Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

300-350 TL Civarı Çizme Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns 200
    Elime belli bir miktar para geçtikten sonra eksik olan çizmemi tamamlamak istedim. Ancak birkaç model arasında kararsız kaldım. 4riders tour evo wp, forma valley, forma poker. Bu modeller arasında kararsız kaldım. Herhangi birini alsam sanırım beni üzmez ancak birde sizin düşüncelerinizi duymak istedim. Bu arada valley ile valley sa arasında ne fark var acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

Yok mu önerisi düşüncesi olan ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    selamlar, kalabalık olmasın diye yeni başlık açmıyorum buradan sorayım. 300-400 tl fiyat aralığında, kışlık su geçirmez korumalı uzun bot arıyorum. 4riders ve prosev markalarını buldum, 4riders hakkında olumsuz yorumlarla karşılaştım (deri malzemenin bilek kısmında deforme olduğu ile ilgili), prosev hakkında iyi ya da kötü bir yoruma rastlamadım. düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir?

YDS botlarına bakabilirsiniz. Gayet kaliteli ve sağlamlar.
    feti_can bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    biraz bütçemin üzerinde olmasına rağmen yds düşünüyordum ancak uzun botları şu an stoklarda yok görünüyor.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı vaybe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar, kalabalık olmasın diye yeni başlık açmıyorum buradan sorayım. 300-400 tl fiyat aralığında, kışlık su geçirmez korumalı uzun bot arıyorum. 4riders ve prosev markalarını buldum, 4riders hakkında olumsuz yorumlarla karşılaştım (deri malzemenin bilek kısmında deforme olduğu ile ilgili), prosev hakkında iyi ya da kötü bir yoruma rastlamadım. düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir?
    Forma botlar hakkında bilgi vermek istiyorum (siz sormmaışsınız ama olsun )

Motomax mağazasından önce forma poker aldım, daha ilk yağmurda sırılsıklam olmuştu. Mağazayla görüştüm ve değişim onayı verdiler, arada fiyat farkı olmasına rağmen herhangi bir ödeme yapmadan Forma Valley SA ile değişim yapıldı. Tam bir yıldır yaz kış kullanıyorum, genelde haftanın altı günü sabah akşam 20şer dakika eve gidip gelirken kullanıyorum. Sağanak, yoğun kar, güneş herşeyi gördüm ama bot hiç sorun çıkarmadı. Tek sıkıntısı yanlardan deforme oluyor. O da görsel bir sorun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

Bu arada Forma Poker CE:En sertifikasında yanlış hatırlamıyorsam 2-1-1 almışken Valley SA 2-2-2 sertifikasına sahip, bu da bildiğim en yüksek seviye.

YDS firması ile görüştüğümde ise botlarını sağlam olduğunu söylüyorlar ama herhangi bir CE sertifikasına sahip değiller. Yani YDS kararı tamamen kullanıcıya kalmış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)