Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2015 Ehliyet Sınavı Tarihleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2015 yılında yapılacak olan ehliyet sınavlarının tarihleri belli oldu. MEB, internet sitesinden MTSAS Ehliyet Sınavı tarihleri açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2015 yılında yapılacak olan MTSAS Ehliyet Sınavları tarihleri açıklandı. MEB internet sitesinde açıklanan takvime göre 2015 yılında;

10 Ocak,
    21 Mart,
    27 Haziran,
    22 Ağustos,
    10 Ekim
    12 Aralık

tarihlerinde ehliyet sınavları yapılacak. Takvime göre ilk sınav 10 Ocak Cumartesi günü MEB tarafından düzenlenecek ve son sınav da 12 Aralık tarihinde olacak. Ehliyet sınavı sonuçları ise sınavlardan 10 gün sonra açıklanacak.
    hsk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Bu tarihler 15 gün önce belli oldu hata bende ilk ben paylaşmadım

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    22 Ağustos'ta olan sınava kontenjan kalmışssa 21 Ağustos'ta kayıt yaptırılabilir mi yoksa belli bir süresi var mı?
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Berkay* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    22 Ağustos'ta olan sınava kontenjan kalmışssa 21 Ağustos'ta kayıt yaptırılabilir mi yoksa belli bir süresi var mı?
    Hayır olmaz, siz 22 ağustos 2015 tarihinde ki sınava girmeniz için 2015 temmuz ayının 01 ila 10 arasında sürücü kursuna kayıt yaptırmanız gerekiyor, eğer yaş probleminiz var ise sürücü kursuna kayıt da olsanız yaşınız dolmadan işlem yapılmaz.

Saygılarımızla
    As Sürücü Kursu

Anlamadığım nokta sınavlar 1'er ay ara ile yapılırken neden 21 Mart ve 27 Haziran arasında 2 ay bekleme süresi var
    ayrıca ben ocakta kursa başlasam martta sınava katılabilir miyim? Yoksa haziranı mı bekleyeceğim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)