Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alpinestars Deri Montlar Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    erenozalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125
    Merhabalar.

Alpinestars'ın iki deri montu arasında kararsız kaldım. İki mont içinde araştırma yapmak istediğimde hiç bir yerde Türkçe bilgi bulamadım. Birde montu Türkiye'den mi alsam yoksa fc-moto.de'den mi sipariş versem daha karlı olur bilemedim. Malum gümrükte vergilendirme söz konusu. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Alpinestars Faster V2:
    https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...er-Jacket-0001

Alpinestars SP-1 V2:
    https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...er-Jacket-0010

Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ucuzunu al derim 80 pound az değil yani.ayrıca bir dükkanda denemen gerek bedenleri değişir vücut tipine göre.tr de satılanlara da bak derim burdan daha uyguna yada aynı paraya en azından kredi kartına taksitle alabilirsin.gümrüğü vergisi kargosu bide olmazsa üstüne

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Motovento outlet sitesine bir bak fiyatları piyasanın yarısı bedenini bulabilirsen çok ekonomik olarak alabilirsin. Bu gün Alpinestar bir eldiven aldım diğer sitelerde 850 civarı fiyatı var ben 415 tl ye aldım.

Motosikleti
    CBR 125
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuzunu al derim 80 pound az değil yani.ayrıca bir dükkanda denemen gerek bedenleri değişir vücut tipine göre.tr de satılanlara da bak derim burdan daha uyguna yada aynı paraya en azından kredi kartına taksitle alabilirsin.gümrüğü vergisi kargosu bide olmazsa üstüne
    Evet bende ucuz olanda karar kıldım fakat Türkiye'de sadece deri montların pahalı modelleri satılıyor. Keşke gidip deneme imkanımız olsa. Bende çok isterdim açıkcası. Fiyatlar Türkiye'de uçuk olduğundan dolayı kimse mağazada stok yapmak istemiyor sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:09 ----------

Alıntı Mustafa ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motovento outlet sitesine bir bak fiyatları piyasanın yarısı bedenini bulabilirsen çok ekonomik olarak alabilirsin. Bu gün Alpinestar bir eldiven aldım diğer sitelerde 850 civarı fiyatı var ben 415 tl ye aldım.
    Siteyi inceledim fakat montlarda bu durum söz konusu değil beden bulmak imkansız . Fakat yeni bir ekipman alacağım zaman ilk bakacağım yer oldu, fiyatları gerçekten uygun. Teşekkür ederim.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Alpinestars deri ceketlerinde kalıplar dar bilgin olsun.Atem V3 kullanıyorum 1.80 boy 69 kiloyum iri değilim ufak tefekte değilim tam ortası yani 48 beden alacaktım son anda 50 beden denemek istedim tam üstüme oturdu. Aklında fikir oluşsun diye söyledim.

Motosikleti
    CBR 125
    Alıntı MuzafferÇ. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpinestars deri ceketlerinde kalıplar dar bilgin olsun.Atem V3 kullanıyorum 1.80 boy 69 kiloyum iri değilim ufak tefekte değilim tam ortası yani 48 beden alacaktım son anda 50 beden denemek istedim tam üstüme oturdu. Aklında fikir oluşsun diye söyledim.
    Teşekkür ederim dikkate alacağım . Dün akşam bakarken bende fark ettim beden tablosuna alacağım yerden bakmıştım, 50 beden olur bana gözüyle bakıyordum. Alpinestarsın kendi sitesindeki beden ölçüsüne baktığımda 52 beden olur bana demeye başladım . Bursa'da satan bir mağaza bulsam gidip denemek istiyorum ama mağazalar tekstil satıyor gördüğüm kadarıyla.

Bende bu konu hakkında konu açacaktım. Alpinestars SP 1 v2 sarı olan 200 Euro ya yakın. Tr ye sipariş etsem bana bu mont kargo ve gümrük vergisiyle ne kadar tutar? Yardımcı olur musunuz ?

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nedenama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu konu hakkında konu açacaktım. Alpinestars SP 1 v2 sarı olan 200 Euro ya yakın. Tr ye sipariş etsem bana bu mont kargo ve gümrük vergisiyle ne kadar tutar? Yardımcı olur musunuz ?
    ürünün ücretinin %18'i kadar vergi + 20-25 TL gümrük çalışan ücreti vermen gerekecek sanırım. bir de alırken zaten gösterir 20-30 euroluk bir kargo ücreti çıkıyor genelde. çin'den alışveriş'te benzer bir rakam ödedim. avrupa için teyide ihtiyaç var ama aşağı yukarı benzerdir.

Anladım. Peki yurtdışından birine aldırsak Türkiye ye yollatsam kargoya fatura koydurtmadan hediye şeklinde yine gümrük vergisi ya da her hangi bir ücret çıkar mı ? Bilgisi olan var mı ?

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ben xl giyiyorum ama alpinetars yazlık t gp plus air v2 de kışlık andes v2 de xxl garanti bir üst beden al onun haricinde ikiside aynı kalitede aynı özellikte montlar champion helmets e de bak bazen iyi indirim oluyor ora da daha önceden 2 defa kask aldık sorunsuz site

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Dar oluyorlar, kumaş monttan Xl olmuştu alpinestars'da. Atem v4 giydiğimde XL sıkmıştı beni. Ama çok bol almamakta da fayda var. Malum malzeme deri, açıyor, şekil alıyor.

@erenozalp ben de aynı sp 1 V2 ürününe bakıyorum. Siyah sarı olan modeli yüzde 41 indirimli. Ben şimdi siparişi verdim. Bakalım süreç nasıl olacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler