Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Güpegündüz Yamaha XMax'i çalan hırsızlar güvenlik kameralarına böyle takıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İstanbul Üsküdar Koşuyolu'nda güpegündüz gerçekleşen hırsızlık olayında bir evin bahçesinden, 2014 model Yeni Kasa Yamaha XMax 250 marka MAT GRİ Renkli motosiklet çalındı. 16 Mayıs sabahı saat 06.09 sularında gerçekleşen olayda hırsızlık anı anbean çevredeki ev, işyeri ve okulların kameraları tarafından görüntülendi. Hırsızların 2 kişi oldukları ve bölgeye BMW F650 kırmızı renk bir motosikletle geldikleri görüntülere yansıdı.

'POLİSLER MOBESE GÖRÜNTÜLERİNİ HENÜZ İNCELEMEDİ'

Hırsızların elinde anahtar olmadığından immobilizer sistemli motosikleti çalıştıramadıkları için yanlarında getirdikleri motosiklete kenetleyerek, hızlıca olay yerinden uzaklaştığı görüldü. Motosiklet sahibi ise yetkililerin yeteri kadar yardımcı olmadıklarına dikkat çekerek "Gündüz vakti İstanbul'un göbeğinde böyle bir hırsızlık olay nasıl olur da yaşanabiliyor anlamış değilim, mobese kameralarına takılan görüntülerin olay üzerinden 7 gün geçmesine rağmen polisler tarafından henüz incelenmedi. bizim elimizde motosikletin Boğaz köprüsü ile Tem ayrımına kadar olan görüntüleri var bunları polisle paylaştık sonrası MOBESE kameraları ile tespit edilebilir Yetkililerden biraz daha özverili çalışmalarını bekliyorum, hırsızların yakalanmasını istiyorum. Motosikletimi bulanlara da 1000 dolar ödül vereceğim." diyerek olaya tepki gösterdi.

Motora Ait Plaka: 34 TJ 8264
    2014 Yeni Kasa Yamaha X Max 250 mat gri
    Şase No: VG5SG261000001952

Kaynak: Haberler.com

yaban gülü bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    memlekette suç işlemeyenlerin sayısı daha az olunca emniyetin kolaya kaçıp masum olanları hapiste "korumaya" alması da doğal tabi
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    salkano wolf
    geçmiş olsun inş motorsikletine sag salim bulursun

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Kimse kusura bakmasın plakasız gezen tüm motosikletçileri potansiyel bir hırsız olarak görüyorum.Ve yollarda plakasız gezen motosikletleri görüpte sen necisin kardeşim demeyen polislerinde maaşlarının helal olmadığını düşünüyorum.
    hndsmyng, cool113, ferhatkars ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Memlekette her türlü hırsıza yapılacak şiddet yasak, yaparsan da yolda geçen adamı darp etmiş gibi cezası var. O zaman mobeseleri inceleyin? "işimiz var" o zaman şunu yapın, "polise emir mi veriyorsun?" Sen neye oradasın "asayiş için" nerede asayiş bir "işi çıktı..." Memleketteki polislerimizin olayı...

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    polislerin alayı millete gaz, zehirli su sıkmakla, joplayıp tekmeleyip dövmekle meşgul olduğundan senin motorun çalınmış, evin yakılmış umurlarında olmaz, ayrıca buna ayıracak personeli de kalmamıştır. Soma'da nüfusun 2 katı polis varmış düşünün artık.
    POLİS, ASKER GİBİ DİSİPLİNLİ, HUKUKÇU GİBİ ADİL, ANA GİBİ ŞEFKATLİ OLMALIDIR. (Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Allah bunların bin türlü belasını versin. İnsanların emek edip, dişinden tırnağından artırarak aldıkları malları 2 dakika da yok eden kansızlar. Bunda hem kanunların hem asayişi sağlamakla yükümlü kolluk güçlerinin suçu var. Cezalar caydırıcı değil. Asayiş ya da trafikte emniyet; sadece ihbar olduğunda olay yerine intikalle, çevirmelerde duranı kontrol edip kaçanı kovalamamakla, yanından geçen plakasız ya da silinik plakalı araçlara sessiz kalmakla, vay efendim senin egzoz müdürü rahatsız etmiş sana ceza kesecem demekle olmaz. Görevini iyi ve hakkıyla yapanlara değil sözüm, lakin genellemede durum iç açıcı değil.
    qezgin bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Orospu Cocukları ya baska bisey degil bizim de r1 gitti 1 ay önce 2008 model piyasada 2-3 tane oc var bunları yapan arkadaki motor bmw f650 bulun aq tüm 650 leri kırmızı kimin üstüne kayıtlı tek tek arastırın ama nerde bizde o kapasite adamların motoru amerikada calınıyor avusturyadan bulunuyor dogrusu da bu ama nerde kolunu kesceksin bu oclarının yazık valla emeklere gecmis olsun ins bi yerden cıkar ....

Motosikleti
    2014 ybr esd
    ulan yeter artık be bu ne utanmazlık arkadaş.nerdeyse polis çaldı diyeceksiniz...
    MaÇa bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vatandaş haklı kimsenin zoruna gitmesin. İmkan var ! Ozaman bulacaksın o motoru ve hırsızı. Polislik vatandaşa artistlik yapmaktan ibaret değildir.
    b.dog bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polislerin alayı millete gaz, zehirli su sıkmakla, joplayıp tekmeleyip dövmekle meşgul olduğundan senin motorun çalınmış, evin yakılmış umurlarında olmaz, ayrıca buna ayıracak personeli de kalmamıştır. Soma'da nüfusun 2 katı polis varmış düşünün artık.
    POLİS, ASKER GİBİ DİSİPLİNLİ, HUKUKÇU GİBİ ADİL, ANA GİBİ ŞEFKATLİ OLMALIDIR. (Gazi Mustafa Kemal Atatürk)
    Polisimiz destan yazdı (R.T.E)
    Polisin sabrına şaşırıyorum (R.T.E)
    b.dog bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    beyler ben mi yanlış gördüm adamlar motoru çalıştırdı mı? orası yokuş aşağı da değil xmax öyle itekleyerek nasıl hızlandı?

bilmeyenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam polise mobese kayıtlarını bile çıkartıp vermiş ki bu aslında adamın işi bile değil. Ve ona rağmen hala bulunamamış. Şaka gibi diyeceğim ama artık şaşırmıyorum. Aynısı başka bir olayda başıma geldi. Adamın telefon numarasına kadar bulup polise verdiğim halde gereken yapılmamıştı. Başımdan geçen olayı şurada yazmıştım zira. İsteyen okuyabilir.
    https://bilmeyenadam.wordpress.com/2...en-sevmiyoruz/

Okuyanlarda anlamışlardır, üzülerek söylüyorum ama adamın adına telefonuna kadar bulsan gene bu polislerden hayır gelmez. Umarım yanılırım.
    Motosiklet, eğlence, gırgır, şamata..
    Motora yeni başladım, sürecimi anlatıyorum.
    http://bilmeyenadam.wordpress.com

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    İlai hükümde gereği neyse onu yapmak gerekio ,hırsızlıkmı yaptı kes kolunu bakıyım bi daha kimse bakkaldan çokoprens çalabiliomu

ustura_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar cevrenizde amator telsizci varsa kucuk bir telsiz ve anten ile aprs sayesinde motosikletinizi noktasina virgulune kadar izlemis oldugu yolu bulabilisiniz bu sistem hemde bedava ilgilenen arkadaslar kucuk bir arastirma ile yapabilirsiniz.

Kardes insallah motorun bulunur Ancak hirsizlar hak eddikleri cezayi malesef almayacaklardir.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Motor çalınmıştır,geçmiştir gitmiştir.(RTE)
    heia2654 bunu beğendi.

waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    çalanda hırsız hırsızdan motor ve parça alanda hırsızdır...
    bsongoz bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Büyük Türk düşünürü R.T.E. ( eli uzun adam) der ki

ÇALINMAK MOTORUN FITRATINDA VARDIR ...
    abeciMotoru bunu beğendi.

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    o kırmızı bmw de çalıntı muhtemelen aşağıdaki ilandaki motor diye düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bmw-bmw-f650-gs-kirmizi.temiz-14000-km-165748651/detay

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bu kadar kolay çalınabilmesi, ve sonrasında izinin dahi bulunamaması sadece bizim ülkemizde olabilcek bisey gercektende. Bulunanda nasılsa içeri girmiyor. Burda suç teşkil edecek yazılar yazmak istemiyorum ama polislerin bu adamlarla(eli uzunlarla) ne kadar tanışıklık olduğunu hepimiz biliyoruz. Yakalananın ibreti alem için kolunun elinin kesilmesi gerekli. Bak bakalım bi daha ülkede hırsızlık oluyormu. Bugün senin malın, yarın benim malım çalınacak bunlara dur denmez ise..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler