Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Metehan' ı yad edelim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    dizinde dizlik ayağında terlik, üstünde kumaş ceket recep ivedik motora binmiş gibi.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Dün akşam beni aradı metepan..
    Bayağı konuştuk, olum bana ne yaptın la diyor..
    Ben bişey yapmadım , sen busun gangaleyta dedim... Senin gamzendeki ben'e ,logar gapağı olurum dedim
    mete_han bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    çok duygulandım arkadaşlar, şiir yazasım geldi

metedir bu, hem panda hem yaramaz
    bir an kitlemesem rahat duramaz
    nasibini aldığı vakit sopadan
    kirişi kırar hemen forumdan

mete bu, var mı dünyada eşi
    banlandığı geçti yüzyetmişbeşi
    hesabı yok kırdığı potun
    failatun failatun failun
    K o r @ y, blue white, djan ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok duygulandım arkadaşlar, şiir yazasım geldi

metedir bu, hem panda hem yaramaz
    bir an kitlemesem rahat duramaz
    nasibini aldığı vakit sopadan
    kirişi kırar hemen forumdan

mete bu, var mı dünyada eşi
    banlandığı geçti yüzyetmişbeşi
    hesabı yok kırdığı potun
    failatun failatun failun

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toprağam diye söylemiyorum mete açık kişilikli biridir acayüp eyüpünde dediği gibi beni de foruma çeken mete dir onun samimiyeti kendim için söylüyorum benim çevremde yok bana.kalirsa forum metenin umrunda değil tabi forum derken mete yi.tanıyanlar devamlı görüştüğü kişiler hariç şimdi bu son banlandığı zaman aradım sordum mete.kardeşim yine ne yaptında banlandın dedim kanka önemli değil dedi neden böyle dedi zaten bu kardeşimiz forumdan olsun faceden olsun tüm tanıştığı insanlarla herzaman diyalog içinde onun için mete açısından banlanma sorunu yok isterse hiç almasınlar foruma

Size nacizhane tavsiyem mete yi herzaman sevelim koruyalım..onun gibisi forumda demiyorum arkadaş olarak dost olarak hayatta zor bulunur size açık söylüyorum ben meteyi kolay kolay aramam o beni arar hemşerim ben seni aramıyorum hep sen beni arıyorsun kızmıyorsun demi diyorum derki yok panpa senin aramadığını değil aryamadığını biliyorum inşallah benseni rahatsız etmiyorum değilmi der. İşte arkadaşımız canımız ciğerimiz mete bu kadar mütevazi bir zat.. Tabi diyeceksinizki ee bu adam hiç kızmıyormu neden banlanıyor sivri dilinden değilmi tabiki de her insan gibi onunda sınırları var. Sınırları zorlarsan karşında değişik bi mete görürsün.
    Bazı arkadaşlar.ohh iyi olmuş da banlanmış misali açıklamalarda bulunmuşlar adam banlandığı halde.konusu ne kadar uzuyor. Birde aktif olarak bu topicte olduğunu düşünün en az 2 hafta topic gündemde olur bakın kontrol edin her açtığı konu motosiklet ile ilgili ilgisiz mutlaka açtığı her.konu uzayıp girmiştir buda çok sevildiğinin bi göstergesidir tanımayan arkadaşlar belliki gerçekten tanımıyorlarki iyimser olamıyorlar.

"METE CANDIR.O MT'NİN GÜLÜDÜR GÜLÜ"

önder her şeyi anladım çok güzelde bilader meteyi sevelim koruyalım ne demek ? bizmi meteyi koruyacaz yoksa meteninmi bizi koruması lazım burada bir anlaşmazlık var

tabiat ana doğada koruyalım mı demek istedin ? doğal ortamında , ki bizim coğrafyada fil yaşamadığı için en büyük canlıyı tahmin etmeniz zor değil ,
    onun için bence o bizi koruması lazım

