Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Genel sağlık sigortası

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Benimki karşılıyor, bu benim özel sigortam. Kurumumun kendi emekli sandığı var onda ise, her şey tamamen ücretsiz, istediğim özel hastane, doktorun yazdığı reçete başına 4 ilaç, 5 kuruş ödemem, kimliğimi göstermem yeterli oluyor.. Sırf bu sağlık desteği yüzünden çalıştığım kuruma girmek isteyen binlerce kişi var. Ama ben yeterli görmedim, kurum destekli sağlık ve hayat sigortasıda yaptırdım. Ne olur ne olmaz, ölür gidersem eşim rahat yaşasın diye...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    SGK haricinde , kendim ve ailem için yıllık kişi başı 250 tl ödeyerek sadece yatarak tedaviyi karşılayan özel sağlık sigortası yaptırdım. Nezleyi gribi ssk anlaşmalı özel hastanelerde 3 kuruş ödeyip hallediyoruz zaten. Asıl büyük tedaviler ( ameliyat vs) sorun oluyor. Adamın 3 aylık ömrü kalmış 1 sene sonrasına ameliyat günü veriyor SGK. Al sana ikinci bir " paran yoksa öl " durumu..... SGK lı da olsan, paran yoksa ölürsün. Böyle memleket bu memleket.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    daha fazla kişiye ulaşsın diye konuyu moto sohbete açmıştım.
    mod arkadaşlar da uygun görürlerse konunun faydalı bilgiler başlığı altına taşınması iyi olur diye düşünüyorum.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben burada normal sigortanin yanisira bir de ozel bir sigorta yaptirdim.
    Ben bir faydasini görmedim ama hanim gördü.
    Hastalik durumunda sagladigi faydalarin yanisira, ölmem durumunda yaklasik 1milyon euro tutarinda tazminat alacak geride kalanlar.
    Iyi bisey ama
    tavsiye etmem.
    Hergün hidrolik hortumunu kontrol edip öyle biniyorum arabaya-motora.
    Yengeniz, her an bir atraksiyon yapip, bir milyonu götürebilir.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler