Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kısa Parmakları olanların eldiven seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Herkese Merhaba,

Bu eldiven seçimi ile başım dertte bir türlü elime olan eldiven bulamıyorum. Elimin ayası L bedene parmaklarımın uzunluğu ise S bedene göre oluyor.Anlayacağınız parmaklarım kısa deri eldivenler olmuyor .Parmaklarıma uygun eldiven alınca baş parmağımın hareketleri kısıtlanıyor.Tekstil eldiven almayı düşünüyorum.

Bu konuya çözüm bulan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Deri eldiven tamiri yapan bir yer bulup, aldığınız L beden eldivenin parmaklarını birkaç mm kısalttırmak iyi bir seçenek olabilir. Deri eldiven tamiri yapan bir iki kaliteli terziyi arkadaşlar forumda paylaşmıştı, biraz araştırırsanız bulabilirsiniz veya aynı arkadaşlar konu başlığını ve bu yazıyı görürlerse burada tekrar tarif edebilirler

Bir diğer alternatif ise dükkan dükkan gezip farklı modelleri deneyerek incelemek olabilir.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bugun dükkan dükkan gezerek revit mosca buldum elime uyan revit in deri eldivenleri bile uzun geldi.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kural(Z) üstattan sonra yazayım dedim; Kadıköy Altıyol taraflarında Emek Deri var, Hasanpaşa'da bir çok motosiklet mağazasına tadilat konusunda destek oluyorlar. Ben sürekli Held yazlık deri eldivenlerimi deliyorum ve sürekli bu ablalara tamir ettiriyorum. Size de yardımcı olabilirler büyük ihtimal.
    espresso, Kural [ Z ] ve tecrube0 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kural(Z) üstattan sonra yazayım dedim; Kadıköy Altıyol taraflarında Emek Deri var, Hasanpaşa'da bir çok motosiklet mağazasına tadilat konusunda destek oluyorlar. Ben sürekli Held yazlık deri eldivenlerimi deliyorum ve sürekli bu ablalara tamir ettiriyorum. Size de yardımcı olabilirler büyük ihtimal.
    Çok teşekkür ederim mutlaka işime yarayacak , evde bekleyen 2 tane deri eldiven var bugün sonunda revitlerin siftahını yaptım sorunsuz klakson sinyal kullanabiliyorum.Üstelik rahatta
    Bu konuda ve diğer konularda yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Konu motosiklet ekipmanı revizyonu olunca bende bir şey sorayım.Tech90 kot pantolonum var.Bunun beli iyi geliyor ama bacak ve paça kısımları baya geniş.Modeli öyle sanırım.
    Soru bunu normal bir terziye götürsek adam söküp bacak kısmından daratsa pantolonun bütünlüğüne bir zarar gelirmi.Nasıl bir iple dikmek gerek düşersek ayrılıp gitmesin dikişlerden.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Scoyco ve prosev in L eldivenleri bana parmaktan uzun gelip diğer kısımlar tam oturdugu ıcın bende zorluk cekıyorum.

Durt mont yanında L beden eldıven hedıye geldı, 2 tarafta tam oturdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu motosiklet ekipmanı revizyonu olunca bende bir şey sorayım.Tech90 kot pantolonum var.Bunun beli iyi geliyor ama bacak ve paça kısımları baya geniş.Modeli öyle sanırım.
    Soru bunu normal bir terziye götürsek adam söküp bacak kısmından daratsa pantolonun bütünlüğüne bir zarar gelirmi.Nasıl bir iple dikmek gerek düşersek ayrılıp gitmesin dikişlerden.
    kevlar dikiş ipliği ile dikiliyor diye biliyorum. Modeli öyle ise koruyucular tam oturuyor olması gereklı, daralttıgınızda koruyucular sıkacaktır. koruyucular zaten bol geliyor ise modelden değil de yapınızdan kaynaklı bır durum olabılır. iyi bir terzi ve uygun ip ile koruyucuların yönlerini bozmayacak sekilde eşit şekilde 2 yandan daraltma yapılabilir bence.
    i
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)