Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet Federasyonu düzenlediği motosiklet proje yarışması sonuçlandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından motosikletin tanıtılması, yaygın olarak kullanılması ve özellikle yeni filizlenecek fikirlerle motosiklet sporunun ve kültürünün gelişmesi amacıyla başlattığı proje yarışmasının ödül töreni İstanbul'da yapıldı.

'Motosikletli Yaşamı Tanıtma ve Yaygınlaştırma' konulu proje yarışmasını, 'Aklın Yolu İki Teker' adını verdikleri çalışmayla Nil Çokluk Cömert ve Özlem Mine Ceylan ikilisi kazandı. 25 proje arasında birinci olan ikili, ödüllerini Şişli'deki Mekkan İstanbul Restaurant'ta düzenlenen törenle aldı. Törene TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, TMF Yönetim Kurulu Üyesi Prof Dr. Yavuz Taşkıran, proje yarışmasının jürisinde yer alan Alev Altınkaynak ve Cem Batırbaygil ile Dr. Cem Çetin katıldı.

Ödül tesliminin öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşan TMF Başkanı Uçar, şunları söyledi: "TMF olarak hedefimiz, motosiklet sporunun yayılması ve gelişmesi. Tüm ülke bazında yaygın olmasını istiyoruz. Ülkemizi dünya ve Avrupa parkurunda temsil edecek sporcular yetiştirmek istiyoruz. Bu noktada, gelecek yıllara ışık tutabilecek ve kültürün yayılmasına katkı sağlayacak projeyi aradık ve bir proje yarışması yapmayı gündeme aldık. 25 proje değerlendirmeye alındı. 'Aklın Yolu İki Teker' projesi, uygulanabilir ve yapılabilir, katkı sağlayacağına inandığımız proje olarak seçildi. Birincilerimiz hem para ödülü kazandılar hem de motosiklet kültürüne hizmet edecek bir proje gerçekleştirdiler."

Projenin mimarlarından Özlem Mine Ceylan da "Gençler ve motosikletle ilgili bir proje olduğunu görünce hoşumuza gitti. İletişim öğrencisi olduğumuz için branşımızla ilgili bir proje hazırlamak istedik. Birçok insanla görüşüp anketler yaptık, motosiklete bakış açısını araştırdık. Motosiklete karşı olumsuz ön yargıyı yok etmeye yönelik bir çalışma yaptık. Motosiklet kullananları değil, kullanmayan insanları hedef aldık" diye konuştu.

Nil Çokluk Cömert ise motosikleti bir yaşam biçimi haline getirmeyi hedeflediklerini dile getirerek, trafiği gittikçe yoğunlaşan İstanbul'da motosiklet kullanımının zamanla daha da gerekli hale geleceğini kaydetti.

Daha sonra ise Cömert-Ceylan ikilisine 5.000 liralık sembolik çeklerini, TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar ve TMF Yönetim Kurulu Üyesi Prof Dr. Yavuz Taşkıran verdi.

Kaynak: Türkiye Motosiklet Federasyonu

mehmetenis ve kemboo bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    motosiklet kullandıklarını düşünmüyorum tabiki yarışmanın da böyle bir kuralı yoktu zaten.

Tmf den güzel hareket umarım gerçekten faydası olur bu projelerin. 10.000 tl hediye ettik reklam yaptık diyip konuyu kapatmaz.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ne yapmışlar ben anlamadım? daha önce bir aktivitelerini ne duydum ne gördüm? nette de okumadım? ee ne yaptılar ozaman? cami mi yaptırdılar? =)
    hasansonmez ve ahmetunuver bunu beğendiler.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    ''Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından motosikletin tanıtılması, yaygın olarak kullanılması ve özellikle yeni filizlenecek fikirlerle motosiklet sporunun ve kültürünün gelişmesi amacıyla başlattığı proje yarışmasının ödül töreni İstanbul'da yapıldı''

şeklinde başlayan ve okudukça anlamsızlaşıp boş bir iş oldugunu anladığım bir aktivite,
    eğer motosiklet için bir farkındalık yaratılmak isteniyor ve insanların olumsuz fikirleri değiştirilmek isteniyorsa
    bu yapılanlar hiç yeterli değil,hele ki bu girişimin türkiye motosiklet federasyonu tarafından oldugu düşünülünce.....
    ahmetunuver bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yapmışlar arkadaş ben anlamadım ki ?

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bende anlamadım sanırım sadece lafta ve kağıt üzerinde kalacak veya iki cümleye 10 bin lira ödülle sonuçlanan bir yarışma umarım düşündüğüm gibi değildir ve bir icraatla sonuçlanır

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Yahu proje neymiş? Hiçbişey anlatılmamışki. Sadece federasyon yarışma yapmış kazananlara para vermiş... Eee? Kazanan şahsın projesini göreydik iyiydi.

Motosikleti
    Honda CBR250R - HRC " ÇALINDI "
    yalandan TMF nin vermiş olduğu bir para gibi duruyor.. yazılan yazı hiç bir şey ifade etmiyor.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    sadece benim anlamadığıma sevindim neymiş bu proje 'Aklın Yolu İki Teker' sadece sloganımı bulmuşlar

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX (alıcak)
    Katılıyorum galiba bu slogan yarışması en iyi sloganı bulana ödül vermişler

Motosikleti
    CRF 250 L
    Hayatında motosiklet kullanmamış adamların yönettiği hatta eminim ki araba kullanırken motorculara uyuz olanların idare ettiği sadece adı motosiklet federasyonu olan zengin bebeleri eğlendirme organizasyonu yine lüzumsuz bir işe el atmış, yarışmayı kazananlar hayatlarında hiç motora binmiş mi merak ettim hatta başkan hiç trafikte motor kullanıyor mu acaba 25 hava yastıklı lük arabasıyla mı geziyor acaba, kuryeler derneği bile bin kat faydalı işler yapıyor neyin ne olduğunu biliyor.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Habere bak ben yazsam silinirdi. Neymiş proje arkadaş yazsanıza.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunların yaptığı iş mi motosiklet.net in paylaşımları sayesinde bilinçlenen kişiler görüyorum artık, geçenlerde mavi ybr kullanan biri vardı tam öğle vakti sıcak o biçim adam ceketi-kaskı çekmiş motosikletle seyir halindeydi tabi Barkın BAYOĞLU'nun bilinçlendirme çabaları göz ardı yapılamaz
    bu projeyi yapanlar bildiğin formaliteden para yemişler gibi

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Onu bunu boşverin de Özlem Mine Ceylan hatun kişisi güzelmiş

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bu bayanlar acaba birilerinin tanıdıkları mı? para yabancıya gitmesin şekli mi oldu? 10.000 tl yi Altın Elbiseli Adam projesi daha çok hak ediyor! yada En büyük 2 motosiklet Forumuna verselerdi! gerçi adminler o parayı ne yaparlardı bilinmez =) ücretsiz yelek kampanyası yapıp 50tl ye ''MALİYETİNE'' satarlardı =) bizde gider çarşıdan pazardan 5 tl ye alırdık herzaman ki gibi =)
    kemboo bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Projeee ney laaaaaaan

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Projenin ne olduğunu bulana TMF bir 10.000 Tl daha vericek
    hasansonmez, Zuzuuw ve hyanax100 bunu beğendiler.

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    yarışma duyurulduğunda da zaten ne istediklerini anlayamamıştık. şimdi bitti, ödülü nasıl bir proje aldı yine anlayamadık
    hyanax100 bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Projenin ne olduğunu bulana TMF bir 10.000 Tl daha vericek
    ahhahaHAHAHAHAHAHAHHAA :d:d:d

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarışma duyurulduğunda da zaten ne istediklerini anlayamamıştık. şimdi bitti, ödülü nasıl bir proje aldı yine anlayamadık

+1
    al benden de o kadar
    tam hislerime tercüman oldunuz.....teşekkürler
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler