Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dünyaca Ünlü Egzoz Markası Akrapovic Yılın En İyi Markası Seçildi

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş (UMA) çatısı altında bulunan Motovento markasının distribütörlüğünü yürüttüğüAkrapovicegzoz sistemleri,2016 yılının en iyi markası seçildi.

Yenilikçi teknolojisi ve etkileyici egzoz tasarımıyla kendi alanında öncü bir marka olan Akrapovic, Almanya’nın PS dergisi okurları tarafından egzoz sistemleri kategorisinde %83,2 oy olarak 2016 yılının en iyi markası seçildi.

Akrapovic Yetkilisi yaptığı açıklamada; ”En iyi marka sıralamasında art arda aldığımız 9. ödül oldu. PS Dergisi okurlarının Akrapovic’e ve ürünlerine olan güveni için teşekkür ederiz.” dedi.

Mükemmellik ve yüksek kalite anlayışı ile kendi bünyesinde üretimini yapan Akrapovic markası, egzoz üretiminde kullandığı karbon ve titanyum malzemeler ile otomotiv sektöründe devrim yaratarak kullanıcıların beğenisini kazandı.

Akrapovic egzoz sistemlerine Türkiye distribütörü Motovento Satış Noktalarında ve www.motovento.com web adresinden ulaşabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    fiyatları biraz daha makul olsa iyi olacak merak ediyorum maliyeti kaç para bu egzozların.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Maliyeti sadece kullandiklari materyal ve el emegi olarak degerlendirirsek evet astronomik paralar isteniyor egzost icin fakat maliyetten ziyade istenen paralarin buyuk kismi Ar-Ge calismalarina gidiyor.

Duz boru kaynatip universal deyip satmiyor adamlar marka modele ozgu modeller uretip gelistiriyorlar bu gelistirme esnasinda envai cesit test yapiliyor optimal duzeyde performans ve motosiklet uyumunu yakalayabilmek icin.

Evet Akrapovic gibi firmalara verdiginiz paranin cogu marka payi ve arge yatirimina gidiyor bu yuzden bu adamlar bu iste bayrak tutup sektore yon veriyor yoksa herkes 200 liraya Tiger egzost alip isi cozerdi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Heh en iyisi oldu ya şimdi bi 500 lira daha ekleyin almak istediğiniz modele
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motosiklete yapacağınız en gereksiz yatırımdır. Ayrıca çirkin mi çirkinler. Bunları sadece Akropoviç için söylemiyorum, tüm egsozlar böyle. Mesela MT-07'nin bir orjinal egsozuna bakın bir de markası ne olursa olsun takılan o soba borularına...

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklete yapacağınız en gereksiz yatırımdır. Ayrıca çirkin mi çirkinler. Bunları sadece Akropoviç için söylemiyorum, tüm egsozlar böyle. Mesela MT-07'nin bir orjinal egsozuna bakın bir de markası ne olursa olsun takılan o soba borularına...
    Yazınızın son kısmına katılıyorum. O güzel görüntüsüne layık bir ses çıkartan akrep (mt07-mt09 için üretilen) bile kalite olarak mt-07 ve mt-09 un orijinal egzozunun yanına yaklaşamıyor. Akrep'e bakınca ben 4bin TL yi bu teneke parçasına mı verdim diyorsunuz. Ama sesi duyduktan sonra 4Bin i unutuyorsunuz ( Akrep için söylediklerim tabiki susturucusuz hali. Yoksa susturucu ile orijinalinden bir farkı olmuyor dolayısıyla 4bin TL nin bir anlamı olmuyor.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)