Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Hayalindeki Motoru ALMAK ÇOK KOLAY :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yaşam koçluğu nedir yaaa...
    Millet yaşamayı bilmiyor mu?..
    Yaşamayı mı öğretiyor bu koç....

Saçma sapan işler....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    %100 kar yatırımın doğru olduğunu kanıtlamaz.Kar oranın %100 olması için yapılması gereken nedir?

Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bankacıya soralım o zaman
    Sıfır Risk sıfır zarar... %100 Kar olan bir iş yapılmaz mı ? bugün borsada bile para çok büyük dönse de bir hisse senedi bir seansta tavan gitse bile %10 kazanırsın öyle değil mi ??

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:18 ----------

Bizde diyoruzki herkes yapsın ayda 1.000 tl ye kölelik yapma ama bizim insanımız köleliğe alışmış o daha kolay geliyor hani sırtını devlete dayada 1.000 tl al aman diyim çalış yeter sana Görüyoruz devletler bile iflas bayrağı çekmeye başladı artık...
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı cRaZy_iMaM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makseli kardeş.ben tek teker imam biliyosun deil mi ?

şimdi işin ne olduğunu bi kenara bırakıp sadece ekmekle oynamak üzerine konuşcam önce.bu topic in buraya açılmasından ben de hoşlanmadım açıkçası arkadaşı uyardım onu da söylim.bak gerçekten işle ilgili detaylı bilgi sahibi olmadığın için başkalarını da yanlış yönlendiriyosun.çok bişey söylemicem tarafsız incele şirketi işi,o zaman görceksin doğruyu...

nobel tıp ödülü olan bi şirketten,dünyanın en iyi 150 doktorunun çalıştığı bi şirketten,ucla üni. de laboratuvarı olan ve dünyada bi üni de laboratuvarı olan ilk ve tek şirketten,dünyanın en iyi futbolcusu messi yi,david bechkam ı,barcelona,la galaxy,valencia,milan,inter,spartak moskova,shalke 04 ve dünyanın en iyi futbol,basketbol,voleybol takımlarını besleyen bi şirketten,dünyanın en iyisi seçilmiş güreşçimiz rıza kayaalp i,selçuk çebi yi,nur tatar ı,bahri tanrıkulu nu besleyen bi şirketten,üstüne üstlük benim ölümden ve borç batağından kurtulmamı sağlayan şirketten bahsediyoruz. kimsenin bana üçkağıtçı,düzenbaz ya da buna benzer tırı vırı bu işler diyerek ekmeğimle oynamaya hakkı yok.
    tekrar söylüyorum bu topic in burayı açılması yanlış sizin yaptığınız ondan da yanlış ! eğer ciddi ciddi bu işin detaylarını gerçeğini görmek istiyosanız beni ekleyin facebook tan tek tek anlatırım.yoksa kimse ekmeğimle oynamasın bütğn dünyanın tanıdığı bi adamım üstelik müslüman,türk ve motorcu toplumunu temsil ediyorum yalan söylüyo olsam ülkenin bi çok şehrinde ekiplerim olmaz haberlere çıkmazdım...ben ispatla konuşyorum bana ispatla gelin !!!

http://www.facebook.com/tarikbalki

http://gundem.milliyet.com.tr/-tek-t...73/default.htm
    gerçek hayatta ve internette daha önce tanışmadık sanırım.

benim bildiğim herbalife aynen yukarda bahsettiğim gibiydi o zamanlar. üzerinde 5-6 sene geçti.

belki değişmiştir bilemeyeceğim o konuyu ama BENİM BİLDİĞİM, gittiğim gördüğüm yukarda yazdıklarımdır !

benim yazdığımı okuyan var mı acaba ?
    makseli hırsızlık mı düzenbazlık mı yapıyoruz bunu mu demek istiyosun ? alimin fikri neyse zikri de o olurmuş !!!

hocam tek bana yazma. insanlar soru soruyorlar onlara cevap ver.

nobel tıp ödülü olan bi şirketten,dünyanın en iyi 150 doktorunun çalıştığı bi şirketten,ucla üni. de laboratuvarı olan ve dünyada bi üni de laboratuvarı olan ilk ve tek şirketten,dünyanın en iyi futbolcusu messi yi,david bechkam ı,barcelona,la galaxy,valencia,milan,inter,spartak moskova,shalke 04 ve dünyanın en iyi futbol,basketbol,voleybol takımlarını besleyen bi şirketten,dünyanın en iyisi seçilmiş güreşçimiz rıza kayaalp i,selçuk çebi yi,nur tatar ı,bahri tanrıkulu nu besleyen bi şirketten,üstüne üstlük benim ölümden ve borç batağından kurtulmamı sağlayan şirketten bahsediyoruz. kimsenin bana üçkağıtçı,düzenbaz ya da buna benzer tırı vırı bu işler diyerek ekmeğimle oynamaya hakkı yok.

bize söylenen de Amerikalı bir tüccarın annesinin kilo problemindne dolayı ÖLÜMÜ üzerine bu çalışmalara başlaması sonucu ortaya çıkan bir şirket olarak söylenmişti.

sizin de bahsettiğiniz aynı şirket mi ?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinizin hayalinde bütçesi sebebiyle alamadığı sürekli ertelenen motorlarımız vardır ve hep içimizde kalır...
    Artık böyle olmasına izin vermemek için çok güzel bir fırsat var.
    Ben fırsatı değerlendirdim ve hayalime çok yaklaştım, gelin sizde bu hayalinizi gerçekleştirin alalım şu motorları.
    Hayallerini gerçekleştirmek isteyen arkadaşlar bana mesaj ile geri dönsün lütfen
    100 kişi sana altın gününemi gelicez arkadaşım

