Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pulsar Motosiklet Tutkunlarıyla Buluşuyor. 9 ilde roadshow etkinliği başladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bajaj ‘Pulsar’, motosiklet tutkunları ile bir araya geliyor. 9 ilde gerçekleşecek roadshow etkinliğinde motosiklet meraklıları Pulsar modelleri test sürüşü yapma fırsatı da bulabilecekler.

Kuralkan Holding tarafından Distribütörlük faaliyetleri sürdürülen dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi olan Bajaj, 9 ili kapsayan roadshow etkinliği ile Pulsar modelini motosiklet tutkunlarıyla buluşturuyor.

6 Nisan 2016 tarihinde Çanakkale’den başlayacak roadshowda sırasıyla Balıkesir, Manisa’nın Salihli ve Alaşehir ilçeleri, Denizli, Muğla, Antalya’nın Manavgat ve Muratpaşa ilçeleri, Konya’nın Karatay ve Ereğli ilçeleri, Ankara ve son olarak Eskişehir’deki motosiklet tutkunları Pulsar modelleri ile test sürüşleri yapabilecekler.

Roadshow etkinliğine katılanlar Türkiye pazarına sunulduğu andan itibaren büyük ilgi gören ve yüzde 30 Pazar payı ile en çok tercih edilen model olan Pulsar’ın RS200, NS200 ve NS150 modelleri ile gerçekleştirecekleri test sürüşü sonrası zengin motosiklet aksesuarlarını hediye olarak alabilecekler.

“Motosiklet heyecanını geniş kitlelere yaşatmak istiyoruz”

Kuralkan Satış Ve Pazarlama Müdürü Ekrem Ata, roadshow etkinliklerini ülke geneline yayarak motosiklet heyecanını daha geniş kitlelere yaşatmak istediklerini belirterek "Ülkemizde ne yazık ki motosikletlere tehlikeli olduğuna karşı bir ön yargı bulunmakta. Amacımız bu tür etkinlikler ile aslında motosikletlerin güvenli olduğu kadar ulaşımdan, ticarete birçok alanda yaygın bir şekilde kullanılabileceğini göstermek istiyoruz. Etkinliklerimizde motosiklet meraklıları Bajaj’ın ulaşılabilir fiyat ve yüksek kaliteye sahip, segmentinin en çok tercih edilen Pulsar modelini yakından tanıma fırsatı bulabilecekler” açıklamasında bulundu.

Pulsar

Dünyanın ilk 3 bujili ateşleme sistemi ve 4 supap teknolojisine sahip Bajaj Pulsar RS 200’ün 24.5 HP’lik, enjeksiyonlu ve sıvı soğutmalı güç ünitesi, daha yüksek hızlara erişebilmeye imkan tanıyor. 6 ileri vitesli şanzımanı ve Nitrox şok emicili özel süspansiyon sistemiyle sunduğu sürüş özellikleriyle motosiklet severlerin beğenisini kazanan Bajaj Pulsar RS 200, yüksek performans beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyor. Özel tasarlanmış güçlü şasenin yanı sıra Exhaust Tec performans egzosu ve ABS sistemli frenleriyle de yarış pistlerindeki performansı motosiklet tutkunlarına sunuyor.

Modellerinin sahip olduğu yüksek kalite ve teknoloji ile motosiklet sektörünün lider markası Bajaj, Türkiye geneline yayılmış 133 yetkili servis ve 159 yetkili bayili yaygın satış/satış sonrası ağı ile müşterilerine en yakın noktadan hizmet vermektedir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Hayırlısı izmirede uğrasalarmış bari bizde test ederdik=)

hataya yokmu?

Hatay da olaydı iyiydi.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    amaç nedir yani istanbulda neden olmuyor. İstanbulda oturanlara hitap etmiyor mu ? ...

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Altındağ'da motosiklet test edebilmeniz için en az 8 kişi gitmeniz lazım. Adamı bıçaklarlar orada.
    Mengu16 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altındağ'da motosiklet test edebilmeniz için en az 8 kişi gitmeniz lazım. Adamı bıçaklarlar orada.
    Yiba çarşısının ordaki kanuni bayiinde yapıyolar galiba. Bıçaklama falan olmaz da test sürüşü için rahat bir ortam değil.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    İyi oldu gayet, motosiklet almadan bir deneyelim bakarsın aklımı çeler KTM yi gelmedi için kınıyorum...

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Güzel haber, bikaç gündür bayiye uğrayım diyodum gelip geçerken, teste gideriz artık. Önceden kanuni satıyorlardı pek ilgili değillerdi bajaj olmuşlar geçen hafta gördüm şaşırdım ama bakalım şimdi nasıllar

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiba çarşısının ordaki kanuni bayiinde yapıyolar galiba. Bıçaklama falan olmaz da test sürüşü için rahat bir ortam değil.
    Yibada değil Turgut Özal bulvarında,Ankamallden etlige giderken ilk üst geçidin hemen altında sağda
    Burası
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83740275/detay

Yibada olsa kötü olurdu ama burası test için iyi gibi, yollar uzun geniş güzel, ufak tefek virajlar da var

Motosikleti
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi oldu gayet, motosiklet almadan bir deneyelim bakarsın aklımı çeler KTM yi gelmedi için kınıyorum...
    Az önce ismi geçen bayii ile görüşmemiz sonucu, kendisine bir bilgi gelmediğini ve ben burda öyle bir etkinlik yapamam dedi. Yerim yok uygun değil diyerek kendini savundu. 😱 Mağduruz...

m4tRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx250
    bayi isimlerini yazarken bayilere sormuyorlar sanırım yeriniz müsait mi vs gibi hatta kendilerin den izin bile almıyorlar muhtemelen bayi isimlerini yazıp geçiyorlar merakla bekliyoruz şimdi nerede yapılacaksa bende takipteyim...

Motosikleti
    Alıntı m4tRy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayi isimlerini yazarken bayilere sormuyorlar sanırım yeriniz müsait mi vs gibi hatta kendilerin den izin bile almıyorlar muhtemelen bayi isimlerini yazıp geçiyorlar merakla bekliyoruz şimdi nerede yapılacaksa bende takipteyim...
    Bayide azıcık aparttı mı acaba sonuçta adamlar f-16 kaldırmayacaklar 200cc motosiklet al dene getir bu yani çok mu zor

Harbiden dünya 3. cüsü mü Bajaj?

m4tRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx250
    Bayide azıcık aparttı mı acaba sonuçta adamlar f-16 kaldırmayacaklar 200cc motosiklet al dene getir bu yani çok mu zor
    bajaj'ı bilmem ama bayi biraz abarttı dediğin gibi f-16 kaldıracak sanki ben burda yapamam falan dedi topu başka bayiye attı bakalım beklemedeyiz...)

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce ismi geçen bayii ile görüşmemiz sonucu, kendisine bir bilgi gelmediğini ve ben burda öyle bir etkinlik yapamam dedi. Yerim yok uygun değil diyerek kendini savundu. 😱 Mağduruz...
    Pişkinler AŞ

Konyadaki etkinliğe kesin katılmayı düşünüyorum.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Ankara'ya carsamba dusmus, on kayit vs yok mu acaba, hic olmazsa saat belirlenebilse. acikcasi "cinliden az pahaliya japon kalitesi" olarak ozetlenebilecek iddiali argumanlarini bir test etmek isterdim. neticede 400 lukleri de gelecek talip olurduk belki.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiba çarşısındaki Yaycılar bisiklete gittiğimde as150 yeni gelmişti sohbet ettikten sonra üstüne bir defa oturabilirmiyim dedim oturtmadı bile. Sadece boxer a izin veriyor. Diğerleri yok efendim çiziliyormuşta şöyle oluyormuşta. 4-44 motora Tolga beyin yanına gittim sağolsun bebi güleryüzle karşıladı bol bol bilgi verdi. Sadece bir motora binebilirmiyim diye sorduğumda bütün motorlara binebileceğimi söyledi. Daha baştan müşteri kazanmak budur işte. Kendilerine teşekkür ediyorum.
    Ayrıca Yiba çarşısının bulunduğu Çankırı caddesi Ankara'da trafiğin en yoğun olduğu ve en çok dur-kalk yapıldığı yer. Test sürüşü için uygun olacağını zannetmiyorum. Test edenlerde dikkatli olmalı bence.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Var mı test sürüşüne katılanlar, nasıl geçti?
    Yarın Ankaradaki test sürüşüne gelecekler var mı?

Motosikleti
    MT-25
    Ne kadar şanslıyım Denizli de 10 nisanda... Ben 8 nisanda denizlideyim )))

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)