Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

İstanbul Trafiğinde Tek Teker Yapan Sürücü , Polis Tarafından Yakalandı ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    cluuberzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse olacak inşallah
    PİŞMANIM...

hadi ordan...
    Hârâbat ehlini hor görme sakın, defineye malik viraneler var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis, sıradan vatandaşsa koluna girer katilmiş gibi götürür, vekilin çocuğu gelir esas duruşa geçer, terörist güneydoğudan içeri girer suriyeye geçer bön bön bakar.
    senin oy verdiklerin bön bön bakar polis emirle çalışır aç araştır oku kendi başına hareket edemez her boa eylem yaparsınız ama millet kobani eylemi yaparken karşılarına çıkıp sizde bi eylem yapmayın herşeyi başkalarından bekleyin olurmu (esas duruşa geçmeyenlerde var)unutma insanlarıda mesleğine göre tekelleştrip sınıflama iyi doktor var kötü doktor var her doktor kötü diyemeyiz deilmi kardeşim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

alınmadığını nerden biliyorsun haber olmadığı içinmi?

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Vatadaşın yaptığı şey yanlış. Trafik ne kadar Pro olursa olsun cambazlık yapılacak yer değil. Ister motor ister araba her gün trafikte birileri insanları tehlikeye atıyor. Şimdi bu arkadaş yolda bir cismin üzerinden geçip dengesini kaybetse ve sizin veya ailenizden birinin kullandığı Arabanın Altında kalsa o zaman ne yazardınız? Suçu kendinizde mi arayacaktınız yoksa bu motorcu Kardeşimi suçlayacaktınız.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin oy verdiklerin bön bön bakar polis emirle çalışır aç araştır oku kendi başına hareket edemez her boa eylem yaparsınız ama millet kobani eylemi yaparken karşılarına çıkıp sizde bi eylem yapmayın herşeyi başkalarından bekleyin olurmu (esas duruşa geçmeyenlerde var)unutma insanlarıda mesleğine göre tekelleştrip sınıflama iyi doktor var kötü doktor var her doktor kötü diyemeyiz deilmi kardeşim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

alınmadığını nerden biliyorsun haber olmadığı içinmi?
    Yazdıklarından bir şey anlamadım.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vatadaşın yaptığı şey yanlış. Trafik ne kadar Pro olursa olsun cambazlık yapılacak yer değil. Ister motor ister araba her gün trafikte birileri insanları tehlikeye atıyor. Şimdi bu arkadaş yolda bir cismin üzerinden geçip dengesini kaybetse ve sizin veya ailenizden birinin kullandığı Arabanın Altında kalsa o zaman ne yazardınız? Suçu kendinizde mi arayacaktınız yoksa bu motorcu Kardeşimi suçlayacaktınız.
    Burda adamın yaptığını savunan yok polisin tavrı acayip
    tanertc bunu beğendi.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

mbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor...
    Burda polislere sallayan arkadaşlara cevap olarak bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Haberde abartıldığı gibi birşey yok, 160 tl cezayla kurtulmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

[/COLOR]http://www.youtube.com/watch?v=j7rN4S9ztiQ

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Konuyu ve yorumları okudum tek tek, herkes öyle yorumlar yapmış ki bi çalıntı motor konusunda yada şehit Vs konusunds böyle duyarlı olamıyoruz. Dogru, arkadas gidip milletin motorunu çalmadı, gidip otobüsleri Vs yakıp ateşe verip kaçmadı teker yaptı 👎

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    polis ancak böyle basit olaylarla ilgileniyorlar gidin hırsızların trafikte tehlikeli olarak seyir eden araç sürücülerini bulun motosiklet sürücülerinemi gücünüz yetiyor anlamıyorumki emniyet sisteminde bence çok yanlış var

Neden arabalı sürücüler motosikletli sürücüler karşısında polis tarafından savunuluyor anlamıyorum motosikletli polisler trafikte en ufak bir sıkıştırmada ceza yazıyorlar.

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Aynı kanaatteyim, 1979'dan beri araba kullanıyorum. Şimdiye kadar araç kullanmamı "tehlikeye atabilen" tek motorcuyla karşılaşmadım. İstanbul Adapazarı otobanında 300 bin km'den fazla yol yaptım defalarca tır, otomobillerin hatalı sollamaları sonucu son anda kazadan kurtuldum. Sol şeritte giderken arkadan selektör yaparak sağa geçmemize fırsat tanımayarak tampon yapıştıranlarla çokça karşılaşırız. Bu tip hadiselerin hiçbirini bir motorcu yaparak bizi tehlikeye atamaz. Kaza anında muhtemelen kendisi yaralanır veya ölürdü. Aynı şeyi motor kullanırken de yaşıyorum. Araba kullandığını zanneden ve motorları görmezden gelen sürücüleri trafiği tehlikeye atmaktan tutuklasalardı yollar tenhalaşırdı.
    Ayrıca 2 sene hiç adil değil, tırla trafiği tehlikeye atmakla bilemedin 240 kiloluluk motorla tehlikeye atmak arasında fark var. Geçen gün kamyonetin el freni boşalıyor, ve araç bir kaç arabayı biçtikten sonra duruyor. Buna ne olacak 5 yıl mı. Yanlış anlaşılmasın tek tekercileri destekliyor değilim ama bu kadar abartılacak bir olay değil ve herkesin tek teker yapamayacağını da biliyorsunuz, mesele karşı çıkmak değil de biraz haset midir acaba. Motor biraz da eğlence aracıdır, sadece ulaşım vasıtası değil. Kabul etmeliyiz ki trafiğe kapalı alanda olmalıydı. Ama yine de ceza çok ağır erdem999'a katılıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Bir arkadaş 160 TL ceza aldığını yazmış, sanırım çoğunun tepkisi orantısız cezaya idi, bunu okuyunca cezanın gayet makul ve yerinde olduğu kanaatimi belirtmek istedim.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)