Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motomax'ın Yeni Showroom'u Açıldı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Türkiye genelinde 200’ den fazla bayisiyle geniş bir bayi ağına sahip olan ve son olarak İtalya’nın en önemli motosiklet üreticilerinden “Benelli” ve dünyanın bir numaralı ATV markası “Can-Am / Bombardier” ‘in de Türkiye distribütörlüklerini alan Motomax, Ayazağa’ da motosiklet severlerin tüm Motomax ürünlerine daha hızlı ulaşabilmesini sağlamak için yeni bir showroom ile hizmet vermeye başladı.

Motomax’ın kurumsal firma dizaynına bağlı kalınarak düzenlenen 850m2 lik alan, zengin ürün yelpazesinin sergilenebilmesi için çok geniş bir showroom alanı sunuyor.

Motomax-Keeway, Aprilia, Gilera, Daelim marka motosikletlerin yanında kask, giyim ve aksesuar ürünlerini de geniş bir alanda sergileyen Motomax; Schuberth, HJC, Bering, Spool gibi dünaynın önde gelen motosiklet giyimi ve Oxford, Axio gibi dünyanın önde gelen motosiklet aksesuarı markalarıyla da motosiklet tutkunlarının her ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor.

Dünyanın en önde gelen ATV markası Can-Am / Bombardier ürünleri ve Uzakdoğu’ nun bir numaralı ATV markası AEON ile Motomax-Keeway marka ATV’ler de Ayazağa’daki showroom’da heyecan tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Ayazağa’daki yeni yeriyle showroom’ un yanında kusursuz teknik servis hizmeti vermek konusunda da iddialı olan Motomax, müşteri memnuniyetine verdiği önemi, mekanın canlı ve konforlu dizaynıyla daha ilk girişte gözler önüne seriyor.

Anlaşmalı kredi kartlarında çeşitli taksit seçeneklerinin yanında farklı ödeme şekilleri ve bazı kampanya avantajlarından bu showroomda faydalanmanın mümkün olacağını bildiren Motomax yetkilileri, tüm motosiklet tutkunlarının bu mekanda bulunmaktan keyif alacaklarını düşünüyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi şöle bi mağaza açılmış içine bir motorsever girse bütçesine göre illaki bişiler alır şöle şaşalı bi açılış yapılsa MT üyeleri davet edilse hatta bu bir haftasonu ayarlansa 40-50 motor gelir...organizasyonlardan sorumlu devlet bakanı şart bu siteye
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Motomaxi tebrik ediyorum. Biz Keeway SL ciler olarak satis sonrasi tum maillerimize ve sikintilarimiza da aninda cevap alabildigimiz biliyoruz.Yeni yerlerinde basarilar.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    organizasyonlardan sorumlu devlet bakanı şart bu siteye
    Aman aman, bu iş yine yanlış adama giderse bir sürü sorun olur.

Bir süre sonra Ikarus kompleksi başlıyor.

Başka biri bir organizasyon yapınca, sorun çıkıyor. Millete garip garip özel mesajlar çekiliyor.

En sonunda da padişahlık sistemine geçilip, el vermeler vs. oluyor.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    Haber için teşekkürler!

Bu showroomun yeri nerededir peki arkadaşlar?

Bu arada, bakmak için motomax'ın sitesine girdim,
    birincisi ne yazık ki kendi showroomlarının haberini sitede bulamadım..
    ama ikincisi, haberlerin arasında 'Superlight ile Dans Eder misin?" gibi bi haber gördüm? Böle, Huysuz Virjin sl'nin yanında poz vermiş falan!! :D koptum valla. o program yayınlandı mı yayınlanacak mı bilgisi olan ya da yayınlandıysa sereden var mı?

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burayı gezen motorcunun hatun'la arası açılır.

murathol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    mağazanın açık adresini bilen varmı ,Kozyatağından nasıl gidilir tarif alabilirmiyiz.

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    DARKDIAMOND abicim test etmiş onaylamış gibisin :

bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    motomax'ın sitesinde hala bu showroom ile ilgili bir haber olmadığı için, tekrar rica ediyorum, skullhunter, lütfen bu showroom'un ayazağa'da nerede olduğunu söyleyebilir misin bize?

murathol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Arkadaşlar ben bu gün gittim maslak benzincinin yanından plazaların arasına ordanda ayazağa inen uzunca ve dik yokuş var hatta askeriye var yaklaşık 500 700 metre sonra tam yokuşun bitimi gibi sağda görürsünüz. ben gittim bayağı büyük bir mağaza ilginç modeller görebilirsiniz hatta Keeway land curuiser medelini merak edenler orada görebilirler.

semuteyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cafe 152

maslak yolundan devam edin. opet solunuzda kalacak ileride ayazağa sağda sapaktan girin ve yolun üstünden paralel yola geçiyorsunuz. Oyakbank genel müdürlük binasının önündeki yoldan dümdüz aşağıya doğru hiçbiryere sapmadan devam ederseniz motomax aşağıda sağda.
    KaWa ZX 6R 98'' - Honda CGL 125 04'' - KaWa ER 5 05'' - Keeway SL 150 06'' - Honda Dylan 150 06''

şakacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Motomax'a başarılar dilerim. İnşallah en kısa zamanda daha fazla il ve yerlerde showroom açar ve kendini iç piyasamızda tamamen kanıtlar.

Motomax

Sevgili motor dostları motomaxın ankarada nerede olduğunu bilen var mı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler