Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

2013 Motosiklet Fuarı İstanbul da 28 Şubat - 03 Mart tarihleri arasında yapılacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

2013 yılı Motosiklet ve Bisiklet Sezonu 28 Şubat'ta Eurasia Moto Bike Expo fuarı ile birlikte açılacak. 2013 yılı motosiklet ve bisiklet sezonun açılışı, MOTED, MOTODER ve BİSED' in desteğiyle düzenlenen Eurasia Moto Bike Expo Fuarı'nda gerçekleşecek.

Motosiklet, bisiklet klüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu fuar, Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. tarafından 28 Şubat - 03 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin'de düzenlenecek. Fuarda motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipmanları sergilenecek.

Türkiye'nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo, özel gösterileri ve özel çekilişleri ile yine fuara renk katacak.

Chris Pfeiffer İstanbul ‘a Eurasia Moto Bike Expo Motosiklet Fuarına Tekrar Geliyor

Dünyanın ilk kapalı alan Streetbike Freestyle Şampiyonu Chris Pfeiffer, 2013 Eurasia Moto Bike Expo Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı‘nda gösteri yapacak.

Fuar adı : Eurasia Moto Bike Expo
    Konusu : Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı
    Tarihi : 28 Şubat - 03 Mart 2013
    Fuar alanı : İstanbul Fuar Merkezi / SALON 9 - 10 - 11

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dini bayramlar gibi her sene geriye doğru geliyor, 3 sene sonra Şubat'ın başında olur herhalde
    Tamam arz edecek talep toplayacaksınız da en azından Mart'ın ortalarına çekseniz şunu.
    erro ve seçil48 bunu beğendiler.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Mart başında fuar saçma. Çoğu firmanın yeni modelleri daha çıkmamış oluyor, motorla gitmek de ayrı bir zorluk.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya şu fuarı bir seferde nisan, mayıs ayında yapılsa motorumuzla gelsek ne güzel olur...

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Biz Denizli'den iki CBF150 gelmeyi düşünüyoruz. Amaç; hem yol yapmak hem fuar için ama çok soğuk olursa mecbur otobüs ile geleceğiz... Kış ortasında da gerçekten fuarın olması dışarıdan gelecekler için zor...
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam bu kışta bitmez diye ümitsizliğe kapılmışken fuar iyi motive ediyor Ayrıca Tatlısu motorcusu olmayan birçok kişi motosikletiyle gelebiliyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    bak şimdi bir kez daha üzüldüm istanbulda yaşamadığıma ve ya yakın olmadığıma
    gerçi olsak da çalışmaktan gelebilecek miyiz o da ayrı bir tartışma konusu tabi
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam bu kışta bitmez diye ümitsizliğe kapılmışken fuar iyi motive ediyor Ayrıca Tatlısu motorcusu olmayan birçok kişi motosikletiyle gelebiliyor
    Ben de motorla gelebiliyorum, ama sonra 2 kiloluk kışlık pantolonu ve 3 kiloluk kışlık montu elimde taşımak zorunda kalıyorum, hem kışlık kıyafeti giyip çıkartmak da ayrı dert. Dolayısıyla motorla gelmemeyi tercih ediyorum. Fuar nisanda falan olsa da rahat rahat gelsek motorla?

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Bu fuarı MART kedileri mi gezecek kış kıyamette açıyorlar anlamıyorum ya..
    search16 bunu beğendi.

1x2C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yav buda taa Yeşilköy'de arkadaş.Servis neyin bişey varmı oralara bari? Autoshow'un ne güzel servisleri vardı(gidemedim ama neyse).Anadolu yakasından Atatürk havalimanının oraya geçmek falan dert olur.Hele ki karda kıyamemette İstanbul trafiği hele hele ototüste hiç çekilmez.Görünen o ki bu fuarada gidemiyorum...
    Make your choice and never look behind you.
    Ne mutlu Türk'üm diyene!.. M.Kemal Atatürk

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de motorla gelebiliyorum, ama sonra 2 kiloluk kışlık pantolonu ve 3 kiloluk kışlık montu elimde taşımak zorunda kalıyorum, hem kışlık kıyafeti giyip çıkartmak da ayrı dert. Dolayısıyla motorla gelmemeyi tercih ediyorum. Fuar nisanda falan olsa da rahat rahat gelsek motorla?
    Fuar'da vestiyer hizmeti veriliyor. Sırt çantasına günlük kıyafetler konulup giy çıkar yapılabilir. Ama o da zahmetli. Tren-Metrobüs-Metro üçlüsünü kullanarak sıcak sıcak geliyorum fuara

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    şimdiden bileti alayım ben

iyi oldu bu haber...

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Bundan önceki fuar alanından temden sarıyere geldim,tam bi rezaletti karla karışık yağmur.Bu fuara toplu taşıma ile gideceğiz büyük ihtimal
    https://www.facebook.com/gencal1

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    soğukta fuar saçma
    motosiklet . net uyelerine bilet olucakmı ben düzdeyim mesela

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    stand fiyatları çok uçuk böyle olunca bazı firmalar katılmıyor katılanlarda fiyatı yüksek olup indirim yapmıyor geçen sene çok berbattı gittiğime pişman oldum

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Valla o değilde,koskoca motosiklet fuarına 4 gün yakışmıyor.Autoshow gibi en az 1 hafta olmalı,en azından 2 pazar görmeli.Son gün pazar günü üstü üste alt alta motorları deniyoruz,yada gezemiyoruz.Gerçi buna da şükür ki Türkiye'de öyle yada böyle bir motosiklet fuarı yapılyor.Yapılıyor yapılmasına ama kışın tam ortasında yapılıyor.Haa birde yapılıp da hiçbir iskonto/kampanya olmadan yapılıyor.(bazı kask ve tek tük fuara özel nakit indirimini saymıyorum,bunu zaten bayiye gidince kendileri de yapıyor)

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Honda standında cb500x i göreyim de ne olursa olsun onun dışında.
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    gidiyoruz ama hakikaten hiçbir şey anlamadan geri geliyoruz. 1 hafta fazla geliyor olmalı ki 4 gün düzenliyorlar. ama evet 2 pazar kesinlikle görülmeli. hafta içi de çok zor oluyor.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Honda CB500, 500X, 500F CBR500R çıktı. Onun dışında ki diğer modeller aynı... 600RR ile 1000RR ın ön far diazynı değişmiş. Goldwing serisine bir kaç kasa daha eklenmiş bagajsız.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    yapın şu fuarı mart sonu nisan başı gibi, bizde motorlarımızla gelebilelim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler