Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kayıp Amerikalı'nın Ölüsü Bulundu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Kayıp Amerikalı kadın fotoğrafçının ölüsü bulunmuş. İnsanlık adına üzücü bir olay. Eskiden bir söz vardı; "Bundan başka İstanbul yok" diye. Bu söz günümüzde de geçerli fakat çok farklı bir anlamda ne yazık ki.
    http://www.dunyabulteni.net/?aType=h...ticleID=245579

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    insan garipsiyor çocuklarını ve kocasını bırakıp ne yapmaya geldi ki hele ki Türkiye'ye
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    http://www.dha.com.tr/pkk-tarafindan...ti_405042.html Çok daha önemli şeyler var. banane elin am erikalısından
    ozgurakman, ReiZzZ, ÇinLee ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    bi de neden gelişemiyoruz diye düşünürüz...zamanın da çanakkale'de çarpışan atalarımız yaralı anzakları gördüklerinde banane demedikleri için yüce bir minnet olarak anıldık ve saygı gördük...

şu an gerçekleşen olaydan dolayı utanıp vah halimize diye düşünmemiz gerekirken etrafta gördüğüm yorumlara(sadece burası değil) şaşıyorum.İnsanlık ölmüş mü ? azına bile.... mış..

hayretler içindeyim......

bu ilk değil son olmayacaktır..

şimdi düşündüm de müslüman olmayınca bizden olmuyor değil mi?

adamım diye geziyorsanız gezinde insanım diye dolanmayın!!!
    Benli, erro, trgy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    bence bu işte bir iş var, 3 gün içinde 2 ayrı ülkeye gidip gelmiş Tr.yeye dönünce de kaybolmuş. normal mi sizce?
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi de neden gelişemiyoruz diye düşünürüz...zamanın da çanakkale'de çarpışan atalarımız yaralı anzakları gördüklerinde banane demedikleri için yüce bir minnet olarak anıldık ve saygı gördük...

şu an gerçekleşen olaydan dolayı utanıp vah halimize diye düşünmemiz gerekirken etrafta gördüğüm yorumlara(sadece burası değil) şaşıyorum.İnsanlık ölmüş mü ? azına bile.... mış..

hayretler içindeyim......

bu ilk değil son olmayacaktır..

şimdi düşündüm de müslüman olmayınca bizden olmuyor değil mi?

adamım diye geziyorsanız gezinde insanım diye dolanmayın!!!
    arkadaşım gelişememizin nedeni bizden olmayana saygı göstermemek değil tamamen başımızdakilerin ortaya çıkardığı durum ve sadece içimizde bizle beraber yaşayan HAYVANLAR yüzündendir... Kesinlikle de bu işte bi gariplik var...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kimse kusura bakmasın ama benim için bir askerin düşmanları tarafından kaçırılmasının yanında, bir turistin kimbilir ne sebepten hangi sivil cani tarafından öldürülmüş olması çok daha dehşet verici ve önemlidir. Sanırım dünyada oransal olarak en fazla potansiyel katile sahip ülke biziz. Çok utanç verici.
    acayüp, LIDYALI ve otopsici bunu beğendiler.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Abi iktidar yanlısı falan değilim ama bırakın bu başımızdakiler muhabbetlerini. Bizi sadece siyasi güçler değil içimizdeki birilerinden medet umma duygusu mahvediyor, geriletiyor, şekil a'daki gibi Türkiye, dış ülkelerce rezil duruma düşüyor. Bananecilik günümüz Türkiyesinin en büyük sorunudur bence. Hani vardır ya bir söz herşeyi devletten beklemeyin diye, ortada bir kusur varsa bu kusuru farkeden her vatandaş bir adım atsa inanın çok yol katedeceğiz ama yok!
    Okan Sinan Ocan, LIDYALI ve otopsici bunu beğendiler.
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.dha.com.tr/pkk-tarafindan...ti_405042.html Çok daha önemli şeyler var. banane elin am erikalısından
    Sizin gibi insanlarla aynı havayı paylaşmak aynı havayı solumak aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum sırf bir kişinin amerikan vatandaşı olması nedeniyle yaşamasının veya ölmesinin sizin için bir önemi yok insan yaşamının değeri yaşama hakkı gibi konulara hiç girmiycem çünkü sizin gibi bir adama bunları anlatmam mümkün olmayacaktır. Ama bu kadının katilinden hiç bir farkınız yok gözümde aynı zihniyet...

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Abi öyle deme şimdi buraya gelir cevap yazarlar ne faşistliğin ne ırkçılığın ne katilliğin ne de naziliğin kalır.Tecrübeyle sabittir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin gibi insanlarla aynı havayı paylaşmak aynı havayı solumak aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum sırf bir kişinin amerikan vatandaşı olması nedeniyle yaşamasının veya ölmesinin sizin için bir önemi yok insan yaşamının değeri yaşama hakkı gibi konulara hiç girmiycem çünkü sizin gibi bir adama bunları anlatmam mümkün olmayacaktır. Ama bu kadının katilinden hiç bir farkınız yok gözümde aynı zihniyet...
    Doğru sana ne Türk ölmüşse sen git amerikalılara edebiyat yap anca.
    yasin_942 bunu beğendi.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan garipsiyor çocuklarını ve kocasını bırakıp ne yapmaya geldi ki hele ki Türkiye'ye

kendisi yaşasaydı "sanane" derdi herhalde...
    Chronix, Lucas, umurcan ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Benim için her insan aynı değerdedir. Lakin bu ülke için çalışırken kaçırılan Astsubay ım varken bunun konusu niye!!!. Siz sadece gündemde olanları izleyin ve unutun.....
    haojin2005 ve İLYAS41 bunu beğendiler.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    Bi insan yaşamını yitirmiş.ne çabuk hüküm veren insanlar olduk böyle.kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmak bizlere has bi durum olmalı.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendisi yaşasaydı "sanane" derdi herhalde...
    hayır tabi ki beni bağlamaz ama haberi izlediniz eminim ki; çook kısa zamanda ülke değiştirip geri türkiyeye dönüyor, resmen bi sigara ateşi almaya gitmiş geri gelmiş, resmen farklı bi olay var... bu kadın için devreye mit falan girmiş haber siteleri yazıyor bunu ya, hangi kayıp veya hangi saldırma işlerine bakmışlar daha önce... gider başbakanımız suriyeye ordakilere yardım eder, hiç düşündün mü kendi ülkendekileri... bu iş bu kadar basit değil ki görürsünüz bi kaç güne çıkar işin aslı... ve birden yok olur bu haberlerde...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    nasıl yorum yapan biriyle bir katili aynı kefeye koyabiliyorsunuz? Eğer siz terapist iseniz hastanız olmak istemezdim umarım hastalarınız da bu durumunuzu bir an önce anlar terapsitini değiştirir.
    kakare, yasin_942, haojin2005 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    tracer 900
    Benim için her insan aynı değerdedir. Lakin bu ülke için çalışırken kaçırılan Astsubay ım varken bunun konusu niye!!!. Siz sadece gündemde olanları izleyin ve unutun.....
    hay ben topunuza ne diyeyim ya...1 yıldır bir kaymakam admaların ellerinde ona üzüldün mü...kaybolan astsubayı araştıracak mısın iki gün sonra sen de unutacaksın...hadi kaybolan astsubay için ne yaptın? adamın niye kaçırıldığı, kimi tarafından kaçırıldığı belli...kaçıranlarla şu an zaten pazarlık yapılıyo...köpeklerin liderleri ülke için yol haritası çiziyo, yakında da dışarı çıkacak...sen ne yapıyosunda tepki gösteriyosun...

burda kadın ölmüş, tecavüz edildi büyük ihtimalle...lan üzül önce, rahmet dile, sonra gündeme getir yarın senin de umrunda olmayacak astsubayını...hay senin ve senin zihniyetindekilerle aynı ortamda yaşamak zorunda olan bana...
    Okan Sinan Ocan ve ÇakaHatun bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Topic biraz karışmış konu farklı yere gitmiş.

Bu kadının uyuşturucu yada para kuryeliği yaptığını düşünen bir tek benmiyim ?

kadın 1 haftadır gündemin tepesinde ve kanıdın ne doğrudüzgün bir fotoğrafı ne de fotoğraf makinası var. çolukcocuk sahibi olmasına karşın cep telefonuda kullanmıyor.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır tabi ki beni bağlamaz ama haberi izlediniz eminim ki; çook kısa zamanda ülke değiştirip geri türkiyeye dönüyor, resmen bi sigara ateşi almaya gitmiş geri gelmiş, resmen farklı bi olay var... bu kadın için devreye mit falan girmiş haber siteleri yazıyor bunu ya, hangi kayıp veya hangi saldırma işlerine bakmışlar daha önce... gider başbakanımız suriyeye ordakilere yardım eder, hiç düşündün mü kendi ülkendekileri... bu iş bu kadar basit değil ki görürsünüz bi kaç güne çıkar işin aslı... ve birden yok olur bu haberlerde...
    kişi amerikan vatandaşı olunca dvreye mit de girer başka biri de...kadın sade bir vatandaş olsa bile vatandaşı olduğu ülke kendi vatandaşı başka bi ülkede kza geçirdiğinde dahi helikopter gönderip aldırtan bi ülke...bunun ne anlama geldiğini yurtdışında türk elçiliğine işin düştüğünde anlarsın...

kadın ajan vs olabilir ama biz iyi niyetimizle normal bir vatandaş olduğu üzerinden yapıyoruz, evvela kendisine sıfat yapıştırmak ya da olaydan şüphelenmek yerine...sonradan bi yamuğu çıkarsa üzülmüş olmak vs kişiden bişey götürmez ama ilk aşamada bu şekilde yaklaşmak çok şey kaybettirir...

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    hay ben topunuza ne diyeyim ya...1 yıldır bir kaymakam admaların ellerinde ona üzüldün mü...kaybolan astsubayı araştıracak mısın iki gün sonra sen de unutacaksın...hadi kaybolan astsubay için ne yaptın? adamın niye kaçırıldığı, kimi tarafından kaçırıldığı belli...kaçıranlarla şu an zaten pazarlık yapılıyo...köpeklerin liderleri ülke için yol haritası çiziyo, yakında da dışarı çıkacak...sen ne yapıyosunda tepki gösteriyosun...

burda kadın ölmüş, tecavüz edildi büyük ihtimalle...lan üzül önce, rahmet dile, sonra gündeme getir yarın senin de umrunda olmayacak astsubayını...hay senin ve senin zihniyetindekilerle aynı ortamda yaşamak zorunda olan bana...
    eminimki aramızda herhangi birinin ölmesine ve tecavüze uğramasına üzülmeyecek insan yoktur... Herkes birbirini yanlış anlamasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

kişi amerikan vatandaşı olunca dvreye mit de girer başka biri de...kadın sade bir vatandaş olsa bile vatandaşı olduğu ülke kendi vatandaşı başka bi ülkede kza geçirdiğinde dahi helikopter gönderip aldırtan bi ülke...bunun ne anlama geldiğini yurtdışında türk elçiliğine işin düştüğünde anlarsın...

kadın ajan vs olabilir ama biz iyi niyetimizle normal bir vatandaş olduğu üzerinden yapıyoruz, evvela kendisine sıfat yapıştırmak ya da olaydan şüphelenmek yerine...sonradan bi yamuğu çıkarsa üzülmüş olmak vs kişiden bişey götürmez ama ilk aşamada bu şekilde yaklaşmak çok şey kaybettirir...
    tabiki bu olay görmezden gelinemeyecek kadar ağır ben sadece bu kadar küçük çapta olmadığını söyledim... Geri kalan herşeyde tabiki haklısınız bende üzgünüm ve bende her tecavüz her cinayet her butür haberlerde üzülüyorum ve bunu yapan bizim insanımız...

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Milliyeti ne olursa olsun turist bir kadının öldürülmesi ülkemizi sıkıntıya sokar.

Büyük şehirlerde yapılan her türlü terörist eylemlerin yunanistan tarafından işlenerek, tuzimden başkada doğru düzgün gelirleri olmadığı için ülkelerinde kalan turistlerin, günübirlik bile ülkemize gelmemesi için bilerek provake edildiğini biliyormuydunuz.

Bir kadın bu şekilde çocuklarını ve eşini bırakıp ,tek başına geliyorsa ya gizli bir aşık ( zayıf ihtimal )
    ya uyuşutucu veya para kuryeliği için ( ya malı kaybetti , ya da şantaj yapmaya kalkmışta olabilir ( güçlü ihtimal ),
    ya da parayı iç etmeye kalktı ( zayıf ihtimal )

Belki de tamamen farklı bir şekilde dolaşırken görmemesi gereken bir şeyi gördüğü için öldürülmüştür gibime geliyor.
    "“Kişinin namazına, niyazına değil; dinar ve dirhemle olan arkadaşlığına bakın”. Hz Muhammed ( S.A.V)
    "İnsanların en cahili, ahiretini başkasının dünyası için satandır." Hz.Ömer

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)