arşivde bulabildiğim meteden hatıra ve geçmişi canlandırmak amacıyla bir kaç kırıntı daha bırakayım mete için , şaka bir tarafa acayüp (eyüp) nıclı kankamada bire bir katıldığımı söylemek isterim , foruma yabancı olarak girerek tanımadan etmeden , meteyle aradaki samimiyeti yargılayan arkadaşlar için söylüyorum (her şey samimiyettten ve beraber yemeşlikten içmişlikten kaynaklıdır , yavvv onlar öyle davranıyor bende davranayım diye düşünürseniz araya bir parça mesafe koymak temkinli davranmak yerinde bir karar olur

bir keresinde hiç unutamam gayet seviyeli ve tarafsız bir paylaşımımda ( nerdesin lan totoş ) diye bir yorum yazmıştı bana tüm forumun içinde o ve sonrası zamanlarda anladımki bu adam olduğundan daha doğal ve temiz ve ayuuluk yakıştırmasını üstün başarıyla almıştır nazarımda

ulem zabah zabah gene hüzünlendim allhın ayusunu andıkça , kulakları kimbilir nasıl çınlıyordur şu an eğer bu yazdıuklarımı okuyorsa sağ kulağını çınlattığımı bilmesini isterim

neyse bir kaç kare daha , sanırım doğal yaşam alanında pek görüntüleyen olmamış işte o karelerden bir kaçı

K o r @ y, jackal_64 ve mete_han bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı h2rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray reiz çöldeki bedevi gibi kalmi$sin mete reizin yaninda :D
    hüseyin hocam, ben normal standartlarda bi insanım.. 185 cm boy 78 kg..
    ama metepan farklı bi ırktan ...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    genetiği değiştirilmiş ayu dır bu metoşş
    mete_han bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genetiği değiştirilmiş ayu dır bu metoşş
    ulemmm adamı yad edelim dedik, hani beklersin geçmişteki bir anıdan bahsedilecek falan ama, adamı madara ettik beaa.. irezil olmak bu mu acep.. metehandro alanır mı? bence alınmaz..
    adamda kutuplardan gelen bi esenlik var.. relaks bi arkadaş olmakla birlikte devam edelim yadd etmeye.. hadinn hennzapp

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:31 ----------

Dev Panda (Ailuropoda Melanoleuca), Ayıgiller familyasından, beyaz postu üzerinde bölge bölge siyah büyük benekleri olan, iri, tembel, nesli tehlikede olan bir ayı türü. Küçük panda'dan ayrıt edebilinmesi için Büyük panda veya da sırf bambu ile beslendiğine dikkati çekmek için Bambu ayısı da denilir. Ama genelde sırf Panda denildiğinde aşağıdaki fotodaki bu tür kast edilir ve akla gelir.

METEPAN BAMBU YERKEN..

mete_han bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len adem sandiviçi 20 saniye yutuyor insana benzeyen
    mete_han bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Damızlık keçinin cbr daki fotosu buydu galiba ..

http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4udq.jpg
    Aynen buydu =) Yanlış hatırlamıyorsam bir kelebek muhabbeti vardı bu sayfada öyle mi ?
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    ne zaman gelecek yaw. imza toplayalım içişleri bakanlığına yazı yazalım vs vs
    mete_han bunu beğendi.

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Bu sitenin eskilerinden biriyim diyebilmeyi galiba hak etmiş durumdayım. Bu siteye üye olduğumdan beri Metehan'ın espirileri ile küçük Mondial motoru ile Türkiye'yi dolaşan ÜMMET PERKİTAN gibi değerleri ile MT bugünlere gelindiği unutulmamalıdır bence o yüzden bu Ban'lanma konusunda bence daha ince davranılabilir diye düşünüyorum...
    djan, blue white ve mete_han bunu beğendiler.
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı nuwamda adlı üyeden alıntı
    o yüzden bu Ban'lanma konusunda bence daha ince davranılabilir diye düşünüyorum...
    evet metehan konusunda ince görmek lazım
    inçe iş, kalın doğrama...
    djan, piyanist_irf ve mete_han bunu beğendiler.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Adamı 'hayvan' gibi gören bazı yeni yetmeler görüyorum. Kendisi forumun en eskilerinden ve forumu canlı tutanlardandır. Bir insanı tanımadan sırf başkasının yorumları ile kötülemeniz çok yanlış. Sempatik ve kendine has tarzı vardı, beğenmeyende olabilir, illa galeyana gelip çomak sokmanıza gerek yok. Grup gezilerinde herkes sıkıp, kafasına göre kopuk giderken, o en arkada kalanı yalnız bırakmayan biriydi. Cümlelerinize dikkat edin.
    zenon ve mete_han bunu beğendiler.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    PARAYI BULUNCA İNSANI SATAR.
    Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir.
    mete_han bunu beğendi.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PARAYI BULUNCA İNSANI SATAR.
    Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir.
    Şimdi bir açıklama yapmalıyım ki; bu motosiklet camiasında duayen olmaya aday arkadaşlar yanlış tanımasınlar, biz de kul hakkında kalmayalım.

