Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

başbakan tayyip erdoğanın önerisi!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Bekarlara çağrı acilen evlenin ve en az 3 çocuk diyor boşbakanımız... evi olmayana kira parası evlilik için gerekli para ? Millet kendine zor bakıyor senin sayende. Hayatı pahalalaştırıp maaşları doğru düzgün yükseltmeyen orantısız bi şekilde yöneten yönetici. Uzun uzun yazmaya gerek yok herşeyi teker teker neler yaptıgını yapmadıgını tüm TÜRKİYE biliyor
    Dört teker bedenini, iki teker ruhunu taşır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bence hic takma kafana, eger ki kotu yonetiyorlar ise milyonlarca vebal uzerlerinde olacak, birak onlar dusunsun

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bu ülkede evlenmek ortalama 30 milyar (Eski parayla)... Ben bu parayı hayatım boyunca bir arada göremeyeceğimden, hayatım boyunca da evlenmiycem. işte sana benim açılımım sayın başbakan

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vardır bir bildiği , niçin böyle bir şeyi önersin ki ? uzun vadeli düşünceler olabilir !
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    zaten bize değil, yandaşlarına söylüyor bunu. siz çocukları yapın yapınki ben 2023 çocuklarım 2053 görsün,mesaj gayet açık ve net..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    zamaninda erkek sunnetini icat eden misirli firavun zihniyetinin aynisi. halk cogalsin daha cok isci daha cok kole. siz daha uyuyun.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vardır bir bildiği , niçin böyle bir şeyi önersin ki ? uzun vadeli düşünceler olabilir !
    MotorKafa ve aquarist4 bunu beğendiler.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Kalabalık nüfus -> fakir halk -> kömür, makarna -> gelsin oylar...

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    üç çocuk, yap allah rızkını verir demekle olmuyor sayın tayyip bey, herhalde daha fazla çocuk daha fazla vergi demek oluyor bu, evet bayağı ileri görüş var sayın tayyip beyde
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Asgari ücret 701 lira olduğu sürece ?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ben yeni evlendim ,bırak 3 çocuk muhabbetini motorun cc sini yükseltemiyorum...
    hadi bakam tayyip amca ,tükanın önünü kapama

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Siz bütün bunların; Ülkede ne gelir ne sağlık ne eğitim eşitliği olduğundan,
    daha büyük cahil bir kitle yaratıp onların bazı duygularını sömürerek kendi servetlerine
    servet katmak olduğunumu düşünüyorsunuz yoksa!!!
    Ayıplıyorum...
    Üç çocuğu veren rızkınıda verir...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Olurda Başbakanın tavsiyesini dinlemeyip (benim gibi mesela, birde kaldım) kontrollü bir şekilde nüfus artışı sağlamayan ve bu fikir ile dalga geçen çoğunluk, uzun uzun yıllar sonra demokrasi gereği azınlık olarak kaldığında ne düşünecek acaba
    ahmetunuver ve Benli bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İsteyen yapar isteyen yapmaz.

Bütçe görüşmeleri kıran kırana geçiyor, var mı takip eden?

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olurda Başbakanın tavsiyesini dinlemeyip (benim gibi mesela, birde kaldım) kontrollü bir şekilde nüfus artışı sağlamayan ve bu fikir ile dalga geçen çoğunluk, uzun uzun yıllar sonra demokrasi gereği azınlık olarak kaldığında ne düşünecek acaba

Sayın Süper Moderatörümüz aşağıdaki yazanları biryerlerden hatırlıyormusunuz.????

DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    bütçe derken? Ben buna bütçe demem üstadım kusuruma bakmazsın umarım.. Cari açık almış gidiyor, sen neden rafineriden 1 TL ye çıkan benzine 5 lira ödüyoruz zannediyorsun.. Neden hala satılan herşeyde TRT Bandrol bedeli ödüyoruz? Neden haberleşme vergisi, deprem vergisi, ikibinbilmemkaç istanbul avrupa kültür başkenti vergisi, neden %37 ÖTV?

şimdi baştan alıyorum pardon ; neden takip edeyim ki bütçe güllük gülistanlık, kişi başına milli gelir 20 milyon amerikan doları, herkesin evinin altında bir spor bir jeep bir aile arabası ve 4 tane motoru var.. Neden takip edelim nasılsa siyasilerimiz bizim için çalışıyorlar!!!
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    herşeyi her siyaset bakışını bir yere bırak . sadece benzin olmuş olacak 5 TL ötesi varmıdır . bi uzun yol yapamadık gitti sagolsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçe derken? Ben buna bütçe demem üstadım kusuruma bakmazsın umarım.. Cari açık almış gidiyor, sen neden rafineriden 1 TL ye çıkan benzine 5 lira ödüyoruz zannediyorsun.. Neden hala satılan herşeyde TRT Bandrol bedeli ödüyoruz? Neden haberleşme vergisi, deprem vergisi, ikibinbilmemkaç istanbul avrupa kültür başkenti vergisi, neden %37 ÖTV?

şimdi baştan alıyorum pardon ; neden takip edeyim ki bütçe güllük gülistanlık, kişi başına milli gelir 20 milyon amerikan doları, herkesin evinin altında bir spor bir jeep bir aile arabası ve 4 tane motoru var.. Neden takip edelim nasılsa siyasilerimiz bizim için çalışıyorlar!!!
    Bu sebepten bütçe görüşmelerini tavsiye ettim.

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Ya bir şey sormak istiyorum bu adam Türkiye genelinde %50'lik bir post çıkarttı farkındamısınız şimdi herkes Başbakanın söylemlerinden dem vuruyor. Ee ben değilim sen değilsin yada o değil bu adama oy verenler o zaman kim bu adama bu kadar oy verdi bir de buradan bakmak lazım diye düşünüyorum. şimdi bunu yazdım diye beni Akp sempatizanı sananlar olabilir ama şunu da en başından ifade etmet isterim ki öleceğimi bilsem yine de Akp'ye oyumu vermem yani....
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kürtaj, üç çocuk, bekarların evlenmesi, muhteşem yüzyıl , türban gibi konular öncelikle ilgilenilmesi gereken birinci dereceden devlet konularıdır. İhmale gelmez. RTE doğrusunu yapıyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)