Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Zevkler tartısılmaz ama ( Enduro )

Motovento
    REKLAM ALANI
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    ne olmuş burda yaw konuyu gördüm açıldığından beri bir kere girip okumadım şimdi bir göz attım neler olmuş
    herkes neyden zevk alıyorsa onu kullansın
    racing asfalt motorudur
    enduro havada karada toprakta gerekirse suda
    racing makinası olupta ne manzaralar kaçıranlar var hadi gel şelaleye gidelim bakalım desen sana diyecekki benim motorum o yola gelmez
    iyi cruiser chopper motorlara laf atılmamış atılmışsada ben görmedim
    chooper gibi varmı beya at ayakları en öne daya sırtını ohhh mis mis

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne olmuş burda yaw konuyu gördüm açıldığından beri bir kere girip okumadım şimdi bir göz attım neler olmuş
    herkes neyden zevk alıyorsa onu kullansın
    racing asfalt motorudur
    enduro havada karada toprakta gerekirse suda
    racing makinası olupta ne manzaralar kaçıranlar var hadi gel şelaleye gidelim bakalım desen sana diyecekki benim motorum o yola gelmez
    iyi cruiser chopper motorlara laf atılmamış atılmışsada ben görmedim
    chooper gibi varmı beya at ayakları en öne daya sırtını ohhh mis mis
    Kavgaya yol çıkarıyorsun haberin yok Şimdi gelicek chooperci birşeyler dicek ortalık savas alanı olacak

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kavgaya yol çıkarıyorsun haberin yok Şimdi gelicek chooperci birşeyler dicek ortalık savas alanı olacak
    choppercılar akıllı uslu insanlardır oturaklı dediğinin arkasında duran lafı kodummu tam koyan
    birde herkes değil ama
    şimdiye kadar gördüğüm tüm racingciler yolda bir kere bile selam vereni görmedim ben versem dahi
    ama enduro chopper cross türü süren motorcular selamlarını hiç vermeden yanımdan karşıdan geçeni görmedim
    Soykan67 ve Legend33~ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Eskiden r6
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    choppercılar akıllı uslu insanlardır oturaklı dediğinin arkasında duran lafı kodummu tam koyan
    birde herkes değil ama
    şimdiye kadar gördüğüm tüm racingciler yolda bir kere bile selam vereni görmedim ben versem dahi
    ama enduro chopper cross türü süren motorcular selamlarını hiç vermeden yanımdan karşıdan geçeni görmedim

evet bu konuda haklısın endurocular chopperciler daha bi şu motor ruhu denen şeye uygun insanlar. Biz bunu kabul ediyoruz ileride bir gün kısmetse enduro touring tarzı motorlara dönüceğimizide kabul ediyoruz ama bazı arkadaşlar direk hakaretle karşılık verdiler bu işe. Ayrıca supersport bu makinelerin sınıfı racing değil. yani adı üstünde yarış motoru değil süper spor motorlar. İlla spor motorun var diye piste çıkman gerekmez o zaman her ferrarisi olan piste çıksın.

Alıntı Skrillex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bu konuda haklısın endurocular chopperciler daha bi şu motor ruhu denen şeye uygun insanlar. Biz bunu kabul ediyoruz ileride bir gün kısmetse enduro touring tarzı motorlara dönüceğimizide kabul ediyoruz ama bazı arkadaşlar direk hakaretle karşılık verdiler bu işe. Ayrıca supersport bu makinelerin sınıfı racing değil. yani adı üstünde yarış motoru değil süper spor motorlar. İlla spor motorun var diye piste çıkman gerekmez o zaman her ferrarisi olan piste çıksın.
    Hocam selam olayı kişiden kişiye göre değişiyor.Ben racingle giderken maxi scooter.scooter süren adama selam vermem şahsen dengim birine selam veririm.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Hocam selam olayı kişiden kişiye göre değişiyor.Ben racingle giderken maxi scooter.scooter süren adama selam vermem şahsen dengim birine selam veririm.
    Ego tavan !

Sonra da dönüp "motosiklet kültürü"nden konuşuyoruz forumda

Motosikleti
    Eskiden r6
    Şahsen ben kask olmasna rağmen karşıdan gelen motorcuyla göz göze geldiğimizi farkedersem selam veririm motoru önemli değil ama genel olarak cidden racingciler o konuda biraz havalarda sanki Ben şuan tarzıma daha uygun olduğu için ss kullanan bi motorcuyum. Her türlü motordan keyif alıyorum scooterler hariç hiç maxi kullanmadım emini onlardanda alırdım :D

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Dengin olup olmadığını altındaki motora bakarak mı karar veriyorsun? Motorun olmasa bir hiçsin demek sen. Hadi hayırlı günler, üzüldüm senin adına.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    hadi ya motorda dengin birine mi selam vermek gerekiyor? peki racingle gitmezken dengin kimlere selam veriyorsun, şunlara mı?
    http://cheezburger.com/5422710784
    seni forumun trollu seçtim
    lycantrophic bunu beğendi.

Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ego tavan !

Sonra da dönüp "motosiklet kültürü"nden konuşuyoruz forumda
    hocam egoyla ne alakası var ben sahsen onları motorcu olarak görmüyorum.scooter nedir ya burgman 400 falan tamam elestirebilirsin haklısında ama bende buyum.Tarzımdan hoslanana ilgi gösteririm.Sahsen racingdeyken beni boş geçen baska racing görmedim elin apaçisi kask yok 90 model zx6 var yine selam verir bende veririm ha scooterlide korna çalar bende çalarım ama benden ilk selam alamaz.Oda kırılmasın diye )

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Alıntı pistolpitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya motorda dengin birine mi selam vermek gerekiyor? peki racingle gitmezken dengin kimlere selam veriyorsun, şunlara mı?
    http://cheezburger.com/5422710784
    seni forumun trollu seçtim
    Ehehehhe )) bu konuda seçiciyim haklısınızda cevap vermiycem o yüzden prensip takıntı diyelim.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Hah bir de scooter kullananlara laf attı. Hayret cruisercılara bişey çıkaramamış. Troll seni.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hah bir de scooter kullananlara laf attı. Hayret cruisercılara bişey çıkaramamış. Troll seni.
    ) forumun düşmanı oldum )

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    lycantrophic, seigen, Soykan67 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YAMAHA WR125R, UTV150
    Abicim benim sen hiç motorun üzerindeyken fazla deil 4 5 metreden yere baktınmı..
    Çevir Gazı Yanlasın..:queen:[570][/570]

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter kullanıcılarını davet ediyoruz. Buyrun scootercılar, sıra sizde
    Syanur bunu beğendi.
    ANGARAJ

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Köylü motorcularına sıra gelince bana haber verin, ben onlara dalıcam
    Onlarla tartışmak çok zevkli, kendileri de köylü oldukları için şiveli konuşuyorlar, komik oluyo

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    ilk konu açıldığında şöyle bir bakmıştım, açıkçası motor söz konusu olduğunda sınıfsal ayrışmayı saçma bulduğum için pek de ilgimi çekmemişti. iki teker üzerinde gitmenin zevki bisiklet üzerinde bile benim için eşsiz olduğu için sınıflandırma kısmı bana saçma geliyor. ss üzerinde hızlı gitmek, enduro üzerinde uzun uzun yaylana yaylana gitmek, scooterle pratikliğin tadını çıkarmak, chopperle tarz sahibi olmak kanımca hep işin detayları. param olsun yeter ki hepsini yaparım. hepsinden de müthiş keyif alırım iki teker üzerinde olduktan sonra.

gelelim tartışmalara, tipik memleket insanı tepkilerini görüyorum şahsen. kimse kimseye tahammül edemiyor, kimse kimseyi çekemiyor, her konuda herkes uzman. Barkın Beyin tepkisini de çok iyi anlıyorum. ben de mesleğim konusunda aynı sıkıntıları çekiyorum. siz bir mevzuya yıllarınızı verirsiniz en iyi şekilde yapmaya çalışırsınız ama klavye başındaki delikanlılar veya iki gün bir işe bulaşanlar uzman kesilip sizi beğenmez. ha bilip konuşanları tenzih ederim. ama dedik ya tipik memleket insanları yardırmış, bilen de konuşmuş bilmeyen de. ayrışmalar hat safhada. zaten büyükbaşlarımızdan örnek alıyoruz hep bu tavırları.

bence en nihayetinde tartışılması gereken gürültü kirliliği yapan, trafiği ve kendini tehlikeye atan, kask takmayan, ayna kullanmayan, birbirini küçümseyen motor kullanıcıları olmalı. biz birbirimizi ne kadar yersek yiyelim motor kullanmayanlar bu tür insanlar yüzünden bize kötü gözle bakacak. önce işin bu kısmını halledelim.gerisi hakikaten teferruat.

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    dur acele etme gelir yakında sataşma cruisercılar kurtulamaz bu işten

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    kimisi gezgindir gezmeyi ,kimisi "gazgın"dır gazlamayı , kimisi de gök gürültüsü taklidi yapmayı sever.
    herkesin tek tip motor kullandığı bir dünya çok sıkıcı olmaz mıydı?
    ben şahsen yolda gördüğüm her motosikletten keyif alıyorum. büyük motor alacağım gün de tercihim karmaşık mekanikten ve otobanlardan hoşlanmadığım için ya enduro ya cruiser olur.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hellas kardeş, madem Komotini'desin arada bir Serres'e piste uğra.

Şöyle biraz dizlik erit de görelim ne kadar erkeklik durumu varmış.

Ben hep görüyorum yollarda, viraja giremeyen, baston gibi süren "ERKEK" leri.

Ne fren yapmaktan haberleri var, ne motorda oturuştan.

Patates çuvalı gibi seleye yayılıp, gözlerini sürat göstergesinden alamadan motor üstünde durmaya çalışma hali.

Sonra da herkese bir ahkam kesmeler.

Ne kibirmiş arkadaş enduro sahiplerinde?

Yüksek seyahat motorları harika tabii, giyersin karayolları işçisi gibi sarı yeleği, saatte 70 km'yle cehalete yolculuk.

Slmlr,
    Brkn
    Dizlik eritmekle erkeklik ölçüsü...
    Buyur burdan yak...
    Kaç santim erimesi gerek dizliğin ERKEK olabilmemiz için?..
    Bakalım erkekliğin ölçülmesi nerelere kadar uzanıcak?..
    Patates çuvalı tabiri hoşuma gitti....
    En azından amele sümüğü gibi yapışmadan iyidir.

O sarı yelek insanlara ne kadar batar oldu?...
    Herhangi bir kesimin elitlik, saygınlık ölçüsümüdür nedir nalet?...
    Ne kadar batmış race cilere..
    Bu memlekette Poliside giyiyor, karayolu işçiside...
    Trafikle işi olan herkesin giydiği yelek bu...
    İşçiside bir poliside...

Hele o son cümle bitirdi bütün karizmayı....
    Ne demek ''Saatte 70 km ile cehalete yolculuk ''...
    Bu memlekette yasal hız sınırları bile çoğu yollarda zaten 70-80 motosikletler için....
    Ama bazılarımız eve gider bazılarımız işe gider...
    Hiç '' Cehalete gidiyom abi '' diyenine rastlamadım....

Bunları normal motor binicileri yazsa anlarım ama madem ben bu işin içindeyim diyorsun, Bu işe gönül verdim diyorsun , İşte o zaman şaşarım...
    35emre35 bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)