Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Zevkler tartısılmaz ama ( Enduro )

Motovento
    REKLAM ALANI

çetin çatışma çıkmış burda : )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Al işte endurocu o kadar kusursuz ve aklı başında motorcudur ki komplekslerinden dolayı endurocuya saldırmaya ve mok atmaya çalışanların düştüğü hali görüyosunuz.Hele bide bu kişi altın elbiseli adam olunca ben hayretler içerisindeyim.Demek ki enduroculara karşı bu kadar çekememezlik varmış.Motorlarımız yüksek ve yolda bizi mercedes konforunda giderken gördüğünüz için bu kadar fesatlanmaya gerek yok.
    özcan1980 bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birbirimizi yemeyi amma çok seviyoruz he

enduro kullananlar ayrı dünyaların insanları.

ss kullananlar ayrı dünyaların insanları.

niye biri diğerinden üstün olmaya çalışıyor onu anlayamadım
    Levsy, ErknOzyurt ve ÖzLeMKaYrA bunu beğendiler.

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    vay be nerelere geldi mevzu benim için artık kapandı bu sayfa race , enduro ve diger modellere gönül vemiş bütün motor dostu güzel insanlara kolay gelsin
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

Evet, herkesin ortak fikri oldugu gibi konu cok fazla uzadi... SS ve Enduro cok farkli tiplerde motorlardir... Fakat bir gercek varki, SS hem surucusunun hemde cevresindeki insanlarin hayatini tehlikeye atiyor. Pistte surecekseniz, zevktir. Enduro'da tadamiyacaginiz seyleri tadarsiniz. Ama trafikte bunlari yapmayi denerseniz size: Apaci, kro, okuz, salak, aptal, ..., ... ... ... ... ... ... gibi pek cok laf soyleyen cikar, basta ben kufur ederim kusura bakmayin. Enduro icin boyle bir dert yok, Turkiye genelinde kullananlar zaten akli selim insanlar nerde basip nerde duracaklarini iyi bilen insanlar oldugu icin sorun yok. Baran Bey'e pistte olmak sartiyla, hiz zevkinin farkli oldugu dusuncesinde katiliyorum... Ama altini ciziyorum PISTTE
    Soykan67 bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ulen memleketi yıllarca bölmeye çalıştılar, hala da çalışıyorlar, siz kendi aranızda bölündünüz bile iki dakikada. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
    Levsy, baysamin, crxforever ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Yazmayacağım" demiştim ama yazmak zorunda kaldım;
    Motorcuları kimse sevmiyor deriz ya "birbirinin tarzından bile nefret eden motorculardan diğer sürücüler nefret etmezse bu şaşılacak bir durum olurdu.
    Birbirine,hatta hiç tanımadığı motorculara bile seviyesizce davranan insancıklara başkalarının saygı göstermesini istemek sadece aptalca bir beklenti olacaktır
    konudaki seviyesizlik ile zirve yaptık!
    Motorun tarzı ile cinsel kimlik bağdaştırmaları,aşağılamalar,belden aşağı ve aptalca sözler gırla gidiyor.
    Şurada aramızda iki hanım arkadaş var,onları da diğerleri gibi forumdan uzaklaştırmak icin elimizden geleni yapıyoruz sanki,
    bi sakin olsak,buradaki toplumun motor ve erkeklerden değil,kadın ve erkeklerden oluştuğunun ayırdına varabilsek,
    hele onların gözüyle de motora nasıl bakıldığını öğrenebilsek fena mı olurdu?
    Bu forumda motorculuğun bu kadar belden aşağıya indiği başka bir konuya rastlamadım.
    Motorla erkekliğin kaçınılmaz bir bağı varsa,bizden daha iyi motor kullanan hanımlar ne olacak?
    Psikolojiye azıcık kafa yoranlar bilir ki,bir cismin erkeklik sembolu olarak yüceltilerek kişisel farklılık icin bahane edilmesi,sürekli erkekçe söylemlere konu edilmesi aslında erkeklik konusunda ciddi bir sorunla karşı karşıya olunduğunun bariz işaretidir.
    Kaba olacak belki ama,yeri gelmiştir,motorla taslanacak erkeklik,pantolon cebinde patlıcan taşımaya benzer.
    Aha koskoca adam neler söylüyor demeyin,seviyesizlik bulaşıcıdır,ben de nasibimi aldım
    Motorculuğunu ve bilgisinin seviyesini asla eleştirmeden testlerini severek izlediğim Barkın bile kendisinden hiç beklemediğim şekilde bu yarışa dahil olup camiadaki yerini yıkmayı göze aldığına göre (ki hiç bir motorcu platformunda burada söylediği sözlerin arkasında duramayacaktır)konu vahim noktalara gidiyor demektir.
    Gözönünde olan insanların yılların emeğiyle geldikleri yerler, kibrit çöpünden saraylara benzer,korunursa harikadır,ancak tek bir çöpün çekilmesi ile yıkılabilecek kadar narindir.
    Hiç yapmak istemezdim ama bu kez forumun teknik altyapısındaki bir özelliği kullanmak zorunda kaldım.
    hakaret,saygısızlık ve seviyesizlik kime karsı yapılırsa yapılsın, yapanı irtibatlarımdan siliyorum.
    irtibatlarımdan silinenler kendi gibilerle diyaloguna devam edebilir.
    Hem bana cevap yetiştirmek icin boşa zaman harcamaz.Hem artık irtibatı olmadığında bir kaybı da olmayacaktır
    Beni iyi kötü tanıyanlar bilir ki bu ego gösterisi filan değildir,kisiler hayatlarını ve zamanlarını dilediği kişilerle dilediği şekilde gecirmekte özgürdür.
    Başka türlü anlayan olursa da onun fikridir.Beğenmeyen de beni irtibatlarından silerse buna da saygı gösteririm.
    biz forumları bilgi paylaşalım,görgümüzü arttıralım,zamanımızı hoşça gecirelim diye kullanıyoruz ya
    bu konudan çıksa çıksa sadece karşılıklı hakaret çıkar,özel mesajla tehdit çıkar,tatsızlık çıkar ama hiç bir işe yarar sonuç çıkmaz.
    Geçmişte bunun örneklerini çokça gördük,birbirine dayılananı,erkeklik taslayanı,söveni,forumdan atılanı,başka nickle yeniden kaydolup işi kavgaya vardıranı da oldu.
    Oraya vardığında da başımız göğe erer artık.motorculuğumuza ve insanlığımıza negatif mertebe kazandırmış oluruz.
    Hürmetler.
    Soykan67, pistolpitt, Levsy ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bende bunu anlamıyorum arkadaş. Tanıdığım nekadar karşı cins varsa hepsi kadın erkek eşitliğinden bahseder. Tanıdığım nekadar hemcinsim varsa karşı cinse öncelik-özellik tayin eder. Hani eşittik ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Motosikletçiliği niye erkeklikle bağdaştırıyorsunuz ki? Ne alaka? Ne idüğü belirsiz bir adam geldi ortaya bir laf attı siz de alınıyorsunuz. Barkın beye hiç yakışmadı böyle gaza gelip de enduroculara saçmasapan yakıştırmalarda bulunmak. Kendisinin bütün motorculara karşı eşit seviyede olmasını isterdim ama endurocular için sarf ettiği patates çuvalı gibi oturan belediye işçisi kılıklı adamlar lafı olmadı hakikaten. Bu arada erkeklik racing kullanıp dizlik eritmekle mi olur ya da bayanlar racing kullanıp da dizlik eritemez mi? Ne saçma sapan maço kurtlar vadisi tripleri bunlar. Bir de işin garibi bir yunan ajanı kılıklı adamın gazına gelip söyleniyor. Olmadı. Umarım ilerde söylediklerinizden pişman olmazsınız motosiklet camiası içerisinde. Şahsen bir daha programlarınızı izlemem siz burda özür dilemedikçe.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi deli kuyuya taş atmış cümle alemin akıllısı çıkartamamış.
    dftuzlu bunu beğendi.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen memleketi yıllarca bölmeye çalıştılar, hala da çalışıyorlar, siz kendi aranızda bölündünüz bile iki dakikada. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
    Bunuda konu sahibine yani bana yıkmayın ben yazdım.Cevabımı aldım artık konuya cevap yazmayın kavga çıktı ben çekildim artık karayolları işçileri. )) P Arkadaslar hepimiz aynı hobiyi paylasıyoruz.Ben enduro sevemedim bu yüzden sevmedım yazdım.Enduro arkadaslar racing kullanan ben dahil bazı kisilere erkeklikleri yok ! gibi şeyler yazmıslar yani ben endurocu arkadaslara nasıl hitap ettiysem onlarda bana çok daha farklı yaklastılar.Hani diyorsunuz ya endurocu aklı basında falan filan bırakın abi hepimiz insanız ! Ben ne race kullanıp kasksız dolasınıda kaskın alasınıda takanı gördüm.Enduro kullanıp kask takmayan fakat en basit çene açılır kask takan arkadaslarıda gördüm " zaten enduro kullanıp 500 liralık kask takana rastlamadım " her neyse uzatmaya gerek yok.

Racing kullananlar endurocu arkadaslar tarafından serseri , aptal gözüyle görülüyorsa sivil vatandas ne düşünüyordur vay halimize !

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi deli kuyuya taş atmış cümle alemin akıllısı çıkartamamış.
    1.Ben deli falan değilim gayet mantıklı bir soru sordum. / "Böyle benzetmeler yaparak örnekler vermeyin"
    2.Millet hırsını çıkarmıs benim suçum yok ! özel mesajlarda hakaret içeren cümlelerden sıkıldım artık. . .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Alıntı D-Rat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, herkesin ortak fikri oldugu gibi konu cok fazla uzadi... SS ve Enduro cok farkli tiplerde motorlardir... Fakat bir gercek varki, SS hem surucusunun hemde cevresindeki insanlarin hayatini tehlikeye atiyor. Pistte surecekseniz, zevktir. Enduro'da tadamiyacaginiz seyleri tadarsiniz. Ama trafikte bunlari yapmayi denerseniz size: Apaci, kro, okuz, salak, aptal, ..., ... ... ... ... ... ... gibi pek cok laf soyleyen cikar, basta ben kufur ederim kusura bakmayin. Enduro icin boyle bir dert yok, Turkiye genelinde kullananlar zaten akli selim insanlar nerde basip nerde duracaklarini iyi bilen insanlar oldugu icin sorun yok. Baran Bey'e pistte olmak sartiyla, hiz zevkinin farkli oldugu dusuncesinde katiliyorum... Ama altini ciziyorum PISTTE
    Cümlene iyi baslamıssın iyi gitmissin Fakat kelimesinden sonra sende 1.paragrafa tamamen aykırı şeyler söylemissin Tebrikler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al işte endurocu o kadar kusursuz ve aklı başında motorcudur ki komplekslerinden dolayı endurocuya saldırmaya ve mok atmaya çalışanların düştüğü hali görüyosunuz.Hele bide bu kişi altın elbiseli adam olunca ben hayretler içerisindeyim.Demek ki enduroculara karşı bu kadar çekememezlik varmış.Motorlarımız yüksek ve yolda bizi mercedes konforunda giderken gördüğünüz için bu kadar fesatlanmaya gerek yok.
    Hocam endurocu racingci nedir ! biz ayrı bir türmüyüz ! konuya bakarsan endurocu arkadaslar cevap vermek yerine - Haa racingde eğilmekten daha mutluysan sür demiş.Ya dicekleri evet enduro o sağa sola zıplar dağa çıkar gezer.Yıldızları seyrederiz evet bu endurodur bunlar zevklidir.Sana zevkli gelmemis sana enduro uygun değil diyeceğine direk laf sokmussunuz

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    ErknOzyurt cia ajani bence. bizi ayristirmaya calisiyorlar. bu arkadasi gercek hayatta taniyan varmi? p

Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ErknOzyurt cia ajani bence. bizi ayristirmaya calisiyorlar. bu arkadasi gercek hayatta taniyan varmi? p
    Hahhaha ) motor dünyasını ikiye bölüp hem enduro hem race karısımı motor çıkarıp milyonlarca satıp tartısmaya noktayı koyucaz. FBI

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Yazmayacağım" demiştim ama yazmak zorunda kaldım;
    Motorcuları kimse sevmiyor deriz ya "birbirinin tarzından bile nefret eden motorculardan diğer sürücüler nefret etmezse bu şaşılacak bir durum olurdu.
    Birbirine,hatta hiç tanımadığı motorculara bile seviyesizce davranan insancıklara başkalarının saygı göstermesini istemek sadece aptalca bir beklenti olacaktır
    konudaki seviyesizlik ile zirve yaptık!
    Motorun tarzı ile cinsel kimlik bağdaştırmaları,aşağılamalar,belden aşağı ve aptalca sözler gırla gidiyor.
    Şurada aramızda iki hanım arkadaş var,onları da diğerleri gibi forumdan uzaklaştırmak icin elimizden geleni yapıyoruz sanki,
    bi sakin olsak,buradaki toplumun motor ve erkeklerden değil,kadın ve erkeklerden oluştuğunun ayırdına varabilsek,
    hele onların gözüyle de motora nasıl bakıldığını öğrenebilsek fena mı olurdu?
    Bu forumda motorculuğun bu kadar belden aşağıya indiği başka bir konuya rastlamadım.
    Motorla erkekliğin kaçınılmaz bir bağı varsa,bizden daha iyi motor kullanan hanımlar ne olacak?
    Psikolojiye azıcık kafa yoranlar bilir ki,bir cismin erkeklik sembolu olarak yüceltilerek kişisel farklılık icin bahane edilmesi,sürekli erkekçe söylemlere konu edilmesi aslında erkeklik konusunda ciddi bir sorunla karşı karşıya olunduğunun bariz işaretidir.
    Kaba olacak belki ama,yeri gelmiştir,motorla taslanacak erkeklik,pantolon cebinde patlıcan taşımaya benzer.
    Aha koskoca adam neler söylüyor demeyin,seviyesizlik bulaşıcıdır,ben de nasibimi aldım
    Motorculuğunu ve bilgisinin seviyesini asla eleştirmeden testlerini severek izlediğim Barkın bile kendisinden hiç beklemediğim şekilde bu yarışa dahil olup camiadaki yerini yıkmayı göze aldığına göre (ki hiç bir motorcu platformunda burada söylediği sözlerin arkasında duramayacaktır)konu vahim noktalara gidiyor demektir.
    Gözönünde olan insanların yılların emeğiyle geldikleri yerler, kibrit çöpünden saraylara benzer,korunursa harikadır,ancak tek bir çöpün çekilmesi ile yıkılabilecek kadar narindir.
    Hiç yapmak istemezdim ama bu kez forumun teknik altyapısındaki bir özelliği kullanmak zorunda kaldım.
    hakaret,saygısızlık ve seviyesizlik kime karsı yapılırsa yapılsın, yapanı irtibatlarımdan siliyorum.
    irtibatlarımdan silinenler kendi gibilerle diyaloguna devam edebilir.
    Hem bana cevap yetiştirmek icin boşa zaman harcamaz.Hem artık irtibatı olmadığında bir kaybı da olmayacaktır
    Beni iyi kötü tanıyanlar bilir ki bu ego gösterisi filan değildir,kisiler hayatlarını ve zamanlarını dilediği kişilerle dilediği şekilde gecirmekte özgürdür.
    Başka türlü anlayan olursa da onun fikridir.Beğenmeyen de beni irtibatlarından silerse buna da saygı gösteririm.
    biz forumları bilgi paylaşalım,görgümüzü arttıralım,zamanımızı hoşça gecirelim diye kullanıyoruz ya
    bu konudan çıksa çıksa sadece karşılıklı hakaret çıkar,özel mesajla tehdit çıkar,tatsızlık çıkar ama hiç bir işe yarar sonuç çıkmaz.
    Geçmişte bunun örneklerini çokça gördük,birbirine dayılananı,erkeklik taslayanı,söveni,forumdan atılanı,başka nickle yeniden kaydolup işi kavgaya vardıranı da oldu.
    Oraya vardığında da başımız göğe erer artık.motorculuğumuza ve insanlığımıza negatif mertebe kazandırmış oluruz.
    Hürmetler.
    Hocam Barkın abi öyle boş boş konusmaz.Sinirlendirmissiniz adamı oda normal olarak düşüncelerini belirtmiş bunun camiadaki yeriyle ne alakası var.Ben sizin enduronuza laf etsem kızmazmısınız belki kızmazsınız ama çoğu kişi kızmamakla kalmamıs işi erkekliğe dökmüş.Hal böyle oluncada x kişilerin tarzına ( genelde endurocu arkadaslar ) hakaret etmiş.Barkın abinin burda gayet açık doğal fikrini belirttiği konusunda hemfikirim

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı pistolpitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de sizi aklı başında biri sanırdım. hesabınızı hackleyen birisi yazmıyorsa bu satırları yanılmışım demek ki.
    hesap açık kalmış kuzeni yazmış...

la oğlum tartıştığınız şeye bak ya...

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hesap açık kalmış kuzeni yazmış...

la oğlum tartıştığınız şeye bak ya...
    madem öyle, gereksiz mesaj yazıp şu gereksiz başlığı up'lamasan?
    ve "la oğlum" ne, beni birisiyle mi karıştırdın?

Hadi şimdi enduro race bitti laf başladı yapmayın boşverin

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    o iki cümlenin sadece ilki senin nazarında ortaya söylenmiş bir laf...çok umrunda olsaydı sen uplamazdın benim üzerime...kaldı ki kimseye soracak değilim herhangi bir başlığa mesaj atarken...

ikincisini ise üzerine alınıyosan alınabilirsin..tartışan herkese olan bi hitap şekli...nasıl kullanmak istersen...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Boşversenize siz racingçi endurocu kardeşliğiymiş , arada savaş çıkmış falan.İyi de olmuş.Bazılarının gerçek yüzünü görmüş olduk.Bu ülkenin yolları ne racing motor kullananların canını aldı.Ne ustalar gitti.Adam koca forumun admini , millete motor kullanmayı öğreten usta racingci , insanların ona sormadan motor almadığı usta bi su birikintisi yüzünden hayatını kaybetti.Daha geçenlerde biri kediye çarpıp , cenazesi motorundan 170 metre ötede bulundu.Bi yandan katil bariyerler , bi yandan yol sulama çalışmaları , bi yandan ani şerit değiştiren cahil türkiyenin kural tanımayan şoförleri , diğer yanda da bütün bu tehlikelere rağmen ölümcül hızlarda motosiklet kullanmakta ısrar eden racing kullanıcıları.Ama ısrarla bizden saygı beklenmesi ve karşılık bulamayınca hızlı gitmeyen ve tedbirli davrananlara karşı böyle saldırganlaşmak gayet doğal bi sonuç.Hiç ısrar etmeyin bize yaptığınızın doğru olduğunu kabul ettiremezsiniz.Kabul etsek zaten biz de sizden oluruz , çekeriz altımıza bi ss.
    erro bunu beğendi.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mt suyunu çıkarttınız sonunda.

Başlığa bak yazılanlara bak. Deli olmadığın kesinden nesin çözemedim diğer başlıklarındada buna benzer şeyler var.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi şimdi enduro race bitti laf başladı yapmayın boşverin
    sen de konuyu kapatın gereksiz uzadı diyorsun bir taraftan da başlığı körüklüyorsun Ankaralı çok arkadaşım var ama "angara" ağzını bilmediğimden yanlış anlaşılma olmuş, uzatacak birşey değil

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)