Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam: 250cc karşılaştırma için motor aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın abiyle cbr 125 çekimini yapmıştık çok keyifliydi.Bu motorlardan birini kullananlar bence düşünsün çok keyifli geçmişti çekimler.Keşke olsa da bidaha çekebilsek böyle bişey
    Bu motorların hepsinin karşılaştırıldığı bi program gerçekten efsane olur.Dört gözle bekliyoruz.

Alper senin hyo da tertemiz zaten.Bu sefer kimse eski hyoyu gösterdi demez
    lan barkın abiyle konuştuk benim motor hyosung u temsil edicek eğer buda geçer not alamazsa barkın abinin gözünde hyo kötü yapcak bişey yok :D Korelilerin sözcüsü olarak ben ordayım :D
    zealous bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Sadece Türkiye' de değil, yurt dışında da oldukça iş yapacak bir video olacaktır. Bakalım bir önceki gt250r faciasından sonra AEA bizim motorlara şanını iade edecek mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan barkın abiyle konuştuk benim motor hyosung u temsil edicek eğer buda geçer not alamazsa barkın abinin gözünde hyo kötü yapcak bişey yok :D Korelilerin sözcüsü olarak ben ordayım :D
    Kore, Türkiye temsilcisi olarak başarılarının devamını bekliyoruz

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    yardir be kim tutar seni
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dyno testlerini veren hocam barkın abi 250lik motorda temel olarak hangisi ucar kaçar demiyor onlarda parça kalitesine yakıta yol tutuşuna ve sürüş zevkini değerlendiriyor genelde kaldıki ben hiç bir zaman o onu yer dediğini görmedim.O yüzden bence gereksiz bir detay hepsini sürer sunun burası güzel burası eksik der kafalardaki merakları soruları siler.
    Mesajı tam okusaydın dyno konusunun uçan kaçan meselesi değil güvenilirlik-doğruluk olduğunu anlayabilirdin.
    gokhanbeyaz bunu beğendi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Valla ne diyecegimi bilemedim.
    Sen onca sene motosikletle yat-kalk.
    Kendi motosikletini yap.
    Test yapabilmek için, ecnebi memleketlerinde test pilotlugu dersleri al.
    Gel memlekete,
    dergilere, televizyonlara testler yap,yayinla.
    Hatta sanal aleme uzan.
    Yaptigin iste bir numara ol.
    Ondan sonra gel sanal aleme,
    test yapacagiz motor lazim de.
    Sonra millet sana nasil test yapacagini tarif eden postlar yollasin.
    Valla Allah sabir versin Barkin.
    Ben bile gerildim.
    seigen, Aykut009, NoVaRiX ve 10 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajı tam okusaydın dyno konusunun uçan kaçan meselesi değil güvenilirlik-doğruluk olduğunu anlayabilirdin.
    Hocam ben anladım zaten onuda 250lik motorda neyin dynosu yani çok detaycılık bu markaların verdiği dyno verilerinin bile kaç kere sahte olduğu kanıtlandı oynanmış dyno verileri sadece motordan cıkan tekere gitmeyen veriler falan Barkın abinin teknik detaya kaymaması benim çok daha fazla hoşuma gidiyor.Zaten bizim millete teknik değilde gidiyomu,yakıyomu servisi ucuz mu lazım öyle ntvdeki gibi aman azizim porsche bi araç yapmış 0 100ü şukadar inanmassın 3 çeşit süspansiyon var fiyatıda uygun 200 bin euro gibi şeyler anlatıyolar giden kitle belli :D amacım sana karşı olmak değil görüşüne saygı duyuyorum.

** Bu arada eğer Barkın abi onay verirse bu videoya kendi çapımda ingilizce alt yazı desteği vermek isterim deneyimim yok ancak çok zor bir şey olacagını düşünmüyorum.

mustafaferah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco super 8 - KYMCO DİNK 200İ - LİFAN PONY 100
    Herkes gıbı bende merakla beklıyorum cekımlerı coook guzell olacak coookkkk...

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Tam hah bu diyordum hatta yukselise gittim honda icin ama simdi Barkin Reyiz in incelemesini izlemeden almayacagiz belli

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Barkın abi cup motosikletlere de baksan talibi çok onların da şöyle Yamaha Crypton-Honda Wave-Modenas GT135 kıyaslaması yaparsan bir programda çok iyi olur.Saygılar...
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Benide gotur la cekimlere

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın abi cup motosikletlere de baksan talibi çok onların da şöyle Yamaha Crypton-Honda Wave-Modenas GT135 kıyaslaması yaparsan bir programda çok iyi olur.Saygılar...
    abi bisikletleri de test etsen..carraro 419, kron xc500 ve sedona 711, başlangıç bisikletleri abi bunlar..bunları da test eder misin...
    Slayerrr bunu beğendi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    bende artıj gt250r ın aklanmasını istiyorum,çekim yeri hakkında bilgi verirseniz müsait olursam gelmeye çalışırım,atraksiyon olur.Hatta zippo's kaskın duruyorsa seni de alırım bir haber verirsiniz.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bisikletleri de test etsen..carraro 419, kron xc500 ve sedona 711, başlangıç bisikletleri abi bunlar..bunları da test eder misin...
    Ne alaka şimdi o motosikletlere binen birçok kişi var honda pcx tvs wego test eder onlar scooter onları test ediyorsa cup motosikletleri niye test etmesin
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dur japonları bırak daha daelim pataklıcak hyosungu... Takke düşüp kel görünecek

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benide gotur la cekimlere
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende artıj gt250r ın aklanmasını istiyorum,çekim yeri hakkında bilgi verirseniz müsait olursam gelmeye çalışırım,atraksiyon olur.Hatta zippo's kaskın duruyorsa seni de alırım bir haber verirsiniz.
    yer belli olsun özelden yazarım henüz belli değil ekremi alır gelirsin inşallah

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur japonları bırak daha daelim pataklıcak hyosungu... Takke düşüp kel görünecek
    üstat güldürdün beni gece gece daelim önce benim çavuşu tokatlasın zuahahaha :D ben tek silindiri tek yumurtalıklı erkeğe çift silindiri çift yumurtalıklı erkeğe benzetiyorum 4 silindiri sorma :D
    Zippo's bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Megelli'yi merak etmekteyim. Fakat bu kadar kısa sürede bulmanız çok zor olacaktır.
    otopsici bunu beğendi.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    aea ya, kurcalanmış olduğunu bildiği halde "ön freni yok" dediği hyosung gt250r inceleme faciasını temizlemek için güzel bir fırsat..
    doğrusu insanların ekmeğiyle oynamak, tutupta motoru apaçilere tavsiye etmek..? fren yok demek. hyosung firması olsam kesinlikle dava açardım, kazanamazsam tetikçi tutardım.
    bir nesli gt250r dan soğuttun be aea..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaski sattim ama es dost bulurum birinden paslasiriz

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    filanca motoru da ekleyin!
    GaCCaLL bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    firmalar AEA gibi kendi imkanları ile ya da çok küçük desteklerle test yapanları yermek ya da onlara dava açmak istiyorlarsa önce motor versinler test için, adamın asabını da bozmasınlar. müşteriyiz biz de sağılacak inek değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

ha bu arada test fuardan önce yayınlanabilirse bomba olur
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)