Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hero Motor ilk mağazasını İstanbul Çamlıca'da açtı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hero Motor, Türkiye'deki ortağı Asya Motor ile Çamlıca'da ilk mağazasını açtı.

Yılda 7 milyon adedi bulan üretimi ile dünyanın en büyük motosiklet üreticisi HERO MOTOR, Türkiye'deki ortağı Asya Motor ile Çamlıca'da ilk mağazasını açtı. Açılışını, HeroMotoCorp CEO'su Pawan Munjal, Asya Motor Yönetim Kurulu Başkanı Uysal Soysal ve Hindistan Konsolosu Manish Gupta'nın yaptığı törende Hero bayi ve bayi adayları da yer aldı.

600m2 showroom ve 600m2 teknik servis alanı ile hizmete giren Asya-Hero Çamlıca mağazası, İstanbul'un en kapsamlı motosiklet merkezi olarak hizmet verecek.

Açılışta konuşan Asya Motor Yönetim Kurulu Başkanı Uysal Soysal, Hero'nun ülke çapında yaklaşık 50 farklı satış noktasında satışa sunulacağını belirterek;"Türkiye'de yıl sonuna kadar hem üretim hem de çalışan kapasitesini ikiye katlayacağız." dedi. Açılışta Euro III emisyon standartlarla uyumlu olan 125 cc Glamour, 150cc Thriller ve 100cc Pleasure modelleri de tanıtıldı.

Kaynak: Haberler.com
    twona bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    türkiyede nasıl bir pazar edinecekler bilmiyorum fakat bu hint markalarının türkiyeye girmesini çok sevindirici buluyorum. en azından 150 cc ye kadar olan seçenekler arttı. ben hint mallarınında yeterince kaliteli olduğunu ve zamanla kendilerini kanıtlayacaklarını düşünüyorum. tüm kullanıcılara hayırlı olsun...

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    http://heromotosiklet.com/FiyatListesi

Eyvallah kalitelidir adım gibi eminim. 2001 de honda titan ı sıfır almadan önce arkadaşın Honda Hero sunu sürerdik. Ama Ülkemize yeni giriş yaptın fiyatları reklam amaçlı uygun tutsaydın bari. Bajaj yine insaflıymış arkadaş hakkını yemişiz.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    thriller 150 model, cbf 150 ile aynı fiyat. Mantıkları nedir acaba? Honda ile aynı kalitedeler demekki, aynı teknik servis, aynı satış ve yedek parça ağı. Sabah sabah iyi güldürdüler.
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf150
    Fiyat politikasında hondayı taklit etmişler
    bakalım sonları nasıl olacak

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat politikasında hondayı taklit etmişler
    bakalım sonları nasıl olacak
    Artık formdan tlf dan mesaj atarak vs şu fiyattan olursa iyi olur karın artar vs demekten sıkıldım. Zaten boşa yazıp ciziyoruruz. Satmak isteseler fazla kar etmek isteseler zaten az karla surumden kazanma yoluna giderler. Belli adamlar satmak istemiyor.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    bu hintliler türkiyeye ortalığı kızıştırmaya değil marka olan honda yamaha suzukinin fiyatlarını artırmaya geliyor belli çare mondial;)

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Hero Hindistan'ın en büyük motor üreticisi, ve Avrupa'ya açılmaya bile gerek görmemişler uzun müddet. Çünkü yetiyormuş kendilerine. Kaliteli olduğunu düşünüyorum, fiyatlarına şaşırmanızda çok yersiz. Cbf 150 den daha albenili duruyor. Küçük bi ayrıntı ama arkası disk en azından. Euro ve doların aşırı çıkışları ve ötv yüzünden bizde iki katı fiyatına satılan bu motor eminimki Hindistan gibi fakir bi ülkede iyi bir maaşı olan birinin tek maaşla alabilceği bir motor.

Motosikleti
    mr 250 destro
    1999 senesınde hıntlılerın getırdıgı hero wınner dıye bır scooter vardı benım ılk motorumdur 75cc ıkı zamanlıydı ve yagını ayrı yere koyuyordum ve memnundum hatta otobuse koyup antalyaya goturdum ve ıkı kısı tam antalyada o sıcakta 1500km yol yaptım tık demedı.hero markasını tavsıye ederım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Honda motoru kullanıyorlarmış arkadaşlar internette biraz araştırınca çıkıyor

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda motoru kullanıyorlarmış arkadaşlar internette biraz araştırınca çıkıyor
    asıl honda motor bloğunu hero ya yaptırıyor diye biliyordum ben
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)