Mete; ziyaretime de gelen, saygıyı eksik etmeyen bir can dostumdur. Çok yakın olunca insanların beklentileri de fazla oluyor haliyle.
    Benim gözümle bakınca benim haklı olduğum, Mete gözüyle bakınca hata olmayan bir olay geçti aramızda, birazcık kırılmış gibi yapıp, nasıl olsa olaya Mete gözüyle bakacağım diye düşündüğümden şeyettirdim. Canım kardeşim, şimdi sen hakkını helal et. Buraları okuyor musun, sistem okumaya müsade ediyor mu bilmiyorum lakin; ÖPTÜM SENİ.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Selam sevgiler beyler...Mete Handro iyi günler diler mesajlarınız beni onore etti...inanın sizlerin bu sevgisine sempatisine layık olabilmek daha stresli bi durum...ki layıkmıyım bilemiyorum...banım 3 ay..10 Mayıs da bitiyor..Görkemden öğrendim...şeffaf olduğuna inandığım bir dönemde siyasi konulara daldım birazda argo yazdım gümledim...şeritan kestiği parmak misali elden bişey gelmez...SEREYE abime bir cevap yazayım dedim...konu şu aslında çalıştığım yerde motorcu pilot bir abim var..başka bir forumdan beni tanır sever kalıplarımız aynı...mete sana bir mon vericem dedi yazlık daınese...harbidende kral bi mont..ama bana gelmedi beden küçüktü..ula bunu okutayım dedim 200 gaymeye...Sezai Abiyi aradım abi fuara gelmicenmi bak bende bir mont var gelmişken bunada bak hem banada katkı olur hesabı 200 gayme dedim...dediğim sadece bu...söz verdiğimi hatırlamıyorum bah yemin ...1 gün sonra AYhan Altıncı abimin iş arkadaşı montu gördü ve resmen atladı kelepir mal çünkü Sezai abiyede sms attım abi mont gitti diye fuardan çok önce...Sezai Abide af buyrun ağzıma .ıçtı vay sen bana dedin niye başkasına verdin..ben mont için Düzceden geliyordum İstanbula..iptal ettim gelmiyorum araba tutmuştuk vs oooo harbi kaydı...şimdi ne diyim bilemedim...satış dediği bu yani..ortada çakllık çukallık yok yani...ona nasip olmadı...sadece bu...öyle bi yazmışki sanki define bulduk defineye çöktüm ...10 Mayısda görüşelim beyler...hep söylerim MT yalan tek gerçek biz üyeleriz...Dip Not...bana iteleyen laf sallayan arkadaşların hepsi beni tanır aslında...dışardan bu yanlış anlaşılabilir...sıkıntı yok yani...Sezai Abide bana her türlü sayıp sövme ve kayma haklarına sahiptir
    yazinin sahibi metehandrodur...
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Sezai Abide bana her türlü sayıp sövme ve kayma haklarına sahiptir
    ...
    Seviliyorsun len, eşk herif
    ( e ) harfini kasıtlı yazmadım.
    mete_han bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    mete_han bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    siteye üye olalı 10 gün oldu ilk defa bi konuyu sonuna kadar okudum harika dayanışma yer yer gülmeme ve duygulanmama sebep oldu

Mete abey gibi birkaç arkadaşım var çevremde gerçekten kötü gün dostudur herşeydir.

Siteye geldiğim için ve bu yazışmayı da bulduğum için şanslıyım.

Bende tanımasam bilmesemde Metehan abeyi şimdiden ona sarmayı kendime borç yazdım.

Herkeze iyi forumlar
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)