Örfünde, adetinde, kültüründe, "buyur kardeşim bir gün lazım olur" gibi davranışlar olan bir ırka gelip "lazımsa vereyim bana şurdan burdan ulaşın" demek pek iyi niyetli paylaşımmış gibi görünmüyor dışardan
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ekle beni facebook tan tanışalım görüşelim bilgilerin tazelensin kardeş ;) böylelikle kimsenin ekmeğiyle oynamazsın,kimseyi üçkağıtçılıkla suçlamazsın

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Ara beni boya beni gibi oldu boyle. Birşey varsa herkes bilsin , özel muamele pek hoş karşılanmaz gibi geldi bana
    çelikatlı bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Madem ki burada topic açtınız

yazın herşeyi herkes görsün....
    Ekleyin facebook a falan yaş iş...
    Adam çekmekten başka bişey değil bu yaptığınız....

Yazın buraya net olarak nedir?, ne değildir...
    Herkes görsün....
    Ya da sildirin konuyu gitsin...
    makseli ve dogus2006 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Adamlar bildiğin dolandırıcı.Böyle kalabalık ortamı bulmuşlar.Enayi denk getiririz diye uğraşıyolar.Dünyanın en iyi doktorlarıymış.Sen onu küllahıma anlat.Günde kaç tane geliyo senin gibi pazarlamacı.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    biz kimsenin işine gücüne çamur atıyo muyuz
    Bu sözün bana sanırım.

Ama yanlış yapıyorsun.

Özel bir şirkette yazılımcı olarak çalışıyorum.

Kimsenin ekmediğine taş koyma gibi bir niyetim yok ama insanları "hayalindeki motor" gibi boş vaatlerle kandırmanın da alemi yok.

Burda kimse kimseden lafını, bildiklerini ve tecrübesini paylaşmaktan çekinmiyor.

Lütfen burda anlatın ne bildiğiniz varsa. Facebook hesabımı sadece SEO işlerim için kullanıyorum. kendi şahsıma ait facebook adresim yok.

twitter var, o da işinize yaramaz. Çok ulaşmak isterseniz isim ve soy ismimle kendi blogumdan iletişime yazın.

bu konu benim için bu kadar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tamam konu silinsin zaten benim istediğim de o.burda hakeden var haketmeyen var.hayat değiştiren bi işi herkesin hakettiğini düşünmüyorum.ciddi olan ''kardeş ben bilgi sahibi diilim ekmeğinle de oynuyomuş gibi olmak istemyorum bana tarafsız ispatla '' diyen olursa arar sorar ya da alın telefon numaram da burda !

0542 388 26 55 tarık balkı

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cgty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara beni boya beni gibi oldu boyle. Birşey varsa herkes bilsin , özel muamele pek hoş karşılanmaz gibi geldi bana
    yarıldım yaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sen önce beni bi araştır ondan sonra konuş

1 hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    actıv 110
    iş tam olarak nedir neyin nesidir açıklamıyosunuzki hep üstü kapalı tabirler felan

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yaw arkadaşlar yaşam koçluğuymuş bilmem neymiş inanmayın derim..çılgın imam arkadaş ile ne idüğü belli olmayan açıklama yapmakta bile beceriksiz bir arkadaş çıkmış biri özelden ulaşın mesaj atın diyor diğeri face'den beni ekleyin diyor..böyle bir saçmalık olur mu?ne yapmak gerek diyor tüm arkadaşlar,adamlar ara beni ekle beni tara beni diyor..o zaman buraya neden başlık açtınız?gidin neyin koçluğunu antrenörlüğünü yapıyorsanız onunla uğraşın..böyle de bir mesleği ilk defa duyuyorum..kesinlikle bulaşmamak gerek hazır elinizde olandan da olmayın derim ben..
    makseli bunu beğendi.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bütün itibarını kaybettin gözümde...
    Hakkında yapılanlara çok kızmıştık...
    Demiştik ki helal olsun ..İşte bu demiştik....

Neyse...
    Akşam akşam .....
    YÖRÜK bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu sitede mod yok mu gelsin silsin şu topic i

I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    İşte böyle böyle gidiyor apartmanın paraları )
    motorcu dediğin zeki çevik ve ahlaklı olmalı

1 hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    actıv 110
    açıklayında bitsin burda iş sıkışınca hemen mod silsin ne oldu

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Cevap gelmediğine göre ben yorumumu yazayım,

Yatırımlarda herşey açık olur.Şüpheye mal olucak davranış ve tavırlar içine girilmez.Spk lisansı var diyorsun.Lisansının iptal olabileceğini biliyor musun o lisansı kendine merak ile facebook sayfasına çekmek için kullandığın ortaya çıksa!Ürün ne olursa olsun sen güvenilir ol.Hiç yoktan ürün satamasan bile yalancı çoban gibi bir sıfat üstüne yüklenmez.

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %100 kar yatırımın doğru olduğunu kanıtlamaz.Kar oranın %100 olması için yapılması gereken nedir?
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sıkışmaktan diil kardeş cahille etme muhabbet küstürürsün demişler çok şükür alnımız ak yolumuz pak.

tayfun bora arkadaş net başında olmadığı için cevap veremedi.kendisi böyle sitelerden iş sunulmayacağını bilmediği için böyle bişey yaptı uyardım ve konuyu kapattım.işimizde şüpheli hiç bişey yok sadece herkese herşeyi söylemiyoruz böyle yerlerde.dedğim gibi hakeden var haketmeyen var.

bir mod gelip silerse bu topic i mutlu olurum

herkese iyi akşamlar

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)