebilecek insan yok. Bir an önce, partiler üstü, insanca ideallere inanan bir birliktelik yaratmamız lazım. Yoksa halimiz çok kötü.

Ne tayyipçi ne chp'li, ne ülkücü, ne heparlı arkadaş kendisini bu tanımlardan sıyırıp bireyin ve bireyler arası sağlıklı iletişimin bunlardan üstün olduğunu fark etmedikçe Suriye'den, Irak'tan bir farkımız kalmaz.
    Ülkenin 3'te 1'i kadarının buna kapasitesi olmadığını biliyorum ama lütfen geri kalan arkadaşlar hep beraber aklımızı başımıza devşirmemiz lazım.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Arkadaşlar,bunlar demedi mi yeni yapılan köprülerden geçmeyen de para ödeyecek diye?? Alın size açıklama !!

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Umarım başımıza bir meteor düşer de kurtuluruz.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Nedense aklıma " Benzin 4 TL olursa taksilerimiz ve minibüslerimiz çalışmayacak " diyen bilmem ne birliği geldi. Tam 8 gün sonra benzin fiyatı 4 TL yi geçmişti ve bir şey olmadı.

Dik duran bir toplum olamadıkça ki olamayacağımızı çok iyi biliyorlar, bu süreç böyle devam edecek.

Neyse ben gidip zorunlu deprem sigortamı yenileteyim.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    beyler karar verdim ben. osmangazi köprüsünü aşağı indircez. her kolona 2 kilo plastik patlayıcı yeter mi?

alın buda benden

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Ekonomik krizdeyiz, yıllardır terör, darbe derken sicip batırdilar ülkeyi.
    Bu kadar zam fazla olmuş.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cümleten geçmiş olsun arkadaşlar.Devletten sonra akaryakıt firmaları da koydu zammı.Son zam ile birlikte dizel 4 TL yi geçti,benzin 4.80 TL lerde dolaşıyor.Çokta uzak olmayan bir zamanda sadece zenginler motorlu araçlara binebilecek benden söylemesi.
    http://www.bloomberght.com/haberler/...rine-zam-geldi

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Size de iyilik yaramıyor ha. Biraz daha sabredin 5 TL yapacaklar benzini ki ne kadar yaktığınızı hesaplamanız kolay olsun diye. Sizi düşünüyor adamlar
    major24 bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Evet bu geceden itibaren benzine 12 kuruş motorine 6 kuruş zam gelmiş bayram zehir oldu vatandaşa yine hayat zengine güzel
    Bakalım yarın kaç kuruş zam gelecek
    Şimdi otobüse minibüse toplu taşıma zam yolda kimseden ses çıkmazsa daha çok geçirirler

Newsted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SP200
    Arkadaş bir motor alalım dedik ehliyet kursu dünya para ehliyeti çıkartmak dünya para sigorta zaten motorun yarı parası olmuş yetmedi lastiğe zam geldi yetmedi benzine zam geldi ekipman falan da derken masraflar motor hariç motor parasının iki katına geldi.Acaba bir bisiklet alıp ağzımla motor sesi yaparak mi kendimi tatmin etsem hem belki devlet büyüklerimiz de youtube da görüp gülerler keyifleri yerine gelir malum darbe falan çok yıprandı yavrularım

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben devirsiz motor almayı düşünüyorum ufaktan. hurda belgeli r1 lazım enayi gibi ehliyet falan aldık bir önceki motorda da kazık fiyata sigorta yaptırmıştım yeter artık.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    AKEPEYE devam millet. Pompalanmayada devam. Ulan Asgari Ücretede zam yapın. He Yaparlar Zammı %3 asgari ücrete. Diğer mahsüllere %7 sokar sonrada asgari ücrete zamn yaptık diye anırırlar.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Ankara opet 4,82 shell 4,71

bp 4,85.. shell güncel değil mi acaba?

alın bi 100cc motorsiklet, takdırın tüpünüzüde devam.. )) sora devlet babada arkanızdan baksın ağzı açık kalsın..

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Sayın levent göçmen in 27 temmuz 2016 da yayınladığı gezisini okumayan arkadaşlar bir baksınlar bence yurt dışı pompa fiyatları var bazı yerlerde. Önce de söyledim yine söylüyorum olmasa tabiki daha iyi söylenecek çok şey var ama herkese cevap vermeye kalkarsak işin içinden cikamayiz
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/168004-italya-dogu-avrupa-ve-balkan-turum-part-1-a.html

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AKEPEYE devam millet. Pompalanmayada devam. Ulan Asgari Ücretede zam yapın. He Yaparlar Zammı %3 asgari ücrete. Diğer mahsüllere %7 sokar sonrada asgari ücrete zamn yaptık diye anırırlar.
    yaw herkes tepkili kardeş. akp diyorsunuz tamam bende kızıyorum cumhurbaşkanına ama şu anda kim olabilir ki onun yerinde? ben tepki gösterilsin diyorum.

iktidara sövmeyle olmaz tepki olmalı bir şekilde. akp yerine kim olacak ki türkiyeyi bizi düzeltsin.

ben adamın sadece zengini korumasına kızıyorum yoksa durumdan fazla bir sıkıntım yok ben kabulüm.

taipe laf söylemek yerine tekpi göstermeyi öğrenmemiz lazım. çok da fazla adamı aşağılamaya karşıyım.

her türlü devam akp ye.

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yazsan boş. Hükümet hizmet değil vatandaşı soymanın peşinde.
    Bu zamnların sebebinin hiç bir mantıklı açıklaması yok
    Ne diyelim zamma razı olanlar ve hala bu hükümeti desteklemeye devam edenler olduğu sürece böyle devam eder gider.
    Bu günlerimizde ararız.
    Herkes hak ettiği gibi yönetilir.
    Seneler önce bu hükumet özelleştirme adı altında Para basan basmayan elinde ne varsa satarken söyledik. Bu iş böyle yürümez, anca günü kurtarırsınız ... İleride tek geçim kaynağı vergiler olacak ve bunun da bir sınırı olacak dedik. İşte bu sene o vergiler artmakla da kalmadı bir sürü ek vergi çıkarttılar başımıza.
    Sonumuz hızla yaklaşıyor. Zevk almaya bakın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın levent göçmen in 27 temmuz 2016 da yayınladığı gezisini okumayan arkadaşlar bir baksınlar bence yurt dışı pompa fiyatları var bazı yerlerde. Önce de söyledim yine söylüyorum olmasa tabiki daha iyi söylenecek çok şey var ama herkese cevap vermeye kalkarsak işin içinden cikamayiz
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/168004-italya-dogu-avrupa-ve-balkan-turum-part-1-a.html
    Güzel kardeşim ülkemizdeki petrolü yabancılara peşkeş çekip (Bakınız gezi olayları sırasında el altından geçirilen petrol yasasına) kendi vatandaşına kol gibi geçiren devleti savunmayalım (Bu durumu daha basit bir dille anlatamazdım, üzgünüm)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)