Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Trafiğinde Tek Teker Yapan Sürücü , Polis Tarafından Yakalandı ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    alijian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250l
    bütün motosiklet sürücülerinin imajına zarar.. işte senede bir tane böyle haber çıksa 321654987654 yıl boyunca bu imaj düzelmez.
    mehmetenis ve hakan_czy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    .............................ğim memleketinde teröristler bile haber bültenlerince bu kadar kötülenmezken. Yapılan tamamen rezillik. Böyle devam edin siz. Gidin ağaç kesildi diye olay çıkarın, gidin yemeklere 20 kuruş zam yapıldı diye orayı burayı dağıtın, gidin hayvan hakları bilmemne diye televizyonlarda protesto gösterileri düzenleyin... Bu vatan için canını feda edenler için, facede 2 paylaşım anca o kadar. YAZIK.
    hakan_czy bunu beğendi.

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Beter olsun. Bu gibi magandalar yuzunden hepimiz zan altinda kaliyoruz.
    hakan_czy bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Burak yuzunden bugun motoru sattim :D memleket cennete dönmüş,kapilarimiz açık,anahtarlar kontakta rahat rahat uyurken,askerimiz kafasi rahat huzur icinde nobet tutarken Burak çikageldi ve Camına taş koydu ülkenin..Asalım bence ya ibret olsun. Ben burakla beraber sürdum ama nedense beni hiç tehlikeye atmadi! Bu sebepten de 24 aya kadar yargilansin hak geçmesin.
    mterayes26 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    çok iyi olmuş,çokta güzel olmuş..

Zlumuydu neydi,forumda biri vardı, forumdan başka bir üye bu tarz videolarını yayımlamaktayken karşı çıkıp şikayet ettiğinden bahsetmişti. Çoğu üyedaşta konunun altına güzel güzel yorumlar yapmışlardı ..Belki bu haber bir uyarı niteliğinde olur çoğu kimseye. Burdan tekrar kınıyorum,kendi canını umursamıyorsan umursama ancak bir başkasının canını tehlikeye atmaya hakk sahibi değil kimse.

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Neyse ben yorum yapamıyorum sinirim tepeme çıktı. Ama o haberci müsfettesi nazik bi yerleri yiyosa gitsin yakalanan çetelere de pişmanmısın diye bi sorsun bakalım. Ertesi gün poposunda kaç delik açıyorlar. Gerisi malum tabi :D
    mterayes26 bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Tez kellesi uçurula,dünyanın sonunu getiriyordu,neyseki polislerimizin opresyonu ile dünyayı kurtardılar,bugünü bayram ilan edelim

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Sevgili polislerimiz, teröristleri, hırsızları, piskopatlarıda keşke böyle hemencecik yakalayıverse...
    drfettah bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha mt-09
    Ben bu arkadaşın yaptigini dogru bulmuyorum yapıp indirse bakda yoluna neyse bu b*kunu cikarmis yoksa bende yapiyorum ama tabi bu yollar.tehlikeli showa kacmis.oyuzden yoksa yetenekli.cocuk helal.olsun :D

Motosikleti
    Seyhan 125+(CBR 250 R)->Kawasaki Z800
    Yine motosikleti kötü gösterme kampanyası. Hani medyanın şerefsiz olduğunu zaten biliyoruz ama polisin bu uygulamasına ne demeli? İlgili yasa yoruma açık. Motosikletlinin o hareketi yapacak yetkinliği olmadığına, tehlike saçtığına kime göre, neye göre karar vermişler. Üstelik videoda gördüğüm kadarıyla sıkışık trafiği boşverin, en yakın araba bile bir kaç yüz metre ilerde. Videoyu çekenler haricinde başka araba falan yok ortada.

Hem madem konu trafik güvenliği, her gün binlerce otomobil sürücüsü trafik güvenliğini tehlikeye atacak şekilde araç kullanıyor. Kırmızı ışıkta geçmenin, trafiği bu çocuğun teker yapmasından daha fazla tehlikeye attığına eminim. Ya da U dönüşü yapılmayan yerde u dönüşü yapan bir otomobil sürücüsü trafiği daha mı az tehlikeye atıyor? Her gün otomobil sürücülerinin karıştığı onlarca trafik kazası varken, münnferit bir motosiklet vakasını haberlere koymak şerefsizliktir. Polisin yaptığının da bundan aşağı kalır yanı yok. Kırmızı ışıkta geçen bir otomobil sürücüsünün de iki koluna girip göz altına alsınlar. Onun da aracına el koysunlar. O zaman ben de adil bir uygulama yaptıklarını düşüneyim.

Zaten bizim medyamız açısından şu bilinen bir gerçek; hergün otomobillerin karıştığı trafik kazalarında onlarca kişi ölüyor, ama bi motosiklet tu kaka. Neden? İnsanlar motosikletten korktuğu sürece, otomobil almaya devam ederler. Yoksa otomotiv endüstrisi nasıl ayakta duracak. Gidip motosiklet alan biri otomobili olsa bile otomobile daha az biner. Bu da otomotiv endüstrisi için daha az yedek parça satmak, servis gelirlerinin düşmesi gibi anlamlara gelir. Petrol şirketleri de daha az petrol satar. Devlet de daha az gelir elde eder.
    chcts1 ve cbr1907 bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    devletin bütün sorunları bitti motosikletçilerin magandalığı mı kaldı yani arkadaşlar yapmayın lütfen !!!

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motosiklet çalınsaydı, polis bu kadar hızlı bir şekilde hırsızları da yakalar mıydı acaba???
    drfettah ve chcts1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerin mantığını iyi kavradığı için tebrik ederim fakat trafikte yapılanları tasvip etmiyorum ama şu videodaki zengin zübbelerini de ceza kesilip drift yapan aracın elinden alınması gerekmez mi
    http://www.youtube.com/watch?v=tZVYBxaG0Rg

Buna da yorum yapın lan topikler
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu durumda bu ülkede bu arkadaşa milletin takındığı tavrı kimse savunmasın bana, bu kadar olaya göz yumuluyorken bu arkadaşa yapılan tamamen benim gözümde iyi aile çocukluğudur. Kimse trafiği tehlikeye atıyor diye zırvalamasın orada onun sadece kendine zararı olur, inin sahile radarın olmadığı yerde bir ton godoman var 150-160 ile giden söyleyin bana bakıyim hangisi trafiği tehlikeye atıyor. Tabi bu sadece bir örnek daha nice örnekler verilir.
    chcts1 bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    arkadaşlar bu hareketleri yapan ne profosyoneller beklenmedik şekilde düşüp kalıyor e bu kişide trafikte düşsse e5 te biri ciğner sucsuz yere başkasının hayatınıda karartır O yuzden kimse savunmasın olayıda gene motorcuların imajına mâl etmesin.nasıl ki küfür eden,dil çıkartan ,pislik yapan futbolcunun savunulması son derece abest ise yanlışı ne türlü olursa olsun savunmayınız. ha şöyle olmalıydı şöyle duyarlılıktı gibi laflar için ise ülkenin genel durumunda ne adam akıllı olmuşki bu iş ola....
    hakan_czy bunu beğendi.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    bu kurallar arabayla trafikte yanlayan egzos patlatan öndeki motorcuyu sıkıştıran magandalara uygulanmıyor. Motosiklete algı olarak karşı olan "devletimiz" bu arkadaşa yapıştırmış cezayı. Şimdi size soruyorum motosiklette tek teker yapan adam 2 tonluk arabanın içindekileri nasıl tehlikeye sokabilir. Soksa soksa kendini tehlikeye sokar.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    anca böylelerini yakalarlar zaten...
    Hırsızları yakalamak için neden bu kadaar mucadele etmiyorlar
    peh !!!!!!!!!!

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250
    yuh artık, sanki adam öldürmüş

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meşhur doblo sürücüsünü de böyle yakalasardı ya onada verin 2 yıl
    gerçekten o doblo sürücüsününde böyle izini sürüp gazetede televizyonda afişe etselerdi çok sevinirdim en azından ülkemde cana verilen bir değer var derdim. birde 2 yıl hapis hey maşallah

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Teker yapan arkadaşı vali görmüş emir vermiş polise yakalayın gazetecileride çağırın çeksin diye....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)